Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступників просять повідомляти про помилки вступу
Вступників просять повідомляти про помилки вступу

У разі виявлення помилок, що могли вплинути на рейтингові списки, необхідно звертатись до МОН

Вступників просять повідомляти про помилки вступу

Вступники, які після розподілу бюджетних місць виявили розбіжності у розрахунку конкурсного бала або інші помилки, можуть повідомляти про це Міністерство освіти і науки. Відповідне звернення опубліковане на сайті відомства.

Зокрема, у МОН зазначають, що у разі виявлення помилок, що могли вплинути на формування рейтингового списку та розподіл місць вступникам необхідно звертатись за адресою електронної пошти vstup_2017@mon.gov.ua. Лист має містити докладний опис проблеми та контактну інформацію абітурієнта.

У міністерстві обіцяють, що кожне звернення отримає відповідь протягом 24-х годин.

Як відомо, 1 серпня вступники отримали інформацію про рекомендації до зарахування до вишів на місця державного замовлення.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасия Никончук
МОН ставить експерименти над живими людьми! Відбір автоматизованої системи - лотерея, але чому цей квиток є долею дітей, які 11 років сумлінно вчилися, щоб вступити на бюджет! Що отримуємо сьогодні?! Рандомний відбір! Ганьба МОН! Як можна жити в цій країні і на кого тут рівнятись!
Юрій Іваненко
Для Анастасия Никончук: А в чому полягає рандомність відбору? В тому що Ви зі своїми низькими балами не вступили до універу?
Галина
Відбір відбувається не рандомно, а за кількістю балів. Проблема виникла в тому, що в порівнянні з минулим роком було дуже зменшеню бюджетні місця.
Анастасия Никончук
Серйозно? Чому тоді ж зарахували тих, хто має нижчі бали, ніж у мене, і без квот? Якщо 175-177 це низький бал, то як пояснити те, що зараховані люди з конкурсним балом від 130 до 150, це без пільг і всього іншого. Ще й плюс до того з пріоритетом 5-7, а у мене 1-3
Коментувати
Natalya Terefelska
Мене найбільше цікавить чи платять ПОДАТКИ батьки тих дітей, які пройшли на бюджет. А то виходить так: з бюджетників вираховують податки (примусово), щоб за ці гроші вчити дітей тих, хто незаконно заробляє, не сплачуючи податків. А своїх дітей вчителі, наприклад, мають вчити за залишені після відрахування податків, "копійки". Як от коментатор tatar.oksana
Володимир Мініч
Для Natalya Terefelska: Так, я вчитель, плачу податки, дитина пройшла на бюджет. От і заперечення Вашої гіпотези.
Олег Грица
Для Natalya Terefelska: : класний допис, але не в даний момент/час. я вже за таке мінуси набрав, і тому поясню ще раз. у жодних правилах/законахі про вступ не прописано про перевірку податків батьків при вступі дитини на бюджет. тому це ПРАВИЛЬНЕ питання до нашиш дупотатів. інакше ні як.
Юрій Іваненко
Для Natalya Terefelska: Так, і я вчитель, і теж плачу податки. І моя дитина пройшла на бюджет (причому, пройшла за першим пріоритетом)
Коментувати
Mizuki Boshi
Навіщо я здавала це ЗНО, стільки нервів витратила, якщо могла просто поставити в пріорітеті 1 і поступити на бюджет із 120 балами! Чому я отримала 188 балів і не маю права вибрати в який університет я піду навчатися на бюджет, по рейтингу в усі обрані мною ВНЗ я легко потрапляла на державне. Ніхто не попереджав, що тільки в 1 по пріорітету навчальний заклад можна поступити на бюджет. Тоді просто я не бачу сенсу в ЗНО. Ваша система недосконала і недопрацьована! Завжди якісь проблеми з цим електронним кабінетом, ніхто не пояснює як ним користуватися і як його створювати. А якщо я не маю можливості зайти в інтернет, чи не маю сканера?
Олег Грица
