Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Розпочався прийом заяв на вступ до вишів
Розпочався прийом заяв на вступ до вишів

У середу розпочався прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть до вишів на основі середньої освіти

Розпочався прийом заяв на вступ до вишів

У середу розпочався прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть до вишів на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України подання заяв до вишів, за виключенням деяких категорій абітурієнтів, здійснюється виключно в електронній формі.

У 2017 році абітурієнти мають право подати на місця державного та регіонального замовлення до дев’яти заяв не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Кількість заяв для участі у конкурсі на контрактні місця не обмежена.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн. Для подання електронної заяви вступник має пройти відповідну реєстрацію.

Реєстрація

Для надання допомоги вступникам при поданні заяв в електронній формі у вищих навчальних закладах функціонують консультаційні центри при приймальних комісіях для надання допомоги вступникам при поданні заяв в електронній формі.

Вступник під час подання заяви про участь у конкурсному відборі на основі повної загальної середньої освіти, який претендує на місця державного або регіонального замовлення має зазначити у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв. Увага! Зазначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена.

Для участі у конкурсі для вступу за різними формами навчання вступники подають окремі заяви.

Вступник має право до дати закінчення подання електронних заяв скасувати у власному електронному кабінеті подану ним раніше заяву, зареєстровану та допущену до конкурсу у вищих навчальних закладах, без права подання нової заяви з такою ж пріоритетністю.

Цього року подання заяв від абітурієнтів триватиме до 26 липня.

телефонні лінії з питань вступу

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

 

