Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Рейтингові списки абітурієнтів на Вступ.ОСВІТА.UA
Рейтингові списки абітурієнтів на Вступ.ОСВІТА.UA

На сайті інформаційної системи публікуються заяви, що були подані вступниками до вишів

Рейтингові списки абітурієнтів на Вступ.ОСВІТА.UA

З метою оперативного інформування вступників та батьків про конкурсну ситуацію у вишах Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» двічі на добу оновлює дані про хід вступної кампанії.

Станом на ранок 19 липня до навчальних закладів вже подано 1 009 281 заява від вступників.

Абітурієнти, які вступають до вишів на базі повної загальної середньої освіти подали 610 632 заяви.

Вступники, які вступають до вишів після отримання базової загальної середньої освіти подали 170 421 заяву.

Вступ.ОСВІТА.UA надає інформацію про більше ніж 68 000 конкурсних пропозицій від 1150 університетів, інститутів, академій, коледжів та технікумів України, що здійснюють прийом абітурієнтів для здобуття ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра.

Зокрема, на сайті доступна інформація про конкурсні предмети для вступу на ту чи іншу спеціальність, ліцензовані обсяги, коефіцієнти, що застосовуються до конкурсних балів вступника тощо.

Окрім того, на сайті розміщена актуальна контактна інформація навчальних закладів, а також файли з умовами прийому до кожного закладу вищої освіти.

