Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Коледжі допустять вступників до іспитів без даних ЄДЕБО
Коледжі допустять вступників до іспитів без даних ЄДЕБО

МОН дозволило допуск вступників, які подали заяви для молодшого спеціаліста, до  іспитів

Коледжі допустять вступників до іспитів без даних ЄДЕБО

Міністерство освіти дозволило допуск навчальними закладами вступників, які подали заяви для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти, до складання вступних іспитів з подальшим внесенням інформації стосовно них до ЄДЕБО. Відповідний лист підписаний заступником міністра Юрієм Рашкевичем.

У Міністерстві освіти повідомляють, що відповідне рішення ухвалено у зв’язку з виникненням технічних помилок під час реєстрації заяв вступників в Єдиній державній електронній базі з питань освіти та враховуючи закінчення терміну прийому документів даної категорії вступників за денною формою навчання 14 липня о 18.00.

У відомстві додають, що можливість внесення до Єдиної електронної бази з питань освіти даних заяв вказаної категорії вступників буде відкрита до 22 липня 2017 року.

Як відомо, система електронного подання документів до вищих навчальних закладів функціонує із значними технічними проблемами. Офіційних роз'яснень щодо роботи системи Міністерство освіти і науки не надає.

Освіта.ua
14.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natalya Terefelska
Офіційно ДОЗВОЛИЛИ хабарництво, яке і так процвітало на базі 9. Парадокс!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!