Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія 7 серпня виші зараховують вступників-бюджетників
7 серпня виші зараховують вступників-бюджетників

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12 години

7 серпня виші зараховують вступників-бюджетників

Вступники, які 1 серпня отримали рекомендації до зарахування для здобуття освіти за кошти державного бюджету і подали необхідні документи до приймальних комісій вишів будуть зараховані на навчання 7 серпня.

Також після 7 серпня відбуватиметься переведення на вакантні місця бюджету. Воно має завершитися до 18 серпня. Право на переведення за всіма спеціальностями є у вступників, які мають спеціальні умови на участь у конкурсі. На переведення мають право також черговики, що не були рекомендовані за широким конкурсом на бюджетні місця, однак лише за тими спеціальностями, яким надається особлива підтримка і у межах вакантних місць.

Для переведення вступники попередньо мають бути зараховані на навчання на контракт.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
06.08.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Привіт!Що мені треба здавати на судмедексперта і де можна вчитися підкажіть?дякую
Наташа
Доброго дня! Поясніть будь ласка, як так вийшло, що при оприлюдненні результатів 1 серпня прохідний бал на бюджет по філологіі був 187, а зараз я дивлюся попрохидили 180 і 179 бальники? Адже тут писали, що ніякого руху після оприлюднення результатів 1 серпня вже не буде і піднялися діти, які йдуть не по квоті. То писали ж що невикористані місця згорають? Я чогось не розумію?
Юрий
Для Наташа: Сгорают для простолюдинов.
Коментувати
Светлана
Моя дочь поступила на контракт МВД на бюджет не прошла не сдала нормативы существует ли льгота для перевода на бюджет дочь шахтера стаж 15 лет. Подскажите юристы нам отказывает институт в переводе говорят что эта льгота для педа меда.они сказали что можно перевестись только на следующий год и то если будет учится хорошо. Мне кажется что льгота существует для всех институтов?
1111
Для Светлана: мент в першу чергу має догнати злочинця, а не розповідати йому "ти підржди не біжи, в мене ж тато шахтар". Не здала нормативи - в поліцію не підходмш, а хочеш вчитись плати гроші і натаскуй фізру, може з покращкними показниками і переведуть. Мрже Ви ще сліпих запропонуєте брати, а що вони ж інваліди в них квота! А ще за Вашим принципом в артисти балету можна безногих брати: не зміг здати творчий конкурс, але ж тато-шахтар і все вже вчишся на "хореографії". Майте совість, мамочко.
Коментувати
Ірина
Нас зарахували на бюджет. У дитини 200б по рейтингу. А що відбувається в цьому році з поселенням в гуртожитки КНУ. Місця проживання обмежені. Списки поселених відбуваютьсь по прихованих критеріях. Нам що,, переводитись до іншого вузу?
Максим
Якщо я подав документи на контракт і склав договір але ще не оплатив ,а оплачу після 10 серпня то нічого не станеться ?
Настя
Для Максим: треба заплатити до 10 серпня, мені так говорили в університеті
Юрий
Не переживайте. Они готовы ждать Ваши деньги.
Коментувати
тетяна
Добрий день . Підкажіть будь-ласка , чи можна навчатись в одному університеті за двома спеціалізаціями , на денній формі, і як це можливо ?
Настя
Допоможіть будь ласка розібратись. Якщо мені позвонили і сказали що мене рекомендовано до зарахування на контракт, я подала документи в приймальну комісію і заплатила за пів року. Це означає що я вже як би зарахована???
Люба
Для Настя: договір склали? Тоді можна так вважати
Настя
Для Люба: дякую
Коментувати
Алла
Але ж не вказано ,що тільки льготники,чи це не шпарини для корупції.Так ,вирвано з контексту,але зубатий адвокат ,напевне,зможе доказати ,що за рейтингом.Бо дуже хитро написано,ніби так,а ніби і ні.
Алла
