Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти За півроку анульовано ліцензії одинадцяти ВНЗ
За півроку анульовано ліцензії одинадцяти ВНЗ

Голова Державної інспекції навчальних закладів вважає, що одним із основних інструментів регулювання якості освітньої діяльності є механізми проведення державного нагляду

За півроку анульовано ліцензії одинадцяти ВНЗ

На цьому Михайло Гончаренко наголосив під час проведення прес-конференції, що була присвячена якості освіти у вищих навчальних закладах.

Голова Державної інспекції навчальних закладів повідомив, що в ході проведення заходів державного нагляду першочергова увага приділяється вирішенню пріоритетних освітніх завдань, визначених указами Президента, рішеннями уряду та документами МОНмолодьспорту.

"Протягом звітного періоду, з вересня 2011 року по лютий 2012, Держінспекцією здійснено перевірку діяльності 292 навчальних закладів у 21 регіоні України, в т. ч. 51 ВНЗ, з яких 33 державної форми власності та 18 – приватної; 43 професійно-технічних навчальних закладів, 198 загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, вивчено роботу 88 місцевих органів управління освітою", – зазначив Михайло Гончаренко.

За його словами, якість освіти визначає місце навчального закладу в освітньому просторі та суспільстві. А одним із основних інструментів регулювання якості освітньої діяльності є механізми проведення державного нагляду. Перевірки було проведено у 16 областях та столиці, що стосувалися питань прийому абітурієнтів в 2011 році, дотримання ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти, якості підготовки студентів, виконання умов контракту.

За результатами проведених перевірок щодо дотримання ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти, на засіданнях ДАК анульовано ліцензії одинадцяти ВНЗ, в т. ч. п’яти вищих навчальних закладів – лише з окремих спеціальностей.

Водночас Михайло Гончаренко повідомив, що тим ВНЗ, які допустили незначні порушення або в яких порушення виявлені вперше, надано трьохмісячний термін на усунення недоліків у роботі.

Він зазначив, що "студентам ВНЗ, ліцензії яких анульовані, запропоновано продовжити навчання за їхніми спеціальностями в інших навчальних закладах України з урахуванням їхніх побажань та побажань батьків".

Освіта.ua
13.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!