Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступники отримали дані про зарахування
Вступники отримали дані про зарахування

Абітурієнти мають подати приймальним комісіям оригінали необхідних документів до 5 серпня

Вступники отримали дані про зарахування

В електронних кабінетах вступників з’явилася інформація про рекомендації до зарахування на місця державного замовлення. Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки.

За інформацією відомства, найближчим часом інформація про рекомендації буде оприлюднена на сайті vstup.info та на інформаційних ресурсах вищих навчальних закладів.

У Міносвіти зазначають, що рекомендації до зарахування на місця державного замовлення отримали 60 тисяч 928 вступників, які мають виконати вимоги до зарахування до 12 години дня 5 серпня.

Зарахування цих вступників має відбутись не пізніше 12 години дня 7 серпня. З переліком необхідних документів, що мають надати абітурієнти можна ознайомитися на сайтах ВНЗ.

Невикористані місця державного замовлення будуть надані пільговим категоріям вступників.

Абітурієнти, які вступали на природничі та технічні спеціальності, але не пройшли на бюджет, також зможуть отримати місце, якщо вступники, які отримали рекомендацію до зарахування, відмовляться від бюджету чи вчасно не подадуть оригінали потрібних документів.

Переведення на вакантні місця державного та регіонального замовлення відбуватиметься до 18 серпня.

