Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступ 2018. МОН затвердило умови прийому абітурієнтів
Вступ 2018. МОН затвердило умови прийому абітурієнтів

Затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році

Вступ 2018. МОН затвердило умови прийому абітурієнтів

Міністерством освіти і науки затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Документ встановлює основні правила проведення вступної кампанії до закладів вищої освіти і є обов’язковими для вишів незалежно від форм власності та підпорядкування, окрім військових навчальних закладів.

У 2018 році реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до них необхідних документів розпочнеться 02 липня та закінчиться 25 липня.

Прийом заяв та документів розпочнеться 12 липня. Особи, які які вступатимуть до вишів на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів зможуть подавати заяви до 20 липня; абітурієнти, які вступатимуть тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання - до 26 липня.

Творчі конкурси будуть проведені у кілька сесій з 14 до 26 липня; вступні іспити - з 21 до 26 липня; співбесіди - з 21 до 23 липня включно.

Рейтинговий список вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування сформують та оприлюднять 01 серпня.

Вступники, які отримають рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 06 серпня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням відбудеться 07 серпня, а за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше 30 вересня.

У 2018 році, вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання, за виключенням деяких випадків, подаватимуть заяви тільки в електронній формі.

Однією з новацій вступної кампанії 2018 року стане скорочення кількості заяв, які можуть подати вступники, з 9 до 7. Отже, згідно з затвердженими Умовами прийому, абітурієнти матимуть можливість подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей.

Ще одним нововведенням є закріплення в Умовах прийому мінімального значення кількості балів з вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія». Мінімальне значення при вступі на ці спеціальності не може бути меншим ніж 150 балів. 

Подання заяв на конкурсні пропозиції за кошти фізичних або юридичних осіб обмежуватись не буде.

У 2018 році вищі навчальні заклади прийматимуть сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з цих іноземних мов прийматимуться лише з сертифікатів зовнішнього оцінювання 2018 року.

Для конкурсного відбору вступників вишами будуть зараховуватись бали сертифікатів ЗНО (результати вступних іспитів або творчих конкурсів) з трьох конкурсних предметів.

До 31 грудня 2017 року заклади вищої освіти мають розробити та оприлюднити власні правила прийому вступників. Ці правила будуть містити перелік освітніх програм, а також конкурсних пропозицій, за якими здійснюватиметься прийом вступників, порядок проведення конкурсного відбору, перелік конкурсних предметів, з яких вступники мають подавати сертифікат ЗНО.

Інформування громадськості про ліцензований обсяг, обсяг місць державного замовлення, вартість навчання, перебіг подання заяв щодо вступу, рекомендування до зарахування та зарахування до закладів вищої освіти у 2018 році здійснюватиметься інформаційними системами, на підставі даних Єдиної електронної бази з питань освіти.

Затвердженими Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2018 році також встановлено формулу, за якою розраховуватиметься конкурсний бал вступників, визначено особливості проведення співбесід, вступних іспитів та творчих конкурсів, визначені спеціальні умови участі у конкурсі на здобуття вищої освіти для окремих категорій громадян, особливості формування рейтингових списків вступників тощо.

