Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Рейтингові списки абітурієнтів на Вступ.ОСВІТА.UA
Рейтингові списки абітурієнтів на Вступ.ОСВІТА.UA

На сайті інформаційної системи публікуються заяви, що були подані вступниками до вишів

Рейтингові списки абітурієнтів на Вступ.ОСВІТА.UA

З метою оперативного інформування вступників та батьків про конкурсну ситуацію у вишах Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» двічі на добу оновлює дані про хід вступної кампанії.

Станом на ранок 19 липня до навчальних закладів вже подано 1 009 281 заява від вступників.

Абітурієнти, які вступають до вишів на базі повної загальної середньої освіти подали 610 632 заяви.

Вступники, які вступають до вишів після отримання базової загальної середньої освіти подали 170 421 заяву.

Вступ.ОСВІТА.UA надає інформацію про більше ніж 68 000 конкурсних пропозицій від 1150 університетів, інститутів, академій, коледжів та технікумів України, що здійснюють прийом абітурієнтів для здобуття ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра.

Зокрема, на сайті доступна інформація про конкурсні предмети для вступу на ту чи іншу спеціальність, ліцензовані обсяги, коефіцієнти, що застосовуються до конкурсних балів вступника тощо.

Окрім того, на сайті розміщена актуальна контактна інформація навчальних закладів, а також файли з умовами прийому до кожного закладу вищої освіти.