Освіта.ua
12.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Арсен
Доброго дня. Якщо заявку з першим пріорітетом вибалено(без права подання нової), 2 - пріорітет стане першим??
Анна
Для Арсен: так
Коментувати
Юрій
Доброго ранку. В особистому кабінеті вже третій день пише "Виникла помилка". Що робити?
Анна
Для Юрій: Вийди та зайди в нього знову.
Коментувати
Іван
хтось знае які шанси поступить на контракт якшо я в рейтинговому списку 601
Ганна
Для Іван: потрібно дивитися на кількість бюджетних місць, і не враховувати тих абітурієнтів в яких цей ВУЗ стоїть 9, 8 - 4, у пріорітеті.
Коментувати
Микола
Система супер. Навчальний заклад (Тернопільський медичний) множить середній бал документа про освіту, переведений в 200 бальну шкалу, на ваговий коефіцієнт 0(так в правилах прийому). Як таке може бути? Я знав, шо тей атестат нікому не потрібен, але ж не так вже. Це кругом таке кідалово? Як вони рахують тей конкурсний бал, то взагалі магія, в формулі одне, в результаті - інше. Завжди вірив в нашу систему освіти. (сарказм)
ЮЛЯ
Для Микола: У Львові також!
Петро
За Умовами прийому-2017, університет у своїх правилах прийому може встановити той коефіцієнт додатка до атестата, який вважає за потрібне, у тому числі й "0".
Abiturien
Просто образливо, хоча нічого не дивує вже, горбатитися в школі 11 років, працювати на хороший атестат, щоб його навіть не приймали? Щоб їм хабарі все життя на коефіцієт 0 множили. Це я так вважаю за потрібне, совість регламентує, хоча що на теперішньому етапі ВНЗ відомо про цей рудимент? Дивно так, Дарвін, як виявляється, помилявся, бо рудиментів нема, виконався процес дегенерації, а еволюція пройшла стороною.
Коментувати
Юлія
Доброго дня! Я зареєструвала заявку за кошти фізичних та юридичних осіб (без визначення пріоритету відповідно) і її статус "Допущено до конкурсу". Зараз я хочу подати таку ж заявку за рахунок держбюджету, а мені вискакує повідомлення "Ви вже подали не скасовану заяву на цю конкурсну пропозицію". Підкажіть, будь ласка, чи можу я її скасувати і заново подати на цю пропозицію, вибравши держбюджет або платний? І що означає Скасувати (без права подання нової заяви)? Дякую!
Анатолій
Для Юлія: к-ть заяв для контрактної форми навчання необмежена, однак, якщо система не дає можливості подати нову заяву на ту саму спеціальність, а в активних діях просто скасувати заявку неможливо, а акктивна лише кнопка "скасувати без права подані нової заяви", то варто 100 разів подумати. Скасувати без права подання нової заяви означає, що обрану заяву буде видалено, але в цей самий університет і на цю саму спеціальність ви відправити нову заяву не зможете (знає по бюджету).
Коментувати
Анатолій
Доброго дня, потребую допомоги. Якщо я в ретинговому списку ВНЗ десь 1101, всіх заяв подано 4919, а ЛО: 1400, максимальна кількість замовлення 420, а пріорітет 2, я маю шанси потрапити на бюджет, чи пролітаю?
Сергій
Для Анатолій: пролітаеш ти бюджет
Анатолій
дурдом-сонечко якесь, дякую за дпомогу
Іван
Так, звісно маєте шанси вступу на бюджет за умови виконання певних умов. Якщо вони виконаються - будете рекомендовані. Якщо ні - то ні.
Коментувати
Юрій
У мене пропали всі подані заяви! Підскажіть, будь ласка, що робити?
Анатолій
Для Юрій: якщо пропали заяви, подані через електронний кабінет вступника, необхідно подати їх заново, про це пишуть на сторінці "особисті данні вступника" червоними літерами, але до 26.07.2017 (до 18 години 00 хв)
Коментувати
ОЛЕНА
Що робити якщо ти є в списках, але не відображає допущено до конкурсу?
Ярик
Для ОЛЕНА: в мене таке саме
Іван
В яких списках? А взагалі треба зачекати статусу допущено до конкурсу.
ОЛЕНА
Нічого не потрібно чекати.Ви є в рейтингових списках.Ваш особистий кабінет просто не обновили. Якщо хочете повідомте приймальну комісію ВНЗ, мають проставити відповідний статус. За досвідом- Могилянка цим страждає найбільше.
Коментувати
віктор
хтось подавав заяви в драгоманова чого там не шукае конкурсні пропозиції?
Христя
Яке джерело фінансування обрати у випадку якщо я хочу за собою залишити право вступити на платне, але спершу хочу перевірити усі обрані спеціальності чи попадаю на бюджет? Тобто: Якщо я для спеціальності з пріоритетом 1 виберу перший варіант фінансування (і державне і за кошт фіз. осіб) і за рейтингом на державне не попаду, а на платне попаду, тоді це і буде обрана спеціальність чи відбудеться перехід на наступну бюджетну спеціальність?
Іван
Для Христя: Відбудеться перехід на наступний пріоритет і лише якщо за усіма пріоритетами вас нікуди не зможуть рекомендувати на бюджет ви ообираєте куди підете на контракт. Оптимальний вибір - перший варіант. Він дає вам найширше поле для маневрів - спочатку ви берете участь за усіма пріоритетами в конкурсі на бюджет, а потім можете будь-куди з поданих заяв піти на контракт, якщо з бюджетом не складеться або він вам не сподобається.
Христя
Дуже дякую за гарне роз’яснення)
Коментувати
віктор
хтось знае чого в електроном кабінеті на заявкі написано зареестровано в навчальному закладі а на вступ інфо написано допущено до конкурсу?
Іван
Для віктор: вступ.інфо пише що хоче.
віктор
а електроний кабінет пише правду?
ОЛЕНА
А як вступ інфо знає.Тільки після того як Вас допустили до конкурсу. Просто не поновили дані в кабінеті
Коментувати
Ірина
чому в особистому кабінеті вказано "зареєстровано в "Єдиній базі", а в рейтинговому списку Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова в срисках прізвище відсутнє
оля
Для Ірина: Спочатку повинно бути "Зарєєстровано у навчальному закладі", а у списках з’явться пясля статусу "Допущено доконкурсу"
Коментувати
віктор
а шо означае зареестровано у навчальному закладі ? вже два дня такий статус заявки
Іван
Для віктор: Означає що вуз працює надо обробкою вашої заяви.
віктор
два дні? обробляють
оля
Для віктор: Це залежить від ВНЗ. У мене , наприклад, від подачі заяви до "Допущено до конкурсу" пройшло 2-3хвилини. Я навіть не повірила, думала, що щось не так. А деякі ВНЗ можуть ці операції проводити декілька діб/ Хоча може залежати від кількості поданих заяв. 2-3 заяви швидше можна розглянути, ніж сотні за день.
Коментувати
Даринка
що означає коли на вступінфо в рейтингових списках пише вітай вас рекомендовано на бюджетні місця
Іван
Для Даринка: Означає що система ще дуже сильно глючить. Чекайте, поки почне працювати адекватно.
оля
Для Даринка: Це минулорічні залишки ПЗ.
Коментувати
сергій
як зазначить пріорітет в електроній заяві там такого нема підкажіть пожалуста дуже нада
BV_17
Що робити коли змінився статус на "Допущено до конкорсу"?
сергій
Для BV_17: жди поки буде написано рекомендовано до зарахування
Іван
1 серпня :) .
Коментувати
сергій
що робить якщо все заповнив а сайт не шукае конкурсні пропозиції скажіть будь ласка
Іван
Для сергій: Обрати Київ без області.
Коментувати
сергій
18.07 сайт не працюе в який час краще подавати заяви?
Ь
Для сергій: там написано, що з 8:00 до 10:09 кожан день проводяться технічні роботи, і сайт може не працювати
Коментувати
anton
Підкажіть будь-ласка, що робити якщо при створенні електронного кабінету я помилково завантажив довідку про проживання у селі у міжнародні олімпіади, подав заяви і сьогодні це помітив, підвантажив довідку там де має бути,а ту видалити неможливо
Іван
Для anton: Її вузи видалять під час обробки вашої заяви.
Коментувати
Tatyana Klyuchnikova
Добрый день! В Электронном кабинете стоит статус в колонке поданые заявки" Зареєстровано в Єдиній базі". Что это означает?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!