Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступ.ОСВІТА.UA оприлюднив рейтинг вступників
Вступ.ОСВІТА.UA оприлюднив рейтинг вступників

Інформаційною системою оприлюднені рейтингові списки цьогорічних абітурієнтів

Вступ.ОСВІТА.UA оприлюднив рейтинг вступників

Інформаційною системою Вступ.ОСВІТА.UA оприлюднені рейтингові списки абітурієнтів, які цього року вступають до закладів вищої освіти на основі сертифікатів ЗНО на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) після закінчення 11 класів за денною формою навчання.

Рейтинговий список вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування, сформований на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією у кожному виші країни.

Ті вступники, які за результатами конкурсного відбору отримали рекомендації на навчання за кошти державного або регіонального замовлення, мають до 18.00 години 06 серпня виконати вимоги до зарахування, тобто подати до вишу необхідний пакет документів.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням має бути проведено не пізніше 12.00 години 07 серпня.

Зарахування вступників, які отримали рекомендації на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб проводиться не пізніше 30 вересня.

Редакція сайту Вступ.ОСВІТА.UA просить вибачення за затримку публікації рейтингових списків, що була викликана повільним експортом даних з Єдиної державної бази з питань освіти, яка працює в умовах підвищеного навантаження.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
01.08.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасия
Ставьте плюсики те, кому надоели нытики не поступившие на бюджет и обвиняющие во всем государство)
Людмила
Мій син поступив на контракт, чи можуть його перевести на бюджет як сина учасника АТО і що для цього потрібно зробити?
Alyona
Я подала оригінали документів в вуз в якому я притендувала на зарахування на бюджет, але, зрозумівши, що я не проходжу на бюджет я подала оригінали в цей же вуз на контракт, договір ще не підписаний, чи є у мене якась гарантія що договір підпишу?
Анна
Для Alyona: Коли подавали оригінали, повинні були підписати договір.
Коментувати
Правдоруб
Пам’ятаєте, у 1992 році в Україні жило 52 мільйони і ми були третьою в світі державою за кількістю ядерних боєголовок? Тепер нас менше 40 мільйонів, ядерної зброї в нас немає, президентів і міністрів нам призначає старий жид сорос. Навіщо цьому європейському зімбабве така кількість університетів? Тим більше що дипломи цих університетів нічого не варті. У нас продавець попкорну в кінотеатрі в якого 8 класів освіти отримує в два рази більшу зарплату ніж вчитель з вищою освітою, що гробить свою нервову систему в школі.
Настюшка Багіня
Хто йде в ВДПУ ім Коцюбинського на історика? Долучайтесь, будемо знайомитись https://t.me/joinchat/AEoly7w8dbZZfscZFw
абитуриент
Донецкий медицинский универ, принимает на бюджет абитуриентов с результатами ЗНО ниже 150 баллов, около 50 человек с закодированными фамилиями почему-то повторно сдали внутренние экзамены на 160-180-200 баллов(а результаты ЗНО были 120=130),с этими баллами им отказали в других мед вузах,и сейчас они в списке рекомендованных на бюджет на сайте Донецкого университета.В нашем государстве всегда можно найти лазейки.ЭТО ШОК.
Галина
Для абитуриент: абітурієнти з закодованими прізвищами, це ті, хто з окупованої території. Відповідно вони не могли здавати ЗНО, і проходили їх в режимі он-лайн в самому виші. Звісно до такої форми вступу немає довірі, але правилами передбачено квоту в переміщені виші для таких вступників. Гірше інше. Є відокремлені підрозділи цих вишів, які розташовані в інших місцях. Наприклад факультет #2 донецького меду, який розтащований в м. Кропивницький. Його немає в базі. Документи можна здати лише в паперовому вигляді. Відповідео вступають лише місцеві, які знають цю фішку і не можуть за балами пройти до інших вишів. В мене двоє знайомих вступили в минулому році на бюджет, а були в інших медах в рейтингу десь на 2000-3000 місцях. А вони не є переміщеними, а просто кроаивничани. Племінниця подруги вступила так же в інший такий виш. А це дуже не чесно. Дити з зони АТО це одне, а місцеві - зовсім інше
абитуриент
Вот именно что сдавали, их фамилии инициалы и баллы выложены на сайте университета,проделав не хитрую операцию и набрав фамилию в абитпошуке,вы увидите действительные результаты ЗНО 112, 130. Как такое может быть в ЗНО результаты биологии 120, а в ВУЗЕ 200. Эти дети успели подать электронные заявки в другие МЕДИЦИНСКИЕ ВУЗЫ, естественно там відмова
Коментувати
Man
Хочу пожити в гуртожитку. Хто ще? . .
ЮЛІЯ
Друзі, можливо, хтось має інформацію про умови проживання в гуртожитку №3 Львівського національного університету ім. І Франка-ПОДІЛІТЬСЯ))) Може, варто зразу шукати квартиру
Правдоруб
Для ЮЛІЯ: якщо вам не подобаються регулярні потрахушки з арабами, хачами, неграми та іншими чурбанами, то звісно шукайте квартиру. Якщо ж ви тупа чорнильниця, тоді в гуртожитку вам сподобається.
Коментувати
Абітурієнт
Добрий день! Я в п’ятницю подала документи на бюджет, але у мене й досі не змінився статус з " Рекомендована на навчання за рахунок бюджетних коштів" на " До наказу". А в рейтингових списка напроти оригіналів стоїть мінус, а не плюс. Підскажіть, будь ласка, з чим це може бути зв’язане. Це щось не так з моїми документами чи в університеті. Просто я дуже хвилююся із-за цього.