Також онлайн-платформа надає доступ до статистичної інформації вступної кампанії 2017 року, що допоможе абітурієнтам зорієнтуватися та оцінити можливості вступу на бюджет на ту чи іншу спеціальність кожного закладу освіти.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
19.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
Підкажіть будь ласка, якщо списки не посуваються а державні місця є. Чи можливо в перших числах вересня потрапити на вакантні місця держзамовлення з заочної форми навчання?? Дякую
Lana
Підскажіть будь ласка, якщо я подала заяву на магістра(денна форма), склала вступний іспит чи можу я до початку навчання перевестись на заочну форму(з сімейних причин)?
Ольга
Коли зміниться інформація" допущено" ( заочне відділення)? Коли закінчується прийом документів у магістратуру, знову ж таки заочн?
Григорій
Чи можна подавати документи до Вузу якщо в особистому кабінеті написано "Допущено до конкурсу".
Саша
Для Григорій: Да, можно, у меня тоже статус не менялся, но документы приняли, и я поступила, удачи!
ЛЮБА
Звісно можна!
Коментувати
Саша
Чому в особистому кабінеті ще й досі "Допущено до конкурсу" ?
Люба
Для Саша: а що Ви чекаєте?рекомендовано контракт чи до наказу?
Саша
Ми подаваали на бюджет 6 заяв із 7,на бюджет не прошли, але з 7 серпня нічого не змінилося
ЛЮБА
Вам потрібно було ще з 1 числа йти і подавати на контракт в любий ВНЗ, куди подавали заяву, Чого Ви чекали? Рекомендовано контракт? Так подають документи і без цього статусу.
Коментувати
Діана
Скажіть будь ласка,якщо я була допущена до конкурсу на контракт і подала документи, коли я можу скласти угоду? Мені казали що зателефонують, пройшло вже півтора тижня
5443
Для Діана: йди вже подавай документи. Не чекай дзвінка. Особисто я подала ще 2 числа, мені не дзвонили, а смс прийшло аж 5 серпня
Діана
Я подала документи вже,мені сказали що подзвонять коли складати угоду
Влад
То подзвоніть ім самі. Укласти Ви іі в день подачі оригіналів
Коментувати
Захар
Що значить "Включно до наказу" ?
5443
Для Захар: ти вже зарахований, вітаю!
Захар
Дякую!!!
Коментувати
Елена
Подскажите пожалуйста, на всех ли специальностях у льготников, которые подали документы на контракт есть возможность притендовать на бюджетное место? Мы поступали на "Социальная работа", на бюджет не прошли, подали заявку на контракт (у ребенка есть инвалидность). Один человек отказался от бюджетного места, но нам сказали, что это место просто сгорело.
Влад
Для Елена: на бюджет переводять до 18 числа, але ви повинні для цього вже підписати договір на контракт. З контрактного місця можуть перевести на вільне місце. Думаю просто те місце вони вже надумали кому віддати
Коментувати
Людмила
Добрий вечір. На сайті "вступ еду" написано "Друга хвиля (12.00 год. 4 серпня–18.00 год. 7 серпня 2018 року) – список вступників коригується за умови відмови вступника, який є рекомендований до зарахування, від участі у конкурсі. В такому випадку рекомендацію отримує вступник, який є наступним у рейтинговому списку та попередньо не був рекомендований." У вузі було 3 держмісця, після коригування 1 зникло, а ми були якраз треті, чи буде вважатися це місце вакантним? дякую.
!
Для Людмила: хвиль зарахувань немає вже щонайменше 2 роки. Читайте офіційні накази МОН . Діючі. На не зайняте місце можуть претендувати пільговики, що подали туди заяву на контракт. Якщо галузь підтримується державою, то можуть запропонувати наступному за балами, якщо він на контракті.
!
Для Людмила: наведений Вами текст взято з правил прийому в УКУ . Це приватний ВНЗ, католицький університет у Львові. Там немає держмісць, хоча є стипендії для найкращих.
Коментувати
Борис
А коли буде статус включено до наказу?
ЛЮБА
Для Борис: сьогодні
Коментувати
Абітурієнт
Скажіть будь ласка результати на контракт будуть 7 серпня до 12:00?
Влад
Для Абітурієнт: 7 серпня до 12 буде наказ про зарахування на бюджет. Ніякого конкурсу на контракт не існує , тому і результатів не буде
Абітурієнт
то коли можна ж дізнатися чи вступив ти на контракт?
ЛЮБА
Ви дізнаєте, коли понесете документи у вищий навчальний заклад і підпишите контракт, сидячи вдома не дізнаєтеся)
Коментувати
Віра
Доброго дня, панове, Підкажіть, будь ласка, що означає в колонці "держмісця" літери - па.
Гість
Для Віра: якщо правильно зрозумів питання, то це не "па", а "n/a". Тобто державних місць на обрану спеціальність не отримав.
Коментувати
Миша
Доброго дня, коли будуть результати чи вступив на бюджет на молодшого спеціаліста в медичний коледж чи якийсь інший?
Миша
Дуже важливо, ще, буде рекомендовано до зарахування тільки на 1 спецільність як в університети, чи ні?
ЛЮБА
зайдіть на сайт Вашого коледжу і там повинна бути вся інформація по вступу, і які дозарахування? якщо звільняється місце від бюджетника, який не приніс документи, його віддатуть пільговику
Коментувати
Леся
Скажіть будь-ласки, чи береться до вваги пріоритет на контрактну форму навчання.
ЛЮБА
Для Леся: ні
Коментувати
Василий
Когда можно кинуть заяву в вуз и зарегистрировать кабинет , пишет ошибка и сразу нужно указать СК так вероятнее что я на бюджет пройду?
Іван
Для Василий: Кинуть заяву можно с 12 по 26 июля, зарегистрировать кабинет со 2 по 25 июля. СК указывать, если зарегистрированы в селе на протяжении 2 лет, что подтверждается справкой 13 с датой выдачи 2019 год, и окончили сельскую школу так же в 2019 году.
Коментувати
Абітурієнт
Скажіть будь ласка чому не оновлюються рейтингові списки. Як було 1 серпня так і досихпір. Підкажіть коли вони будуть відновлюватись, це для мене дуже важливо!
Док
Для Абітурієнт: які саме списки, про що ви?
Абітурієнт
Рейтингові списки Внз
Док
якщо ви про Рейтингові списки Внз, то вони оновлюються кожен день
Коментувати
Анонімно
Скажіть, будь ласка, мені запропонували місце на державне в нафти і газу, тільки нажаль після закінчення університету працевлаштування державникам не надається, чи варто поступати і тратити 5 років навчання, чи краще поступити на хімфак в інший вуз?
777
Для Анонімно: працевлаштування зараз ніде не надається, це лише в СРСР було. Можуть приходити у виш роботодавці та пропонувати роботу. В будь якому разі хімфак аін і в Африці хімфак. Якщо Ви отримали бюджетне місце Ви в будь-якому разі вчитесь безкоштовно і відношення до Вас інше. Тим більше Ви ж щось планували коли подавали заяву. Так всі хочуть працювати в нафто-хімічній галузі, але влаштуватись туди складно, а ми коли вступали на хімфак думали про те, що промисловість в країні може працювати а може ні, а ось харчові підприємства є в будь-якому містечку, тому обирали харчові добавки
Коментувати
Олена
Якщо абітурієнта "допущено" і в рейтинговому списку перед ним звільнюються місця, він піднімається по списку на вищий щабель, чи ті місця "згорають"?
...
Для Олена: згорають або віддаються пільговику-контрактнику.
Коментувати
Оксана
Коли подавати оригінали на вступ в медичний інститут за квотою 1 на молодшого спеціаліста ? Ми сьогодні були але приймальна не прийняла від нас оригінали. Дуже прошу підкажіть що робити!!!
Влад
Для Оксана: а чому ж Ви в них не спитали коли нести документи?
Влад
Для Оксана: Вас туди рекомендовано? Ви приймали учась в конкурсі?
Оксана
Моя дочка інвалід 1 групи але здала зно з двох предметів на 150, 132 бали здали копії документів . В рейтингу вона стоїть № 1 навпроти відзначена квота 1 . Йде на молодшого спеціаліста лабораторна діагностика. Сьогодні не прийняли оригінали пояснили що на державне подають бакалаври з 2 по 6 серпня, а молодші спеціалісти на державне подають з 9 по 6 серпня. Нам принести 9 серпня. Проблема в недовірі до приймаль. ком. Спочатку 12 липня не хотіли прийняти документи пізніше виставили в рейтингу не ті бали . Зараз щоб не вийшло так що ми опинимося на контракті?
Коментувати
сумно аж за край
якщо мені подзвонили за контракт, я відвезла документи, то чи можна вважати, що я вступила? чи навіть якщо подзвонили - це нічого не означає? і чи можна вдруге подавати документи в інший вуз, якщо не пройшла в конкурсі?
Коментатор
Для сумно аж за край: ні; ні; можна.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!