Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вишам дозволили оформляти накази про зарахування
Вишам дозволили оформляти накази про зарахування

Навчальні заклади, у разі необхідності, зможуть оформити накази про зарахування вступників самостійно

Вишам дозволили оформляти накази про зарахування

У разі виникнення непередбачуваних обставин, пов'язаних із формуванням наказів про зарахування вступників на навчання, вищі навчальні заклади зможуть оформити їх самостійно. Про це йдеться у відповідному листі Міністерства освіти.

У відомстві нагадують, що зарахування вступників за державним або регіональним замовленням має відбутись не пізніше 12.00 7 серпня. Накази про зарахування на навчання формуються в Єдиній електронній базі з питань освіти базі, після чого мають бути оприлюднені на інформаційних стендах приймальних комісій та сайтах вишів у вигляді списку зарахованих.

«У разі виникнення будь-яких непередбачуваних обставин вищі навчальні заклади можуть самостійно оформити накази з наступним внесенням до ЄДЕБО», - повідомили у Міносвіти.

У міністерстві зазначили, що до наказів про зарахування можуть бути внесені лише ті вступники, які отримали рекомендації на місця державного замовлення за результатами адресного розміщення державного замовлення або в разі наявності листів МОН для окремих осіб, в яких переглянутий конкурсний бал чи надано нову рекомендацію в разі анулювання певної конкурсної пропозиції.

Документом також надані інші роз’яснення з окремих питань діяльності приймальних комісій напередодні оформлення наказів про зарахування вступників на навчання.

Дізнатись більше

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло Чиж
То це за "виникнення непередбачуваних обставин" МОНУ заплатило 9 млн. грн? Чи знов пані міністр винними в таких обставинах зробить вступників?
Друзілла Галицька
Для Михайло Чиж: слухайте, чиже, ви або прапор українсткий приберіть, або з однокласників вийдіть
Юля
Для Друзілла Галицька: а вы кастрюлю снимите, мозг пожалейте.
Михайло Чиж
Для Друзілла Галицька: 1) "Однокласниками" вже два роки не користуюсь, авторизований через фейсбук, в профілі osvita.ua аватарка фуйсбучна, а в коментарях підвантажується стара. 2) Ви скільки класів закінчили? Чи відомо Вам, що: а) речення починаються з великої букви (на клавіатурі для введення великих букв є спеціальні клавіші - Caps та Shift); б) прізвища пишуться з великої букви (на відміну від Вашого ніка, в моєму чітко видно ім’я і прізвище); в) "ви" - також з великої букви; г) "українсЬкий", а не те що Ви наклацали; д) якщо речення містить декілька "або", то перед кожним з них ставиться кома.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!