Для Володимир Мініч: цього року не можливо було нічого прорахувати. діти більше 180-189 балів не вступили на бюджет. такого раніше не було. вкажіть бал Вашої дитини і спеціальність куди вона вступила. тоді будемо говорити.
Олег Грица
Для Володимир Мініч: я Вас зрозумів. зі 199 (майже) чистими!!!!!! балами можна такі пости і писати. але є діти з чистими балами 180-190, у яких вкрали бюджеті (комусь нарахувалиав додаткові бали).
Юрій Іваненко
Для Mizuki Boshi: что за бред Ви пишите? Кто Вам сказал, то только по первому приоритету можно поступить на бюджет. Для этого как раз и дается возможность подать аж 9 заявлений, каждое из которых претендует на бюджетное место, и приоритет с самым низким номером который пройдет конкурс и станет бюджетным местом. А если вы со 188 балами решили покорить международную экономику в Шевченко, где прошли абитуриенты с баллами от 192 (у них ведь больше чем у Вас, правда) или на программную инженерию в КПИ или Шеву, так там есть более достойные по знаниям чем вы. Поэтому не надо писать бредни про недосконалу систему. Да, были проблемы с регистрацией кабинетов, была задержка объявления результатов конкурса, но по распределению проблем никаких нет. Посмотрите на сайте vstup.info кто вместо Вас занял бюджетные места, и все вопросы отпадут.
Коментувати
tatar.oksana
25 років чесно та з повною віддачею працюю вчителем, але за останні дні у мене відбулася повна переоцінка життєвих цінностей, повна зневіра в системы та в керівництві МОН!!! Змінюєте правила за власним розсудом, без попереджень, а цей рік, взагалі пік нововведень! Син гарно вчився, був претендентом на атестат з відзнакою, але з 3 предмета отримав 8 – не судилося отримати медаль, далі – вступ, і знов не судилось вчитись на бюджеті в омріяному вузі! В минулому році все це було б!!! От і виходить, що ваші нововведення в цьому році не приносять користі звичайним людям. Дякую, що наступні 4 роки повинна буду щороку 4 зарплати віддавати за навчання сина і думати, де ще можна заробити! Коментарі зникають - неприємно чути ?! Робимо вигляд, що все чудово?
Алла Заговора
Для tatar.oksana: Чому ніхто з чиновників не дає відповіді на питання, чи будуть дісними сертифікати на наступний рік? Можливо у когось виникне бажання спробувати на наступний рік, а не платити за чиїсь експерименти!
Олег Грица
Для tatar.oksana: Для Галина: тому що правила /закони вступу мають бути відомі як мінімум за 1 рік (взагалі краще б за 2-3рр щоб літи/батьки могли визначитись)!!!!!!!!!!!! а у нас це МОНУ може міняти правила щогодини! найлегше запитання до МОНУ нехай пояснять чому 01.08 на 12 год не були відкриті списки. день пропав а в декого це було важливо, навіть на купівлю цих же квитків зякими у залазниці (ДЕРЖАВІ), як завжди у даний період повна попа помідорів, а комусь потрібно везти доки. МОНУ і Гриневич це хвилює?
Ruslan Sliusarenko
Приймальні комісіїї повинні працювати додатково день, враховуючи те, що вони опублікували ті списки не те що до 18-ої години, а після! І то, мені пощастило туди зайти, я бачив, що люди й після 18-ти не могли нормально перевірити все через ті сервери...
Коментувати
Oksana
Чому в цьому році так мало державних місць на юридичні факультети, особливо в НУ "ОЮА", з обіцяних максимальних 133 виділили всього 26 місць? Коли я подавала заяви, я орієнтувалася за інформаційною системою конкурс 2016. Чому раніше вузи не виставляли державні місця, а зволікали до останнього? Чому в Житомирському агроекологічному університеті максимальна кількість державних місць 10, а не дали жодного? І хто це таке придумав, що на юридичний факультет, не важливо, престижний вуз чи не дуже, повинен бути бал 182,2 , коли в медичні вузи проходять діти з 166-ома балами? Що юристи мають бути розумнішими за лікарів? Я не говорю вже про педагогічні вузи, там взагалі проходять діти з 128-ома балами. То які у нас будуть майбутні вчителі? Якби були виставлені раніше державні місця, то я подавала б туди, де їх більше, а то виходить заяву подала, а місця вже зникли. Такого абсурду немає у жодній країні ! Чому в минулому році було все добре, а в цьому - такий БАРДАК ?
