Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Академія лідерства запрошує на навчання
Академія лідерства запрошує на навчання

Взяти участь у відборі до програми особистісного розвитку можуть юнаки та дівчата віком від 16 до 19 років

Академія лідерства запрошує на навчання

Завершується остання хвиля відбору до Української академії лідерства (УАЛ) – програми особистісного та суспільного розвитку, основою якої є формаційний 10-місячний курс для випускників шкіл, а також студентів, що завершили перший навчальний рік у коледжі чи університеті.

П’ять осередків Української академії лідерства у різних містах країни – Києві, Львові, Миколаєві, Полтаві та Харкові чекають своїх студентів уже у вересні. Навчально-виховна програма від Української академії лідерства, яка побудована на поєднанні фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку є неформальною освітою, проте  насичена і корисна для опанування основ проектної діяльності, фінансового менеджменту, історії, політології, логіки, журналістики, ораторського та інших видів мистецтв.

Основним концептом навчання є вивчення Великих книг, спілкування з Великими вчителями та людьми, які мають значний вплив на суспільство, та отримання Великого досвіду. Крім того студенти подорожують Україною та досліджують країни Європи і Ізраїль в експедиціях закордоном, мають можливість долучитися до волонтерських і громадсько-суспільних важливих проектів громади. Зі студентами працюють та надихають досвідчені ментори протягом шести днів на тиждень, перебуваючи в осередках Академії цілодобово.

В унікальній для України програмі застовано досвід країн Європи, США та Ізраїлю з розвитку молоді, формування молодих лідерів, відповідальних за долю своєї країни. Цей досвід адаптований для українських випускників шкіл та студентів перших курсів і націлений  на вмотивованих, активних, вільних і щирих особистостей з гарячими серцями, які здатні працювати в команді і для яких небайдужа суспільно- корисна діяльність, волонтерство і творча робота.

«Українська академія лідерства – це унікальна платформа, яка об’єднує людей, які готові змінювати себе та країну заради кращого майбутнього», – зазначає керівник Української академії лідерства Роман Тичківський.

Навчання, проживання, харчування, подорожі, у тому числі за кордон, медичне забезпечення для студентів Академії безкоштовні. Кожен студент десятимісячного курсу отримуватиме стипендію від Western NIS Enterprise Fund – інвестиційного фонду, головного партнера Академії. Необхідний лише вступний внесок у розмірі 2 тисяч гривень.

Відбір студентів на навчання в УАЛ завершується вже цими днями. Переможці першого етапу відбору – анкетування – візьмуть участь у наступному етапі, що проходитиме 21 серпня у Львові. Також у Львові 22-23 серпня відбудеться і фінальний – національний етап. Тож не гайте часу і заповнюйте анкету.

Заповнити анкету

Більше про Українську Академію Лідерства

Освіта.ua
17.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!