Також онлайн-платформа надає доступ до статистичної інформації вступної кампанії 2017 року, що допоможе абітурієнтам зорієнтуватися та оцінити можливості вступу на бюджет на ту чи іншу спеціальність кожного закладу освіти.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
19.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Скажіть, будь ласка, можливе скорочення з 30 держ місць до 0?Планую постцпати після коледжу, готувалася, планувала на бюджет, захожу сьогодні на сайт і бачу що з 120 місць 120 контракт. Чи може це бути помилка?
Наталія
Для Катя: навіть якщо писали 30 бюджетних місць, то це не значить що іх стільки буде. На ббддкт пройдуть ті хто в рейтингу матиме вище прохідного балу, а іх може бути і 5. Дзвоніть в приймальну комісію і уточняйте чи відкрита пропозиція чи небюджетна
Катя
Дякую
Коментувати
Валя
Скажіть, будь ласка, подача заяв на контракт не впливає на розподіл бюджетних місць? Тобто, коли окрім 7 заяв на бюджет, ще є і заяви на контракт на небюджетні спеціальності. Не хочеться втратити бюджетне місце через наявність таких заяв.
маришка
Для Валя: конкурс передбачний для бюджетних заявок.Контратні заяви не розглядаються,так як і пріорітету там немає.
Валя
Дякую!
Коментувати
маришка
Хелп!!Що робити якщо у вуз з 3 пріорітетом я можу пройти точно,а хочу у вуз з 1 пріорітетом .Тоді якщо мене рекомендують до вузу з 3 пріорітетом то не допускають до вузу з 1?Чи можна зараз відмовитися від 3 пріорітету.Щоб потім не хвилюватись?
Наталія
Для маришка: система працює таким чином, якщо ви по балам проходите в вуз по першому пріоритету, то всі інші пріоритети анулюються, якщо ви не проходите по першому в другому то йдете на третій, всі інші анулюються, всього надається одне бюджетне місце. або можете вступити на перший пріоритет на контракт
Наталія
Якщо видалите третій, то це не факт що попадете в перший)
маришка
Для Наталія: В МЕНЕ на 3 пріорітеті конкрсний бал вищий ніж на 1 і 2 .А при розподілі дивлться на конурсний бал а не на пріорітетнійсть чи як??
Коментувати
маришка
Що робити якщо дзвонить вуз і каже до 30 липня принести оригінали і заключити контракт,але я хочу вступити на бюджет і чекаю 1 серпня ?То потім мене не візьмуть на контракт??
Наталія
Для маришка: візьмуть , це вони так заманюють контрактників
Коментувати
ВВВ
Якщо я у списках 58, а бюджетних місць всього 21-є у мене шанс пройти на бюджет(бал-185,946)?
Коментатор
Для ВВВ: Так, на 184 «Гірництво».
Коментувати
Саша
Як думаєте, для пед університету 180 балів конкурсного це нормально чи ні? Є шанси вступити на бюджет?
Наталія
Для Саша: зайдіть в рейтингові списки минулого року і подивіться прохідний бал, вам все зразу стане ясно
Коментувати
Аня
Таке питання: якщо я скасовую заяву з 4 пріоритетом (без права подання такого ж пріоритету), то чи зможу я пройти на бюджет на 5 пріоритет (якщо перші 3 ВНЗ не візьмуть)??? Хвилююсь просто, що якщо перші 3 пріоритети не пройдуть, далі будуть бачити, що 4 заява скасована і не будуть дивитись на 5.
Потужний хлопець
Для Аня: Привіт! Не переймайся, це не впливає, просто програма при перевірці просто перейде з 3 пріоритету одразу на 5. :) Я розумію твої хвилювання, сам надзвичайно хвилююся.
Коментувати
Марина
Скажите пожалуйста, если отвезти свои документы в вуз в котором хочешь учиться на контракте, до того, как будут обнародованы списки поступивших, тогда это будет 100% гарантия того, что я поступлю?
Коментатор
Для Марина: Ні. Якщо ліцензія 30 місць, бюджет, наприклад, 5 шт. З 1 до 6 серпня бюджетники принесуть оригінали, отже залишилось 25 місць для контракту. В цей же час документи будуть нести контрактники, та ті абітурієнти, яким не пощастило отримати бюджет. Бажаючих на контракт 200 чоловік + ті хто хотів на бюджет, але не пощастило, і ви на 168 місці та великим бажанням навчатися і, ще більшою ніж бажання хитрістю, відвезете документи до ПК ще до 1 серпня. ПК тільки 6 серпня буде формувати наказ на зарахування бюджетників. І тільки 7 серпня будуть розглядати тих, хто бажає на контракт. Отже ваші документи додадуть до купи інших контрактників (які принесли пізніше), відсортують за кількістю балів, перших 25 зарахують хоч 8 серпня (не раніше).
Коментувати
Л
Скажіть будь ласка, а квоти забирають державні місця з максимального обсягу чи для низ держава окремо виділяє?
Коментатор
Для Л: з максимального
Л
С*кі стоїть з балом 115 перший в конкурсі. Обожнюю цю країну
!!!
Для Л:Так там не буде бюджетних місць. І все.
Коментувати
Kopal Natali
Скажіть будь ласка, коли будуть рейтингові спискі на магістратуру, спеціальність "право"?
Karina Demchik-Onysko
Якщо вступити на педагогіку вищої школи, де можна працювати? Буду вдячна за інформацію
Надія
Бакалавр (на основі Повна загальна середня освіта) Галузь: Соціальна робота Спеціальність: 232 Соціальне забезпечення Факультет: Юридичний факультет Освітня програма: 232 Соціальне забезпечення Тип пропозиції: Закрита (із вказанням пріоритетності) Зарахування на 1 курс Що означає "закрита пропозиція", хоча там подано 52 заяви?
