Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступ 2018: оприлюднені спеціальності українських вишів
Вступ 2018: оприлюднені спеціальності українських вишів

На сайті «Вступ.ОСВІТА.UA» розміщено інформацію про програми навчання всіх вишів України

Вступ 2018: оприлюднені спеціальності українських вишів

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» оприлюднені дані про освітні програми, на які буде проводитись прийом вступників на навчання у закладах вищої освіти в 2018 році.

Зокрема, на освітній платформі оприлюднено інформацію про освітні програми кожного навчального закладу, перелік конкурсних предметів для вступу, складові конкурсного бала, відповідні коефіцієнти, що застосовуватимуться для розрахунку конкурсного бала тощо.

Також для кожної освітньої програми висвітлені актуальні дані щодо ліцензійного обсягу, строків навчання, факультету, на якому проводиться навчання, інша корисна для вступників інформація.

Опубліковані дані допоможуть абітурієнтам визначитись із вибором навчального закладу, освітньої програми у ньому, та виважено обрати необхідні предмети для складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Інформацію про освітні програми розміщено для кожного закладу вищої освіти України, які станом на 13 лютого 2018 року актуалізували відповідну інформацію у Єдиній державній базі з питань освіти.

Пошук навчального закладу на сайті можна здійснити за відповідним регіоном.

Також на сайті доступна статистична інформація вступної кампанії 2017 року, яку можна переглянути натиснувши на відповідне посилання на сторінці кожного навчального закладу.

ЗНАЙТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ

У липні 2018 року інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» висвітлюватиме інформацію про перебіг вступної кампанії до закладів вищої освіти України з метою забезпечення її відкритості.

Інформація про освітні програми отримана інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП «Інфоресурс».

Освіта.ua
14.02.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anastasiia Zakharkiv
Кафедра міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до себе на навчання! Необхідні для вступу сертифікати ЗНО: українська мова і література, іноземна мова та на вибір: математика або історія України. Базові посади випускників бакалаврської програми «Міжнародна інформація»: • фахівець з комунікативних технологій (PR-спеціаліст, менеджер внутрішніх і зовнішніх комунікацій, PR- і GR-менеджер, експерт з аналітики та комунікацій, кризовий менеджер); • фахівець з політичного консалтингу, експерт/консультант з суспільно-політичних питань (політтехнолог у політичних партіях та громадських організаціях); • іміджмейкер, фахівець з брендингу (бренд-менеджер, бренд-консультант); • аналітик-референт прес-служби зовнішньополітичних відомств та дипломатичних установ; • аналітик-міжнародник у сфері мас-медіа (політичний оглядач, журналіст-аналітик); • експерт з інформаційної безпеки. Більше інформації за посиланням: http://lp.edu.ua/mi.
Галина
Чому для вибору освітньої програми треба спершу обирати регіон? Людина зазвичай хоче отримати саме певну спеціальність (а отримати її можна в різних вишах різних регіонів), а не головне вступити на навчання вдома.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!