Якщо після розподілу бюджетних місць у вступників виникнуть питання щодо його справедливості, вони можуть звернутися насамперед до приймальних комісій або ж до ДП «Інфоресурс» та МОН.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oksana
Чому в цьому році так мало державних місць на юридичні факультети, особливо в НУ "ОЮА", з обіцяних максимальних 133 виділили всього 26 місць? Коли я подавала заяви, я орієнтувалася за інформаційною системою конкурс 2016. Чому раніше вузи не виставляли державні місця, а зволікали до останнього? Чому в Житомирському агроекологічному університеті максимальна кількість державних місць 10, а не дали жодного? І хто це таке придумав, що на юридичний факультет, не важливо, престижний вуз чи не дуже, повинен бути бал 182,2 , коли в медичні вузи проходять діти з 166-ома балами? Що юристи мають бути розумнішими за лікарів? Я не говорю вже про педагогічні вузи, там взагалі проходять діти з 128-ома балами. То які у нас будуть майбутні вчителі? Якби були виставлені раніше державні місця, то я подавала б туди, де їх більше, а то виходить заяву подала, а місця вже зникли. Такого абсурду немає у жодній країні ! Чому в минулому році було все добре, а в цьому - такий БАРДАК ?
Христя Дзюбак
З якого числа мають подавати платники і по яке. ?
Марина Трудова
Для Христя Дзюбак: Вже подають
Натали Кина
Може ви знаєте, до якого числа контракт подає оригинали документів?
Коментувати
Олег Грица
Для Anatolij Anatolij: я розумію Ваш розпач. цього року це перевершення всього поганого за минулі роки. вступ на бюджет на 5-15 балів виріс по вузах за тими, що я спостерігаю. пока не знаю причину, але догадуюсь : за ці грьобані додаткові бали. якщо дитина грамотна і виграє олімпіади і все інше, то їй ці додаткові бали не потрібні бо вона ГРАМОТНА і це підтвердить на ЗНО!!!!! знову коефіцієнти, нам і вам їх доцільність ніхто не пояснить. і УВАГА! виявляється додаткові бали за підготовчі курси так і не відмінені! (бачив в якомусь вузі їх начислення). ніякої справедливості і рівної компанії вступу не має
Anatolij Anatolij
Чому всупники не мали доступу до ПРАВДИВОЇ інформації? Нас просто ввели в оману розмістивши інформацію про кількість бюджетних місць
Lena Kabanje
Такое впечатление. что распределяли бюджетные места ВРУЧНУЮ. Сначала пораздавали ни за что дополнительные по 10 баллов, понаделали тысячи 200х бальников. Значит за село дали какие сотые коэффициенты, а этот за МАН 10 баллов!!! И в своих интервью Гриневич НИ РАЗУ НЕ сказала про дополнительные 10 баллов за всякие дипломы и олимпиады. В основном распиналась про сельский коэффициент и утешала, что сильно не отразится на результатах. ПОЗОР.... нет слов. Это такая забота о будущем страны??? Значит будут учится только 200х бальники на бюджете. А остальным где денег брать на контракт??? Правда, за такое образование и платить не хочется.
Марина Трудова
Математична спеціальність з ліцензованим обсягом 60 прийняла на бюджет 4, а в 2016 році прийняла аж 9 студентів ! На що сподівається МОН? Що 50 людей прийде вчитись математиці за батьківський кошт? Вимираюча нація, яка заощаджує на навчанні своїх дітей! Наші можновладці не вчать дітей в Україні, тому можна не витрачатись на інших? Гриневич патріотичні дає коментарі, але чому це не підтверджується справами? Де наші депутати? Чому законодавчо не затвердити бюджетне навчання хоча б для всіх "хорошистів" ?
Anatolij Anatolij
Чому всупники не мали доступу до ПРАВДИВОЇ інформації? Нас просто ввели в оману розмістивши інформацію про кількість бюджетних місць. До вузу якого ми подали донька була в першій 20-ці. Держзамовлення 55. Ми були впевнені у тому, що проходимо на бюджет. Після оприлюднення списків -11 місць. Дитина із 185,64 балами нікуди не поступила! Ми всі в шоці! Чи будуть дійсні сертифікати зно на насупний рік?
Nasar Kostiuk
Для Anatolij Anatolij: Так, звичайно будуть дійсні
Коментувати
Anatolij Anatolij
почему на майдан не выходите за такой вступ должен кто то ответить
Nasar Kostiuk
А що означає "Прийом заяв на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб від осіб, що беруть участь у конкурсному відборі та не рекомендовані до зарахування на навчання за державним замовленням" ??
Олег Грица
Для Nasar Kostiuk: контракт
Коментувати
xampsmoked_
Документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти (розділ VIII Умов) Що це таке ??????
Наталя
Доброго дня! Мій син подав 9 заяв. По перших чотирьох пріоритетах він поставив позначку «Претендую на участь в конкурсі виключно на місця державного та регіонального замовлення». Реєструвався в вузі в останні дні, через те, що перелік захворювань не відповідав його захворюванню по довідці 080/о, хоча дитина з інвалідністю від народження - слабозрячий. До бюджету по всіх 9 заявах син не потрапив. Чи може мій син подати заяву до вузу на контрактну основу по перших чотирьох пріоритетах не дочекавшись результату контракту по інших 5 заявах? Дякую.
Андрій Салюк
Для Наталя: може, у паперовій формі до 4 серпня.
Наталя
Для Андрій Салюк: чому ВУЗ не хоче приймати заяву?
Коментувати
VOVA
Чи будуть усі бюджетники отримувати стипендію у першому семестрі ?
Zoryana
Для VOVA: ні
Юлія
Для VOVA: 40-45% (залежить від того, який відсоток обрав той чи інший ВУЗ) від усієї кількості бюджетників. До слова, округлення відбувається не на користь студента.
Коментувати
Anastasiya Novicova
Столкнулись с такой ситуацией: в ХНТУ на 152-ю специальность абитуриенты не проходят с баллами 145 и 147, зато в ЛПИ с баллами 138 рекомендованы на бюджет. И что теперь делать?
VOVA
Для Anastasiya Novicova: нічого вже зробити не можна
Катерина Осадча
Для Anastasiya Novicova: По одной и той же специальности в одном ВНЗ не рекомендованы, а в другом рекомендованы? Если это так, то это снова лоббирование одних ВНЗ и уничтожение других. А сделать реально ничего нельзя :(
Коментувати
Kristina Trunyak
Де результати,в мене ще висить допущено до конкурсу а вже намінуточку 2 серпня
VOVA
Для Kristina Trunyak: виходить що ти не поступила на державне замовлення
Коментувати
Taras Truten
Вы там совсем обалдели? В прошлом году по специальности в ВУЗ на бюджет принято 103 человека - в этом 18 ! Я понимаю, главная задача МОН сейчас не учить детей, а сократить бюджетные места, сделать, чтобы поменьше людей получали высшее образование и шли в пту. Но нельзя же так! Объявите ПЕРЕД вступительной компанией ориентировочное количество бюджетных мест. Люди будут на что-то рассчитывать. А сейчас тысячи детей с высокими баллами не поступили никуда, так как были поставлены перед фактом, что из 103 бюджетных мест останется, не 90, не 50, и даже не 20 - а 18 .
Анастасия Дружина
8 в списках, 1 приоритет, всего 35 заявлений, 2 бюджета,до меня АБСОЛЮТНО ВСЕ прошли на другую специальность НА БЮДЖЕТ, на этой же специальности 0 рекомендованных ,это как вообще понимать?! МОН,может вы уже решите проблемы с сервером и закончите распределение бюджетных мест?!
Evan Gallardo
Я не поступающий, но исходя из анализа предыдущих годов вступительной кампании этот год просто выделился. В 5 раз сокращение бюджетных мест, изменение начисления стипендий, видимо МОН решили сэкономить на образовании в Украине. Приведу пример: Допустим какая-то специальность в прошлом году имеющая 100 бюджетных мест, выучивает студентов, большая часть из них конечно же не будут работать по специальности (Не понравилось или захотелось попробовать себя в чем-то другом) и только малая часть из них найдет себя именно в этой профессии. В этом году, эта же специальность имеет 20 бюджетных мест, студенты выучиваются и ситуация повторяется, только малая часть находит себя в этой профессии (Допустим 10%, в прошлом году это 10 человек, а в этом году 2 человека). Опять же, исходя из этого нехватка специалистов, поступить не легко (А если и поступишь, то не факт что по 1му приоритету), в таком то случае МОНу лучше слушать людей или же людям уезжать, например, в Польшу, жить, учиться и работать там
Evan Gallardo
Для Evan Gallardo: А что говорить, если в этом году даже не смогли довести до ума сайт электронной подачи заявлений.
Вадим Макаров
Для Evan Gallardo: виноваты сами поступающие (с) Гриневич :D
Коментувати
Вадим Макаров
Где же обещанные 56% бюджета? :D Просто помойка, а не министерство. По 2, по 5, по 11 бюджетных мест в вузе. Это 56%?) Даже в сумме столько не выйдет :) Если брать ЛО, то это дичайший мизер. Кое-кому пора в отставку
Вадим Макаров
Для Вадим Макаров: Кое-где вообще не дали бюджет, или дали меньше, чем нужно. Аллгоритм идиотский. Да здравствуют 56% :)
ЛПТ
56% бюджета - это с учётом магистратуры.
Вадим Макаров
Для ЛПТ: и?) не будет 56% всё равно :) как не крути. Опять нае... (обманули)
Коментувати
Нина Бондарь
Почему Вы удаляете комментарии людей? Стыдно за Вашу систему образования?
Ivan Petrichenko
Для Нина Бондарь: Вы ошибаетесь.
Вадим Макаров
Для Ivan Petrichenko: почему же ошибаемся?) Стыдно за систему
Taras Truten
Ошибаетесь. Это вам стыдно за систему, а им нет )
Коментувати
Максим
Досі в кабінеті статус "Допущено до конкурсу".Що це означає,я прохожу тільки на контракт?
Таня Олійник
Для Максим: так
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!