Проект закону "Про вищу освіту" доопрацьовано

Робоча група спільно із зацікавленими відомствами доопрацювала законопроект про вищу освіту, документ підготовлено для розгляду на засіданні уряду

Проект закону "Про вищу освіту" доопрацьовано

У прес-службі Національного технічного університету України "КПІ" повідомили, що робочою групою спільно з Міністерством фінансів, Міністерством юстиції, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації доопрацьовано проект Закону України "Про вищу освіту".

Доопрацювання документа відбувалося відповідно до доручення прем’єр-міністра, яке було дано за підсумками наради, на якій розглядалися зауваження органів державного управління до проекту документа, розробленого групою під керівництвом Михайла Згуровського.

У НТУУ "КПІ" повідомили, що переважну більшість зауважень вищезазначених відомств було враховано і внесено відповідні зміни до законопроекту. В той же час залишились статті, з яких робоча група не дійшла згоди з представниками органів державного управління, оскільки вказані зауваження суттєво змінюють ідеологію законопроекту.

"Ці неузгоджені питання потребують остаточного вирішення на рівні Кабінету Міністрів України", - повідомили в прес-службі КПІ.

За словами члена робочої групи, голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Олександра Яцуня найближчим часом проект закону "Про вищу освіту" буде розглянуто на засіданні уряду та після відповідного погодження – передано до профільного комітету Верховної Ради.

Як відомо, за дорученням прем’єр-міністра, 25 січня цього року була створена робоча група з доопрацювання законопроекту "Про вищу освіту", що був підготовлений профільним міністерством.

Голова робочої групи, ректор Національного технічного університету "КПІ" Михайло Згуровський зазначав, що результатом роботи робочої групи стала розробка принципово нового документа, який має іншу ідеологію.

"У результаті роботи, яку наша група провела, ми отримали принципово новий документ, тому що ми спочатку хотіли зробити доповнення і зміни до діючого закону, але, коли наклали іншу ідеологію, то довелося дійти до кінця з тією ідеологією, яку ми запропонували. І тому із 71-ї статті урядового законопроекту ми змінили 67 статей. Документ увібрав в себе кращі норми від трьох законопроектів, пропозиції широких кіл громадськості", - підкреслив Згуровський.

Текст доопрацьованого законопроекту "Про вищу освіту" оприлюднений на сайті НТУУ "КПІ".

Освіта.ua
15.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів