Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Держінспекцією навчальних закладів анульовано ліцензії ще трьох вузів
Держінспекцією навчальних закладів анульовано ліцензії ще трьох вузів

Державною інспекцією навчальних закладів прийнято рішення про анулювання ліцензій трьох приватних вищих навчальних закладів, двох столичних і одного донецького

Держінспекцією навчальних закладів анульовано ліцензії ще трьох вузів

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Державної акредитаційної комісії за результатами планових комплексних перевірок, повідомляє прес-служба Державної інспекції навчальних закладів України.

Відповідно до рішення, Донецькому коледжу радіоелектроніки і управління та Київському університету "Східний світ" було повністю анульовано ліцензії для всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів та спеціальностей.

Київському економічному інституту менеджменту анульовано ліцензії на підготовку молодших спеціалістів зі спеціальностей "Фінанси і кредит", "Комерційна діяльність", "Ресторанне обслуговування". "Крім того, навчальному закладу надано трьохмісячний строк для усунення виявлених недоліків та порушень при підготовці бакалаврів, спеціалістів, магістрів", - зазначають у Державній інспекції навчальних закладів.

У відомстві повідомили, що під час перевірок інспекторами ДІНЗ у цих навчальних закладах зафіксовані численні порушення ліцензійних умов надання освітніх послуг і виявлено низьку якість підготовки фахівців. Зокрема, встановлено невідповідність у кадровому, навчально-методичному, матеріально-технічному забезпеченні, порушення Умов прийому до вищих навчальних закладів, процедури призначення керівників ВНЗ.

Також за результатами проведених контрольних робіт зафіксовано низький рівень знань студентів.

Нагадаємо, положення про Державну інспекцію навчальних закладів України затверджено Указом Президента у квітні 2011 року.

Основним завданням Державної інспекції є реалізація державної політики у сфері освіти шляхом здійснення державного нагляду за діяльністю навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форм власності.

Освіта.ua
27.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!