Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Міністр освіти вибачилась перед абітурієнтами
Міністр освіти вибачилась перед абітурієнтами

Проблеми абітурієнтів були пов’язані із запровадженням нового програмного обслуговування

Міністр освіти вибачилась перед абітурієнтами

Міністр освіти Лілія Гриневич вибачилась перед абітурієнтами і працівниками приймальних комісій вищих навчальних закладів «за стресові умови роботи». Про це, за інформацією Урядового порталу, вона сказала під час наради за участі Володимира Гройсмана, що відбулась за підсумками вступної кампанії 2017 року.

Зокрема, вона Гриневич роз’яснила, що проблеми у користувачів системи електронного вступу до вишів були пов’язані у першу чергу з запровадженням нового програмного обслуговування.

«Але сьогодні, відповідно до укладеного договору, інститут-розробник програмного забезпечення протягом року зобов’язаний повністю усунути будь-які недоліки, розвинути і вдосконалити сервіси, які потрібні університетам», - зазначила міністр.

Як відомо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив керівництву Міністерства фінансів та Міністерства освіти і науки опрацювати можливість виділення з коштів на удосконалення Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Освіта.ua
08.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
voronkiv-school
Система електронного вступу за наслідками ЗНО ще не ідеальна. Вона ще доопрацьовується. Але це найкраще, що створила українська освітня система для дітей, які дійсно готуються і прагнуть вступити до ВНЗ на бюджет. Система позбавляє таких факторів, як підкуп членів комісій, вступ через знайомство, могорич, чи навіть вступ за кілька мішків цукру, як це часто було за часів СРСР. Батькам краще інвестувати гроші в свою дитину наймаючи репетиторів чи організовуючи навчання в спеціальних школах ніж витрачати ціж кошти на хабар працівникам ВНЗ.
Олег Грица
Для voronkiv-school: двояке тлумачення. поясніть тоді навіщо якісь додаткові бали/коефіцієнти (за олімпіади, підготовчі курси і т.д.) це хіба не обхід системи вступу? погоджусь, коли взагалі скасують будь-які додаткові бали. тільки знання (ЗНО) має мати найвищий пріоритет!
voronkiv-school
В моєму коментарі вказано те, що вищим навчальним закладам ні в якому разі не потрібно повертати систему вступних іспитів. А на рахунок коефіцієнтів, можливо Ви і праві.
Обурений
Как бы это прискорбно не звучало, но всё ещё вступают по знакомству или за деньги. Знаю одного человека, которому приписали подкурсы и участие в олимпиаде, благодаря которым он и прошёл на бюджет.
Коментувати
Местный
А перед всеми педагогами извиниться и уйти в отставку не суждено по ходу..
Михайло Чиж
Для Местный: Ні, тільки в короткотермінову відпустку....
Коментувати
Геннадий
В июле министр образования Гриневич заработала в два раза больше, чем обычно. https://strana.ua/news/85867-v-iyule-ministr-obrazovaniya-grinevich-zarabotala-v-dva-raza-bolshe-chem-obychno.html
любов
Зовсім не досконала ваша система. Напевне 90 відсотків абітурієнтів залишились не задоволеними місцями, які рекомендували ВНЗ абітурієнтам. Я вважаю, що система відбору абітурієнтів, яка існувала попередні роки, була більш досконалою. Діти, які були не задоволені відбором, чекали іншої хвилі. В результаті маєм тисячі незадоволених студентів, які будуть навчатись на тих факультетах, які обрала система, оскільки наші зарплати не дозволяють нам вчити дітей на контрактній формі.
Друзілла Галицька
Для любов: навіщо вони подавали заяви на бюджет туди де не хочуть вчитись? Таким чином вони зайняли місце, який міг зайняти хтось інший. У минулому році була така ж система і за рік можна було визначитись з тим де і як хочеш навчатись.
Міла
Для Друзілла Галицька: а якщо подав документи туди, куди хотів, але на бюджет зарахували лише двох. Як це пояснити?
Михайло Чиж
Для Міла: Значить треба було краще здавати ЗНО. Ось тоді були-б серед тих "лише двох"...
Коментувати
Nastia Galyuk
в електронних кабінетах досі висить допущено до конкурсу. не повідомляється взагалі чи рекомендовано до зарахування за контрактом. хоча в деяких вузах вже набрали потрібну кількість абітурієнтів на певні спеціальності. поступили ті, хто першими здали документи, або заплатили гроші, а діти, які дійсно проходили на контракт були просто не повідомлені про це. питання, для чого взагалі той електронний кабінет?
Михайло Чиж
Для Nastia Galyuk: Конкурс на контракт в принципі існує, але в більшості вишів (а, можливо і в усіх) не проводиться. Тому на контракт беруть всіх, хто приніс документи. Гадаю, виші таким чином перестраховуються від недобору ліцензійних місць.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!