Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Список рекомендованих на бюджет оприлюднять 1 серпня
Список рекомендованих на бюджет оприлюднять 1 серпня

1 серпня на сайті Вступ.ОСВІТА.UA буде оприлюднено списки абітурієнтів рекомендованих на бюджет

Список рекомендованих на бюджет оприлюднять 1 серпня

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання буде оприлюднений 1 серпня до 12.00 на сайті Вступ.ОСВІТА.UA.

Рейтинговий список вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування, буде сформований на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією.

Вступники, які отримали рекомендації на місця державного або регіонального замовлення, мають виконати вимоги до зарахування до 18.00 години 06 серпня (подати оригінали документів).

Зарахування вступників, які отримали рекомендації за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня.

Зарахування вступників, які отримали рекомендації на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб проводиться не пізніше 30 вересня.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти проводиться не пізніше 18 серпня.

Рейтинговий список вступників буде сформовано за категоріями в такій послідовності:

  • вступники, які мають право на зарахування за результатами співбесіди;
  • вступники, які мають право на зарахування за квотами;
  • вступники, які мають право на зарахування на загальних умовах.

Вступники, які мають право на зарахування за результатами співбесіди, впорядковуються у списку за алфавітом. У межах інших категорій рейтинговий список вступників впорядковується за конкурсним балом від більшого до меншого. У випадку однакового рейтингового бала рейтинговий список впорядковується за пріоритетністю заяви від 1 до останньої та за середнім балом додатка до документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень від більшого до меншого (у випадку однакового проритета).