оля
Для Надія: Закрита (фіксована) конкурсна пропозиція (закритий або фіксований конкурс) – конкурсна пропозиція із заздалегідь визначеною кількістю місць для навчання за державним або регіональним замовленням (загальний обсяг державного або регіонального замовлення).Відкрита конкурсна пропозиція (відкритий конкурс) – конкурсна пропозиція, для якої кількість місць для навчання за державним замовленням визначається при адресному розміщенні державного замовлення в межах між кваліфікаційним мінімумом та максимальним обсягами державного замовлення або дорівнює нулю в разі неможливості сформувати кваліфікаційний мінімум державного замовлення.
Галина
Для Надія: "закрита" означає, що там відразу чітко визначено кількість бюджетних місць, а не "від і до"
Надія
Дякую
Коментувати
Олександр
Яка максимальна кількість ВНЗ до яких можна подати заяви? Є якесь обмеження? Чи абітурієнт вільний у цьому виборі?
От
Для Олександр: На вузи є обмеження: 7 заяв. Закінчаться заяви, то й закінчаться вузи. Не помились!!
Наталія
7 заяв на бюджет, на контракт не обмежено
Коментувати
маришка
Что делать если звонит универ (3 приортет) и говорит что я поступила на бюджет и нужно срочно вести документы ?Ещё же 1 числа нету как так?
оля
Для маришка: Такого не может быть. Может друзья Вас разыгрывают?
оля
Для маришка: НА бюджет никто никому никогда, даже после 1 числа не звонит. Статус заявления меняется на"Рекомендовано до зарахування" и ВЫ везете документы в ВНЗ.
маришка
Правда,сказали вести документы.Нет это не друзья.Взрослый женский голос.Но я не клюну на это и буду ждать 1 числа.Ведь так правильнее и надёжнее да?
Коментувати
Потужний хлопець
Доброго дня! Щодня після перегляду оновлених рейтингових списків у мене підіймається тиск, які ліки можете порадити від цього?
оля
Для Потужний хлопець: Рецепт: утриматися від пергляду ретингових списків. (Шутка, в разі чого).
оля
Для Потужний хлопець: Рецепт: утриматися від перегляду рейтингових списків. (Шутка, в разі чого).
Коментувати
маришка
Добрий день!Хто знає,що буде якщо я подала заявку з 4 пріорітетом на спеціальність 061 журналістика і не прийду на творчий іспит??
Лариса
Для маришка: это значит, что вы не сдали экзамен и передумали поступать на журналистику.
Коментувати
КНУ ШЕВЧЕНКА
Допустим я подал свои 7 приоритетов в вузы , но на бюджет нигде не прошёл. Как я пойму зачислили ли меня на контракт, и когда мне везти документы
КПІ
Для КНУ ШЕВЧЕНКА: с 7 августа будут предложения на контракт.
КНУ ШЕВЧЕНКА
Для КПІ: как я пойму куда меня берут на контракт?
Лариса
приходишь в ПК того вуза, где хочешь учиться (или звонишь, если далеко), спрашиваешь когда везти документы - везешь. На контракт всех возьмут (за очень редким исключением)
Коментувати
Люся
Добрий день Підскажіть будь- ласка як іде зарахування по КВОТА -1. (доволі велика кількість вчора їх добавилась).Дякую.
КПІ
Для Люся: в межах 10% набору.
Люся
Мається на увазі загального чи державного?
КПІ
Для Люся: мається на увазі, що кожен ВНЗ по кожній спеціальності встановлює свою максимальну планку, яка не більше 10% ліцензійного обсягу набору. І цю інформацію можна подивитись у наказі ВНЗ "Про правила прийому у 2018 році".
Коментувати
Андрей
Подскажите, а при расчете рейтингового бала для широкого конкурса учитываются ли те баллы, которые ВУЗ добаляет за завершение своих курсов или внутренних оллимпиад или только ЗНО и аттестат? Т.е. у заявки того абитуриента, который закончил курсы в данном ВУЗе в широком конкурсе будет бал выше, чем у того, который их не заканчивал при равных баллах ЗНО и аттестата?
оля
Для Андрей: Смотрите условия приема ВНЗ, в который Вы поступаете. На одни специальности курсы учитываются, на другие - нет. Это же касается и олимпиад ВНЗ.
Андрей
Это я понимаю. Интересует влияют ли эти баллы на широкий конкурс. Потому что с ними эта заявка, допустим, будет выше по рейтингу, чем заявка другого человека в другой ВУЗ, который имеет только баллы ЗНО и аттестата.
оля
Для Андрей: В Условиях приема указывается, на какие специальности влияет, а на какие нет. YНапример, на многие ІТспециальности баллы за курсы не учитываются.Если указано, что учитываются, то , конечно с баллами, скажем курсов довузовской подготовки будет больше. Там даже колонка такая должна быть.
Коментувати
Здивований
Подивився на результати здачі тесту в магістратуру на одній зі спеціальностей з іноземної мови і очам своїм не повірив: з 51 учасника 22 отримали по 200 балів, ще 18 - понад 190. Невже всі вони такі знавці мови? Думаю, що ні. Швидше всього, абсурдною є сама система тестування у цьому університеті, коли задовго до тестування всі (а їх не так і багато) завдання майбутнього тесту виставлені на сайті. А бажаючі в компютерному центрі вузу можуть ще й отримати готові відповіді до них. То ж що перевіряє такий тест? І коли вже, нарешті, МОН спроможеться організувати незалежне тестування для всіх спеціальностей щоб позбутися таких абсурдів?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!