Ruslan Sliusarenko
Для Oksana: та всюди мало місць. Навіть на непопулярні професії.
Lena Kabanje
Оксана, просто они же своих детей отправляют учиться за границу. И сами они далеки от реального прожиточного минимума для простого украинца - думают, что простая семья может оплачивать обучение на контракте. А если два и более ребенка, то и говорить нечего. Вот реальная забота о будущем страны!!! Многие страны. чтобы была образованная нация делают своим гражданам бесплатное высшее образование. Учитесь на здоровье ... А здесь, в нищей стране на бюджете липовые 200х бальники или льготники с низкосредним образованием.
Юрій Іваненко
Для Lena Kabanje: А как стать липові 200х бальником подскажите? И почему тогда у вас не 200 баллов, проблем бі вообще не біло
Коментувати
Юля
А в Сумском университете ещё веселее дела на медфакультете. 13 бюджетников набрали на стоматологию с балом 186. Этих тоже широкий конкурс не касается? Что вообще происходит? Значит, у всех остальных безжалостно отобрали бюджетные места, а эти жируют?
Дмитро Корнієнко
Для Юля: медичні факультети Сумського державного університету, Ужгородского національного університету, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна підпорядковується міністерству освіти і науки України, серед них свій широкий конкурс. Ще є медичний факультет у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, м. Миколаїв. Цього року спеціальність 222 "Медицина" відкрили в КНУ ім. Т. Г. Шевченка, але поки що без бюджетних місць.
Коментувати
Геннадий
Вопрос в "Ужгородський національний університет". А почему у вас 12 бюджетных мест на стоматологию, в то время как у других 2? Да ещё и балы 191, в то время как у остальных вузов 197 самый низкий. Этого вуз широкий конкурс не касается?? Даже здесь его нет. https://ez.osvitavsim.org.ua/files/221Stomatolohiia.pdf
Дмитро Корнієнко
Для Геннадий: у них свій "широкий конкурс", тому що медичний факультет Ужгородського національного університету підпорядковується міністерству освіти і науки України.
Коментувати
Вика Мандрика
Підкажіть, будь ласка, чи можу я відвезти оригінали дкументів у ВУЗ на контракт, а потім, якщо не вступлю туди, забрати документи і подати їх в інший ВУЗ?
Aleks
Для Вика Мандрика: ви можете просто подзвонити у вуз та спитати, не треба навіть їхати.
Коментувати
Anatolij Anatolij
Одеський державний екологічний університет поступающих 1000 бюдместа 32 это нормально или нет
Елена Надтока
Я не поступила на бюджет. Могу ли я подать заявление на контракт на другое место, заявление на которое не подавала раньше в электронном кабинете
Влад Галицкий
Для Елена Надтока: ні
Коментувати
Галина
я щось не зрозуміла, як відбувся широкий конкурс:коли на периферії на іноземні мови пройшли з балом 140(подано 22 заяви і виділено 10 дм), а у великих містах і з КБ 187 не поприходили?
Катя
Для Галина: Ви впевнені, що там широкий конкурс? Якщо це середня освіта (педагогічна спеціальність), то кожен вуз має фіксовану кількість бюджетних місць.
DOCENT
Для Галина: "Периферія", це скоріше за все Переміщені ВНЗ, або ВНЗ в підконтрольній частині Луганської та Донецької областей. Там закриті конкурсні пропозиції. Тому там прохідні бали суттєво нижчі. Всі прохідні бали за посиланням https://ez.osvitavsim.org.ua/news.html
Галина
ні, це не переміщений ВНЗ. Обидва вузи педагогічні, спеціальність: середня освіта. На периферії 10 ДМ, в столиці - 4.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!