Вступ.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
30.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій
Підскажіть будь ласка, якщо я пройшов на бюджет по другому пріоритетету, але в першому звільнилось місце на бюджет то чи можу я претендувати на місце на бюджет по першому пріорітету?
Люба
Для Олексій: ні, претедувати можуть квотники з того внз, які вступили на контракт
Коментувати
Mary
Підкажіть, а якщо в електронному кабінеті зазначено «включено до наказу», а на вступ.єдебо «рекомендовано(бюджет), то як дізнатись, чи пройшла я чи ні?
Анастасия
Для Mary: прошли, эдебо просто еще не обновился.
Mary
Дякую????
Коментувати
Абітурієнт
Підкажіть будь-ласка,я вже подала заяву в навчальний заклад, куди я потрапила на бюджет і який ставила під 3 пріоритет, а в списку вступників в університет, куди я ставила 1 пріоритет, зараз пише Допущено Рекомендовано на бюджет за пріорітетом #3, що це означає?я теж поступила туди на бюджет? чи як?
Маша
Для Абітурієнт: так,Ви вступили за 3 приорітетом. Вам дали одне бюджетне місце.На всіх інших пріоритетах Вас допущено до вступу на контракт
Коментувати
Віталій
Досі написано" Допущено до конкурсу". 5 днів немає змін, я хвилююсь, що це може означати?
Христина
Для Віталій: ти подав документи???
Віталій
Оригінали на бюджет в перший за пріоритетом університет
Маша
Чудасія. Ви здали документи на бюджет,не пройшовши за конкурсом.Ви можете йти на контракт,ніяк інакше або спробувати наступному році
Коментувати
Андрій
В мене одного такая ситуація, що я завіз оригінали документів до університету, а на vstup.osvita.ua пише, що оригінали ще не подані?!?!??
Іван
Для Андрій: Офіційний ресурс - vstup.edbo.gov.ua, спочатку треба дивитися там. І якщо в базі не поставили позначку оригіналів - то і на сайті її не буде.
Андрій
Для Іван: на тому сайті її також немає позначки оригіналів, вже аж страшно робиться, ще в університет не зачислять
Коментувати
Олександр
Чи вступник з багатодітної сім’ї, може бути і звільнений від оплати за навчання? Якщо так, то чи може він розраховувати на стипендію і гуртожиток. Дякую.
Влад
Для Олександр: звільнений від оплати не може бути. А стипендія тільки на бюджеті, якщо він туди потрапить по конкурсу як і всі діти
Влад
Для Олександр: гуртожиток дають всим іногороднім
Коментувати
Абітурієнт
Чи є ще шанс потрапити на бюджет, якщо хтось із бюджетників відкажеться від свого місця, ці місця нададуть слідуючим по списку з пріоритетом 1 чи ці бюджетні місця просто згорять, які шанси все ж таки потрапити на бюджет...? Чи тут вгадати важко?
Христина
Для Абітурієнт: скоріш за все вони прото згоряють,або віддаються квотнику.... але буває різне якщо у тебе високий рейтиг то може бути....
1111
Для Христина: Ви що ідіотка? Що Ви пишете "буває різне". Ніяяких різне. Лише або квотнику або нікому. Все.
1111
Для Абітурієнт: чому я не дивуюсь, що Ви не вступили на бюджет? Ви ж навіть прочитати коментарі нижче не здатні не те що самі умови вступу. Раджу ПТУ там багато гарних спеціальностей: електрозварник, кравець, кухар, електрик тощо
Коментувати
Mary
Підкажіть будь ласка що робити при втраті додатка до атестата? Чи приймуть мене в університет?
влад
Для Mary: а в приймальню не можна подзвонити і спитати? чи це зробити за вас?
Инна
Для Mary: 1.Бегом в школу в которой учились и попытайтесь помочь вам быстро сделать дубликат ,подсоедините родителей на помощь.2.Если вы поступили на бюджет - звоните(едте) в ВУЗ попробуйте убедить их и "войти в ваше положение"(распечатайте скан додатка,вы его подавали в эл.кабинете поступающего..).3.Если поступаете на контракт - алгоритм тот же.Не отчаивайтесь.Всё в ваших руках.
Коментувати
Олександр С.
Скажіть будь-ласка, що означає напис Допущено Рекомендовано на бюджет за пріорітетом #2, якщо в цей ВУЗ пріорітет в електронному кабінеті стояв 1
Инна
Для Олександр С.Давайте по порядку.1.Заходите в свой электронный кабинет поступающего.Смотрите-если напротив 1,3,4,5,6,7-осталась надпись "допущено до конкурса".А напротив заявления с приоритетом 2-"рекомендовано до зачисления",то это означает,что вы поступили в ВУЗ с приоритетом 2.Т.к. вам уже дали место в ВУЗе с приоритетлм 2,то на страничках сайта ВУЗов везде ,где вы подавали заявления указана фраза "рекомендовано на бюджет за приоритетом 2".Вывод-вы студент ВУЗа с приоритетом 2.
Коментувати
Леся Боднар-Кушка
Син в рейтингу проходить на бюджет,стан -до наказу.Чи можуть його витіснити по рейтингу інші вступники,у яких вищий бал,але ще не здані оригінали,в них стан-рекомендовано бюджет
!
Для Леся Боднар-Кушка: ні. Бюджетне місце його, і це ваш син це бюджетне місце приніс у ВУЗ.
Леся Боднар-Кушка
Дякую :0)
Коментувати
Инна
ЦНТУ Кировоград, агрономы есть здесь ? Давайте знакомится ) Буду очень рада)
Оксана
