У держави немає грошей на міжнародні студентські олімпіади

Цього року українські студенти не змогли взяти участь у міжнародних олімпіадах через відсутність фінансування

У держави немає грошей на міжнародні студентські олімпіади

Про це повідомили в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти у відповідь на запит Тиждень.ua.

"У 2013 році студенти України не беруть участь у міжнародних олімпіадах у зв’язку з відсутністю фінансування", - йдеться у повідомленні інституту.

Останні десять років українські студенти постійно брали участь в міжнародних олімпіадах і здобували призові місця. Найкраще на міжнародних олімпіадах вони показали себе 2012 року. Тоді українські студенти здобули призові місця з математики, астрономії й астрофізики, програмування, фізики, хімії, безпеки життєдіяльності, страхової справи та з інформаційних технологій.

Як відомо, у Міністерстві освіти заявили, що вчасно виконують Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки.

За словами Табачника, з 2013 року, відповідно до Програми економічних реформ, Міносвіти розпочало третій, заключний етап, який має продовжити низку кроків щодо підвищення конкурентоспроможності української освіти та її інтеграції в єдиний європейський та світовий освітній простір.

Освіта.ua
28.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
DR
"у зв’язку з відсутністю фінансування" Ну так, гроші пішли ж на нерухомість
Олексій Поліщук
Сьогодні така ситуація, коли студентам щоб виїхати кудись за кордон потрібно працювати не один місяць, а тут для розумних дітей така можливість за знання отримати поїздку за кордон випадає не часто, а влада тим самим створює прецеденти, щоб вкладати гроші у сумнівні проекти, а не в майбутнє України!!!
Українка
Гарна країна, але жахлива влада, та щоб вашим дітям так жилося. Як можна розвивати державу, коли тім, хто хоче займатись наукою не дають можливості? Але в нас є забезпечена влада. Хотіла б я подивитись на їх спроби прожити на 730 грн....
Elizabeth Svardovsky
Человек, который стремится попасть на олимпиаду высшего этапа, готов, конечно, и сам заплатить за свою попытку, но для начала нужно хотя бы предупреждать участников о проведении 3 этапа областных олимпиад (уже не говоря о международных)... но не ту страну у нас назвали Гондурасом
Valentin Pasketnik
У наших можновладців грошей вистачає на проведення " Євро-2012", тепер почали будувати площадки для проведення поєдинків із баскетболу, бо є можливість украсти. А на освіту,студенські олімпіади, грошей не буде-що там красти? З іншої сторони: для чого цій країні освідчені люди, коли керують країною неосвідчені гопники, які спілкуватися без матюків не вміють.
Ирина Шульгина
Для Valentin Pasketnik: Вадикам-румынам у власти просто непонятно, кому нужны эти олимпиады, так, баловство, не лучше ли эти деньги своровать? Вообще, управление в нашей стране дойстойно пера лучших юмористов, покупаем лук по 150 грн, проводим Евро, которые себя не окупают, но экономим на медицине и образовании
Коментувати
Устим
Паразити й вори грабують інтелект нації!