Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Виші у 2017 році проведуть набір молодших спеціалістів
Виші у 2017 році проведуть набір молодших спеціалістів

Рада прийняла зміни до закону «Про вищу освіту», що розблокують набір абітурієнтів у коледжі і технікуми

Виші у 2017 році проведуть набір молодших спеціалістів

Верховна Рада прийняла зміни до закону «Про вищу освіту», що розблокують набір абітурієнтів у коледжі і технікуми для здобуття освітнього рівня «молодший спеціаліст» у 2017 році. За відповідне рішення проголосували 286 народних депутатів.

У Міністерстві освіти, коментуючи ухвалення законодавчих змін, нагадують, що  згідно з попередньою редакцією закону «Про вищу освіту», останній прийом на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» проводився у 2016 році.

«Саме тому затвердити правила прийому у коледжі і технікуми було неможливо (Мін’юст повернув на доопрацювання проект умов, запропонованих МОН), адже фактично цей ОКР лишився поза правовим полем», - йдеться у коментарі Міносвіти.

Разом з тим, у відомстві наголошують, що прийняття змін до закону є тимчасовим вирішенням проблеми. Остаточно статус освітньо-кваліфікаційного рівня  «молодший спеціаліст» має визначити базовий закон «Про освіту», що очікує  розгляду парламентом у другому читанні.

Освіта.ua
21.03.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
.Слава
Якщо я подаю документи до ВНЗ і для підстраховки у коледжі, то ліміт на 9 заяв, 4 спеціальності на них поширюється чи ні?
Александр
Ага, особенно недобор в медицинские и юридические колледжи и училища. На базе 9-ти классов 6-12 человек на место!!!!!!!!!!!
Люда
ПРО яку корупцію ви говорете там недобори при вступі
Александр
Да назовите, Вы их как хотите!!!! Сделайте главное!!! Отнесите техникумы и колледжи в систему профессионального образования и сделайте поступление только через систему ЗНО!!!! коррупция при поступлении на базе 9-ти классов ЗАШКАЛИВАЕТ!!!!! Миллионы долларов оседают в карманах администрации!!!!! Причем платят и на бюджетную основу и на коммерческую.
Стипушник
Для Александр: не знаю, поступал после 9 класса, никому ничего не платил, поступил на бюджет, главное иметь голову на плечах, а не мешок с деньгами
Коментувати
Світлана
Цікаво, як сталося, що деякі коледжі отримали можливість випускати бакалаврів? Після 4-го курсу університету людина виходить бакалавром і після коледжу, причому з одних і тих же спеціальностей. Навіщо тоді університети? Особливо з огляду на те, що коледжі мають в рази більше бюджетних місць при контингенті в рази гіршому, ніж у вишах.
Дронго
Покайтеся грішники! Убравши нижчу ланку освітнього рівня нічого з цього хорошого не буде а хабарі брали і беруть незалежно від того є чи немає такого освітнього рівня як молодший спеціаліст
Natali
Будуть далі хабарники на вступах заробляти, особливо на базі 9-го класу. 9 клас - це клондайк, всі адміністрації ВНЗ І-ІІ рівня на вступах пасуться... Жах
НамісникБога
Фундаментальна помилка - це молодший спеціаліст, і він має бути ліквідований, як і 80% вузів в країні. Якщо рада відмовляється робити реформи, то Бог більше не буде її захищати та допомагати, і віднині рідні діти депутатів є даниною українського народу дияволу, який має право затягнути їх в пекло та варити їх в пекельному вогні за брехливість, підступність, несправедливість, злодійство, людиновбиство та інші гріхи їх батьків.
Намісник Бога2
Для НамісникБога: фундаментальна помилка це Ви, а тому ліквідацію розпочніть з себе
НамісникБога
Для Намісник Бога2: Вас Бог регентом не ставив - за самозванство будете паралізовані.
))))))))))))))))))))
Для НамісникБога: Для Намісник Бога2: ребят, ещё чего-то сморозьте...)))
Коментувати
Сергій
Прийміть Закони Про освіту та Професійну освіту і поверніть технікуми до системи професійної освіти. Не буди технікуми вищими навчальними закладами і не будуть. Всьому своє місце. Це була дурість робити іх технікумів - ВНЗ!!!
Валера
Спочатку створили проблему, забувши про ОКР "молодший спеціаліст", а тепер виправили те, що недопрацювали! Як це все по українськи...
НамісникБога
Це велика помилка, вона буде коштувати Україні економічного процвітання в найближчі 20 років. Ті, хто хочуть повернутися до життя в Радянському Союзі, мають усвідомлювати, що це буде союз міжвоєнного зразка 20х років 20 століття.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!