Для всіх хто не потрапив на держ.місця: не чекайте 6 серпня, не чекайте, що вам подзвонять з вузів, документи в руки в вперед в той вуз в який бажаєте на контракт. Вступна кампанія йде повним ходом вже для всіх. Вчора дочка подавала документи на держав.зам.(дякувати Богу пройшла) так от : на конракт іде набір повним ходом без жодних конкурсів. Щоб потім не вийшло: хто не встиг, той запізнився. В крайньому випадку зателефонуйте самі у вуз. Це тільки приватні вузи подзвонять вам самі, а в державних зараз дурдом, вступників повно і надіятись на те що вам будуть дзвонити , це абсурд.
Тетяна
Для Оксана: це все дурниці, вузи вибирають не тих, хто перший подав документи на контракт, а тих, в кого більший бал
Наташа
Це не дурниці. Ми з сином подали сьогодні на контракт в таких як ми було сьогодні більше сотні. Всі заключали договір і приносили назад квитанцію про оплату.
Христина
цілком згідна з вами так і є,хто перший той пройшов....
Коментувати
Коля
А якщо написано"Допущено до конкурсу"(на бюджет подавала,за можливості на контракт),мені чекати поки подзвонять?
Влад
Для Коля: Вам брати документи і подавати на котракт куди хочете.
Коментувати
Валерия
Я не розумію справу з контрактом! Я подавала заяви тільки на контракт. В особистому кабінеті пише "Допущено до конкурсу". Більше нічого. Коли будуть списки для контрактників? поясніть, будь ласка!
Коментатор
Для Валерия: читайте правила прийому!
Валерия
де?
Коментатор
Для Валерия: на сайті тих ЗВО, до яких подавали заяви. Взагалі-то з цього треба було починати свою участь у вступній кампанії — з’ясувати для себе правила гри. А ви правилами зацікавилися на останньому етапі.
Коментувати
Майлі
Мене не прийняли на бюджет, то якщо я подам оригінали до одного з Вузів, то буду прийнятим 100 % на контракт, чи можливо взагалі не поступити?
Инна
Для Майлі: не факт
Коментувати
Абітурієнт
Чому з 12 державних місць обрано (зеленим) лише 3, де 25 державних набрано державників тільки 9??? Що це таке? Чому решта тих, що нижче в списку і не рекомендовані за іншим пріорітетом не ввійшли в тих обіцяних, наприклад 12/25 державних, а тільки 3/9???
Матуся
Для Абітурієнт: тому що бюджетне місце іде за тим, хто пройшов на нього за широким конкурсом на цю спеціальність (тобто "пул" найкращих абітурієнтів по всій країні). Бмакс - це максимально можлива кількість бюджетних місць, якщо б ті, що пройшли за широким конкурсом всі подались до цього ВНЗ.
Абітурієнт
А 7 числа переведення на державне буде тих, що подали на платне і до 12/25 (макс к-ті державних місць) чи тих до 3/12 яких дали за загальним конкурсом але рекомендовані не подали на бюджет? Тобто після 7 числа буде заповнена максимальна к-ть державних місць чи лише та к-ть яка була обрана на загальному конкурсі?
Коментатор
Для Абітурієнт: з якого переляку? По-перше не 7, а 18. По-друге, можуть заповнити тільки місця тих лантухів, які були рекомендовані, та не принесли оригінали (а пішли деінде на контракт). По-третє, будуть переводити з контракту тільки окремі категорії студентів, та щоб їх рейтинговий бал не дуже відрізнявся від прохідного. Тобто, переведуть мізерну кількість.
Коментувати
Персик
Если я не прохожу на бюджет, я должна ждать 7-го числа, чтобы сдать документы на контракт?? Или я могу сделать это раньше?
Инкогнито
Для Персик: как я понял, надо сдать документы как можно раньше
Володимир
Прийом заяв на державне до 5 серпня 18:00!!!!Спішіть а то субота ,неділя вихідний !
Коментатор
Для Володимир: субота та неділя вихідні у нероб, а приймальні комісії працюють без вихідних вже з 12 липня. Прийом заяв скінчився 26 липня. Прийом оригіналів документів на бюджет до 18:00 06 серпня.
Коментувати
Контрактник
Ну так что, кто мне может дать ответ где смотреть списки тех, кто в конкурсе на контракт? Или нужно непосредственно звонить в приемную комиссию? Как вообще это узнать? Ну или в случае с контрактом возникает некая гонка вооружений, и кто успел тот и попадает на эти условные 30-40 контрактных мест? Объясните мне пожалуйста эту непонятную систему
Контрактник
Для Контрактник: Короче, я тут нашел ответ чуть ниже. Вот он: "На 99% спеціальностей на платне приймають всіх хто привезе документи і оплатить навчання". Так что кто хочет успеть на контракт, лучше прямо завтра ехать в приемную комиссию как можно раньше и ждать своей очереди сведи бюджетников. А то фигня всё это со списками, кто изначально не попал на бюджет, есть шанс только на контракт, как говорится в одном из комментариев ниже
Коментувати
Юлія
Що може значити смайлик біля прізвища? Підскажіть будьласка !!! Текст має бути не менш ніж 100 знаків.
Коментатор
Для Юлія: де ви спали, коли решта переймалась через ці смайли? Цей смайлик у вашому особистому кабінеті, чи не так?
Коментувати
Татьяна
Подскажите пожалуйста, если бюджетник отказался от места, может пройти на бюджет следующий по списку или это бюджетное место уже сгорает?
Люба
Для Татьяна: можуть віддати тільки квотнику, якщо такий є
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!