Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Реєстрація на ЗНО в магістратуру розпочнеться у травні
Реєстрація на ЗНО в магістратуру розпочнеться у травні

Вступникам до магістратури не потрібно реєструватися на ЗНО у березні

Реєстрація на ЗНО в магістратуру розпочнеться у травні

Для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування («ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

У Міністерстві зазначають, що такі особи не мають проходити реєстрацію, яка відбувається з 6 лютого до 19 березня, адже це реєстрація на ЗНО для вступників на перший курс на ступінь бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

Відповідне роз’яснення надає МОН України, оскільки отримує дедалі більше запитів від тих, хто планує цього року вступати на магістратуру на основі бакалавра чи спеціаліста.

Нагадаємо, «ЗНО на магістратуру» потрібно буде складати двом категоріям вступників.

Перша – для вступу на магістратуру за спеціальностями галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право») за всіма формами навчання. Таким вступникам необхідно буде пройти єдиний вступний іспит з іноземної мови. Реєстрація на нього триватиме з 14 травня до 18-ї год. 5 червня.

Друга – для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» за всіма формами навчання. Таким вступникам потрібно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей. Реєстрація на ці тестування теж триватиме з 14 травня до 18-ї год. 5 червня.

Оголошення про початок реєстрації на єдиний вступний іспит та випробування на магістратуру, а також всю необхідну інформацію буде розміщено на сайті МОН та УЦОЯО. Тестування з іноземної мови відбудеться 11 липня, а з права та загальних навчальних правничих компетентностей – 13 липня.

Отже, для тих, хто проходитиме «ЗНО на магістратуру», буде окремий період реєстрації та дати складання тестів. Реєструватись на основну (з 6 лютого до 19 березня) чи додаткову (3 до 21 травня) сесію ЗНО для вступників на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) таким вступникам не потрібно.

Результати тестів з англійської, німецької, французької та іспанської мов, отримані під час складання ЗНО для вступників на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) не будуть зараховані як результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови («ЗНО на магістратуру»).

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО НА МАГІСТРАТУРУ

Освіта.ua
15.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батько
ЗНО це єдина справжня реформа на користь розумних дітей. Необхідно і після завершення робити відбір за результатами зно і здійснювати розподіл згідно з набраними результатами зокрема в медицині.
1
Для Батько: Розподіл, хотілося б дізнатися, куди? Може, тут десь ще завалявся СРСР, який забезпечує робочі місця? Просвітіть, а то я не в курсі. Поки ЗНО було тим, чим воно задумувалося на початку, це, дійсно, був чудовий дієвий інструмент. А зараз перетворюється на придуркувату комедію
Батько
Пояснюю в Польщі після мед. вузів в залежності від здачі аналога зно ти можеш отримати спеціалізацію 89-90 відсотків хірургічні спеціальності,70 терапевтичні,60 загальна практика менше нічого і нікого не хвилює.що тобі намалювали диплом.А у вас я бачу бажання вернути екзамени і відбирати "свого" студента.
Коментувати
1
Можна здуріти від такої автономності університетів. Вже аж гидко від слова "ЗНО". В цій країні все перетворюється у фарс за принципом: "Застав дурня богу молитися, він і лоб побє"

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!