Влад
Для Абітурієнт: ще з’явиться, не переживайте
Абітурієнт
Для Влад: Дякую.
Vadim
У нас такая же была ситуация по документам. Сегодня подъехал в университет ~ там просто пропустили нашу фамилию при занесении в компьютер (просто человеческий фактор) . Поэтому лучше позвонить в ВУЗ в приемную комиссию.
Коментувати
Man
Якщо я вже подала документи , чи можливо таке, що моя заява не буде включена до наказу? Якщо так , то в яких випадках?
Man
Накручую себе
Влад
Якщо договір підписаний то нема чого переживать
Man
Все одно є сумніви, не можу спокійно дочекатися " до наказу"
Коментувати
Лера
Яка справка потрібна для звільнення від фізичного виховання у вузі? Де її брати і коли подавати?
оля
Для Лера: Висновок ЛКК.
Коментувати
Олександра
Доброго дня ) На бюджет не пройшла, вчора зателефонували з університету, запросили на контракт . Сьогодні завезла документи у ВНЗ ,усе прийняли . Це 100% означає , що я буду навчатися в цьому університеті?
ЛЮБА
Для Олександра: якщо підписала договір, то так
Коментувати
Таня
Сьогодні зателефонували з вузу, в який я проходжу на бюджет. Запитали чи буду я до них йти навчатися, я відповіла ні, тому що я обрала інший вуз на контракт. Мені відповіли добре, але ваше місце отримає інший абітурієнти, хіба так можна робити? Хіба воно не згорає?
ЛЮБА
Для Таня: отримає квотник, а Вам не все рівно вже, хто його отримає?
Таня
Для ЛЮБА: Все рівно! Але мені цікаво, чому тоді я не можу отримати бюджет від якого відмовились в тому вузі, куди я подала 1й пріоритет! Адже по рейтингу я стою 46, а бюджетних місць 44, і багато хто з тих дітей не підуть на бюджет, хоча б 5 так точно, і як мені пояснили те місце просто згорає, тому мені і цікаво!!
ЛЮБА
ВНЗ не надає державні місця, їх надає держава по результатам широкого конкурсу на ту заяву, по якій Ви йшли на обрану спеціальність чи спеціалізацію, якщо Ви хочете на іншу спеціальність чи спеціалізацію, то там був свій конкуср, діти вже з рекомендаціями на бюджет і для Вас вона не предназначена. ВНЗ тільки вказує яку максимальну кількістьбюджетників на дану спеціальність вона може прийняти, в даному випадку 44.
Коментувати
Людмила
Добрий день. Соціальну стипендію отримують тільки ті діти що вчаться на бюджеті?
Галина
Для Людмила: так.
Коментувати
наталя
якщо рекомендовано на бюджет на одну спеціальність (пріорітет 2), а документи подамо на контракт на іншу спеціальність (пріорітет1) в тому ж вузі, чи матимемо можливість в подальшому переведення на бюджет за пільгою як дитина убд. Чи можливість вчитися на бюджеті втрачена?
user
Для наталя: хто від бюджету відмовився, той позбавляється права на переведення на бюджет. Не скористалися благом від держави відповідно до ваших вподобань (спеціальність і пріоритет) — «давай, досвіданія!»
Люба
Для наталя: якщо відмовитесь від бюджету по пріоритету 2, то втратите свою можливість вчитися на бюджеті
Люба
Для наталя: уточняйте такі моменти у ВНЗ , можливо можна перевестися через рік на іншу спеціальність
Коментувати
Вика
Скажіть чому в мене на факултеті де "документи" стоїть мінус у мене і у всіх, хоча я подавала документи; а на інших факультетах цього ж ВНЗ стоять + у дітей. Це система тупить чи щось не так з документами?
Natali
Для Вика: та же ситуация, наверное работники данной кафедры не очень ответственно подходят к своей работе и заставляют нас и дальше нервничать
Коментатор
абітурієнти аж занадто безвідповідально відносяться до своїх проблем і не читають навіть правил прийому, не кажучи вже про умови прийому (так, це трошки різне). І від того відволікають дурними питаннями працівників приймальних комісій. А вони працюють без вихідних вже з 12 липня. З’явиться «+», потім будуть будуть кумарити, а коли буде «до наказу», а потім «зараховано». Буде. Читайте правила та чекайте.
Коментувати
Василий
Когда можно кинуть заяву в вуз и зарегистрировать кабинет , пишет ошибка и сразу нужно указать СК так вероятнее что я на бюджет пройду?
Natali
Для Василий: кабинеты регистрировались с 12 до 26 июля. Уже вступительная компания на бюджет закончилась
777
Доброе утро, вы с Марса?
Коментувати
Аня
Як дізнатись чи я пройшла на контракт, мають подзвонити з університету?Чи вартто самій дзвонити і запитувати?
Гатуся
Для Аня: Нам телефонували наприклад, але телефонують не всім. Дівчинка з нашого класу не дочекалась дзвінка, поїхала сама і подала документи на контракт. Прийняли, все добре, вона рада страшенно.
Коментувати
Оксана
Підкажіть,до мене телефонували з навчального закладу і сказали,що я пройшла на державне,а на моїй сторінці статус заяви допущено до конкурсу,як так?
Natali
Для Оксана: звоните сами в вуз и узнавайте пока не поздно
Коментувати
Вадим
скажіть будь ласка коли будуть результати того чи вступив на контракт. а то досі допущено, потрібно дзвонити у приймальну комісію і питтати чи пройшов, чи чекати поки статус в електронному кабінеті зміниться?
...
Для Вадим: не чекайте. У нашому ВУЗі вже приймають на контракт , і в інших знайомих теж.
Вадим
то як мені дізнатись що я пойшов на котракт??
Natali
звоните в вуз сами и узнавайте
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!