Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Виші невідкладно перевіряють дані вступників
Виші невідкладно перевіряють дані вступників

У ДП «Інфоресурс» зосереджені на питаннях проведення адресного розміщення держзамовлення

Виші невідкладно перевіряють дані вступників

Міністерство освіти звернулось до приймальних комісій вишів необхідно невідкладно перевірити дані заяв вступників. Відповідний лист підписаний заступником міністра  Юрієм Рашкевичем.

У відомстві повідомляють, що ДП «Інфоресурс» та розробники програмного забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти наразі повністю зосереджені на питаннях проведення адресного розміщення державного замовлення.

У зв'язку з цим, вищим навчальним закладам необхідно невідкладно перевірити дані заяв вступників. У відомстві зазначають, що для більш зручного виявлення окремих невідповідностей додано функцію «Перевірка внесених заяв».

Також МОН просить вищі навчальні заклади невідкладно перевірити дані конкурсних пропозицій. Для більш зручного виявлення окремих невідповідностей у системі додано функцію «Перевірка конкурсних пропозицій».

«Особливо звертаємо увагу на неможливість включення до адресного розміщення державного замовлення конкурсних пропозицій без встановлення максимальних або загальних обсягів державного замовлення, квот 1 а також квот 2, квот 3 (у визначених випадках)», - наголосили у Міносвіти.

За інформацією відомства, інші питання до оприлюднення результатів адресного розміщення державного замовлення розглядатись не будуть.

Як відомо, не пізніше 12 години 1 серпня 2017 року у кожному вищому навчальному закладі за кожною спеціальністю мають бути сформовані рейтингові списки вступників, рекомендованих до зарахування на навчання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
31.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
drago17
Доброго дня, хотівби дізнатися якщо у ВНЗ ліцензійний обсяг 30 осіб, а я 31і хтось один відмовляється від навчання чи можу я переміститися по рейтингу і вступити на його місце наприклад стати 30, і де це можна дізнатися чи подивитися, чи може університет процес повідомити ? Дякую!!!
Veronika Brezhestovskaya
Для drago17: Наскільки я знаю, після 26 вже не можна скасувати заяву.
Катя
Для drago17: Ліцензійний обсяг виконується дуже рідко. Швидше за все ви поступите.
Катя
Для drago17: ЛО буде виконаний, якщо всі місця бюджетні. Але такого майже ніколи не буває.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!