Розділ 12, 2. Правом переведення на вакантні місця державного (регіонального) замовлення користуються особи, які не отримували рекомендації до зарахування на місця державного (регіонального) замовлення. Переведення на вакантні місця державного (регіонального) замовлення осіб, зазначених в абзацах другому - п’ятому цього пункту, проводиться при відсутності непереведених осіб попередньої категорії або в разі їх письмової відмови від переведення та в послідовності від вищого до нижчого місця в рейтинговому списку в межах кожної із зазначених категорій.
Олександр
Якщо я не потрапив на бюджет і не подав документи на контракт, у разі появи вакантного місця на бюджеті, я можу претендувати на нього, якщо в списку на контракт я був 1 ???
ВОЛОДИМИР
Для Олександр: Читай статтю,під якою написав коментар "Для переведення вступники попередньо мають бути зараховані на навчання на контракт".
Коментувати
Александр
Вот и приказ пришел о зачислении. Спасибо всем участникам форума за советы, рекомендации и поддержку во время вступительной компании
Люда
Для Александр: поздравляю...мой сынуля ,тоже поступил на бюджет
Коментувати
Женя
А вот контрактников зачисляют до 30.09.А учеба то 1 сентября начинается,то что целый месяц люди делают тогда?А ведь на сессии всем все равно где ты был и почему конспекта нет
ЛЮБА
Для Женя: тому треба раніше чухатися з подачею документів, то вже проблема вступника, як доганяти матеріал
Юрий
До 30.09 зачисляют заочников.
Коментувати
Олена
У нас записано"рекомендовані до зарахування за кошти ..." А що зараховані не написано, хоча документи віддали ще 2.08.
Сергей
Для Олена: в ВУЗе не имеют права издавать приказ о зачислении на контракт раньше, чем пройдет приказ о зачислении на бюджет
Коментувати
Олена
Як дізнатися, чи є вакантні місця для переведення з контракту на бюджет. Хто визначає черговиків : комп’ютер чи університет. І що означає"мають бути зараховані на контракт"? Це треба оплатити? Ми подали заяву та документи на контракт ще 2 серпня, але ще не оплатили.
Коментатор
Для Олена: 1) рекомендовані - зараховані = вакантні місця. 2) університет, керуючись правилами та умовами вступу. 3) те і означає, що мають бути зараховані. 4) ні платити не обов’язково.
Коментувати
Максим
Я подавал заявку на контракт но статус все еще допущено до конкурсу, когда изменится на рекомендовано?
Влад
Для Максим: воно може і не змінитися. Беріть документи і несіть в той ВНЗ кули хочете. Нема чого чекати
Леся
Для Максим: ми вже документи в університет подали, а в кабінеті і досі допущено. А рекомендовано тільки з одного прийшло. В знайомих ні по одній заяві не рекомендовано, але вони вже подали документи і навіть оплатили
Коментувати
Islambek
Очень рекомендую ! https://www.roofos.ru
Юрий
Для Islambek: Дебил.
Коментувати
ТвійБро
Включено до наказу що означає? Оригінали документів подані, можна вважати що мене зарахували?
!
Для ТвійБро: так. Після 12.00 шукайте наказ на зарахування на сайті свого ВНЗ.
Коментувати
Юлія
Якщо я подала документи на контракт і є 2 вакатні місця на бюджет на цю спеціальність , то я можу претендувати на вакатні місця?
Оля
Для Юлія: В деяких вузах правилами це перебачено, в інших вакантні місця згорають. В першу чергу мають пропонувати квотнику.Якщо він письмово відмовиться, список корегують. Але це не у всіх навчальних закладах
Коментувати
абітуріент
Підкажіть, як діяти, щоб не пропустити можливість потрапити на бюджет на вакантне місце& Зараховуватись на контракт, чи чекати що автоматично піднімуть тих, хто під рискою?
Оля
Для абітуріент: звоніть в приймальні комісію і запитуйте. Чи можете ви претиндувати на вакантні місця
Галина
Для абітуріент: на вакантне місце "переводять" з контракту. А для цього слід спочатку подаьи документи на контракт. Виш не може знати, що саме Ви хочете до них, якщо Ви не принесли до них документи. І жо речі, Ви певні, що у Вас є підстава бути переведеним
Коментувати
Мрійник
Якщо відразу 10 чоловік, які пройшли на бюджет, але не встигли подати документи до ВУЗу, то чи є можливість абітурієнту зайняти їх місце, якщо пройшов на контракт в цей же ВУЗ?
Влад
Для Мрійник: на це місце зарахують пільговика
Юрий
Спочатку зарахують пільговиків, потім не пільговиків.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!