Умови прийому на навчання 2018 року

Освіта.ua
15.10.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Подали на контракт, але прийшла пропозиція з іншого університету, чи можливо забрати документи, та проплачені гроші? І до якого числа можна подати оригінали документів на контракт?
Олена
Документы до вузу подали, обов’язково оплатити , щоб було до "наказу"? В списку стоїть +, але написано "рекомендовано контракт".
Люба
Для Олена: скрізь по різному. В одних вузах треба проплатити на протязі трьох днів після складання угоди, в інших до початку навчання. Питайте у вашому вузі конкретно.
Олена
Дякую, що відгукнулися
Коментувати
Наталя
Ми подали на контракт. Отримали пропозицію з іншого університету. Чи можна забрати документи? І проплачені гроші?
Дарія
Шановні абітурієнти, не втрачайте час та нерви! ВСТУП БЕЗ ЗНО! ДЗП ПТО "Вище професійне училище №55 м. Дніпро" запрошує на навчання за кошти держбюджету на базі 9 та 11 класів за професіями:_ ✏ Кравець ✏ Закрійник_ Наша адреса: м. Дніпро вул. Любарського, 2 Е-mail: http://vpu55.dp.ua/ Сайт: http://vpu55.dp.ua/teatr-mod/ Тел. (питання щодо вступу, цілодобово): _ +38(066) 037 38 89 +38(096) 213 29 78 _ P.S. : ???? Документи для вступу: ✔Заява на вступ (пишете в училищі під час подання документів) ✔Атестат для навчання за професією: - кравець - на базі 9 класів, - закрійник - на базі 11 класів; ✔Копія ідентифікаційного коду; ✔6 фото 3×4 см; ✔Копія паспорта (1, 2, 11 ст.) або свідоцтва про народження ✔Меддовідка абітурієнта (форма 0-86 О).
Алла
Що робити, якщо електронний кабінет відкрився, а результатів немає? Пише, що зараховано до конкурсу і все.
Владислав
Якщо я вступив в університет на бюджет, але хотів би вступити в інший на контракт, проте не впевнений що зможу, можна мені подати документи в той що на бюджет, а якщо вступлю в інший на контракт, 7-го числа забрати документи і завезти у той ю, що на контракт?
user
Для Владислав: так, можна.
Коментувати
Петро
Доброго дня! Чи можу я подати документи на контракт до 7 числа?
Даша
Що робити,я ввожу логін і пароль,а мені вибиває помилку,написано,що не знайдено сертифікат,а ще годину тому все було нормально
Оля
Для Даша: Зараз сайт перезавантажений,тут нічого дивного Це раз ,а два -як повідомили , що зараз відбувається прорахунок бюджетників,тому заблоковано Попробуй зайти пізніше ,десь під вечір :))
Коментувати
Оксана
Если 1 августа мы не попадаем на бюджет, есть ли смысл ждать с подачей документов на контракт до 6 августа?
Катя
Для Оксана: я думаю що ні
Коментувати
Сергій
якщо мені пропонують контракте місце у вузі чи зберігається воно до кінцевої дати подачі оригіналів
Оля
Для Сергій: державне ні ,контракт -можна подавати до 30 вересня Тому думаю ,що так ,але все одно зволікати не варто
Коментувати
Юлія
Якщо двоє вступників мають однаковий конкурсний бал та пріоритет, а бюджетне місце залишилось одне, хто з них в такому випадку пройде?
Ноунейм
Для Юлія: Той, у кого вище середній бал атестату
Коментувати
соня
Скажіть, будь ласка чи можна зараз ще скасувати заяву чи вже пізно? якщо я скасую 1 пріоритет то як перший буде рахуватись 2?
Оля
Для соня: Вже пізно щось скасовувати
Коментувати
Валерія
Доброго дня! В мене виникло питання щодо конктрактної форми навчання. Які строки для подання оригіналів документів до вузів? На бюджет до 7 серпня, і якщо абітурієнт не принесе оригінали, то він втрачає місце. А як щодо контрактників, до якого числа я повинна принести документи до навчального закладу?
Оля
Для Валерія: привіт , до 30 вересня маєш час :)
Олег
Оля, ви врятували мою психіку.
Коментувати
Павло
Добридень, якого числа закінчується прийом документів,якшо вже прийшло запрошення від закладу(заочна форма)?
Оля
Для Павло: постарайся до 6-7 серпня подати документи :)
Коментувати
оля
Привіт,якщо я ліквідувала заявку з пріорітетом номер 4, то 5 і 6 пріорітет все одно будуть і нікуди не зникнуть,правда?
Катя
Для оля: Не зникнуть
Коментувати
Аліна Воєводіна
Доброго дня. Що буде з людиною, яка подала дві заявки у різні вузи вказавши одну пріоритетність?
іриша
Моїй подрузі сьогодні прийшло повідомлення з вуза,що може.подавати оригінали,а мені нічого не приходило,хоча я не далеко від неї в рейтенгу.Протягом якого часу приймальна комісія може повідомлять?чи вже нема сенсу чекать?
Аліна Воєводіна
Для іриша: ще не закінчилась подача документів, не кажучи вже про результати вступної кампанії.
катя
Майте всі трішки терпіння ,вступників багато , не можуть всім зателефонувати в одну ж секунду ,це раз а два ,на офіційному сайті чорним по білому написано , що подача паперових документів з 1 серпня! я особисто питалась у вузі , чи можу я подати документи швидше,мені відповіли ,що ні)
Коментувати
Людмила
Доброго дня. 4 різні спеціальності, то це просто 4 різні номери???? Якщо ці номери в різних вузах, то вони ж рахуються як одна спеціальність??
Nastia_01
Чи можна подати всього три заяви? Чи буде від цього залежати можливість вступу на бюджет?
Lada
Для Nastia_01: Можна. Не буде залежати.
Коментувати
ZV
Якщо подавати дві різні заяви на англійську філологію і на німецьку філологію. Це рахується як дві спеціальності чи як одна- філологія?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!