Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Про розподіл держзамовлення між вишами (відео)
Про розподіл держзамовлення між вишами (відео)

Цього року кількість місць держзамовлення залежить від того, наскільки високі бали у абітурієнтів

Про розподіл держзамовлення між вишами (відео)

Перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун пояснила, як в цьому році розподілялися місця державного замовлення між вищими навчальними закладами.

Вона нагадала, що цього року вперше працює система, за якою кількість місць державного замовлення залежить від того, наскільки високі бали у абітурієнтів, які подали документи на ту чи іншу спеціальність.

Освіта.ua
03.08.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
http://mon.gov.ua/activity/vstupna-kampaniya-2016/obsyag-derzhavnogo-zamovlennya-na-pidgotovku-faxivcziv-z-vishhoyu-osvitoyu-dlya-vnz-sferi-upravlinnya-mon-ukrayini.html Інформація про загальне держзамовлення
Прошу МОН пояснити
Велике прохання пояснити чому на "комп’ютерні науки" КНУКіМ такі різні списки.http://knukim.edu.ua/wp-content/uploads/2016/07/KN.pdf http://www.vstup.info/2016/308/i2016i308p331892.html#list Невже так швидко назбирали 14 заяв на контракт чи "оформили" всіх на бюджет (навіть з балом 115,99)?Невже 14чол. відмовились нести документи на бюджет "комп’ютерні науки" і зразу знайшлось 14чол на контракт?НЕ ВІРЮ! 2014рік https://abit-poisk.org.ua/rate2014/direction/71511 жодного на контракт! 2015рік https://abit-poisk.org.ua/rate2015/direction/112022 жодного! 2013рік- 1(один!) https://abit-poisk.org.ua/rate2013/direction/39056;2012рік -без контрактників https://abit-poisk.org.ua/rate2012/direction/11837 2011рік-жодного https://abit-poisk.org.ua/rate2011/direction/5357;2010рік-важко зрозуміти, подано оригіналів ВСЬОГО 5(П’ЯТЬ), а бюджетних місць 25!!! ОБМАН ЛОХІВ! В ІНШІ ВНЗ ДІТИ НЕ ПРОЙШЛИ З ГАРНИМИ БАЛАМИ, А В КНУКіМ НАБРАЛИ "МОХ і БОЛОТО".Пані Міністр зможе пояснити таку лояльність до КНУКіМ?
Катерина
Що робити, коли я подавала документи в 6 вузів в мед, і мене ніде не беруть навіть на контракт, в одному вузі я точно є в списках але на дуже низькому місті! Просто підскажіть!
Наталья
Для Катерина: не откладывая, звоните или едте в ВУЗы и с ними консультируйтесь, возьмут ли Вас на контракт. Иначе можете никуда не попасть.
Дмитро Корнієнко
учиться, учиться, учиться! а на следующий год сдать достойно ЗНО и снова поступать на желаемую специальность.
@
Не надо вам врачом быть, серьезно, пощадите будущих пациентов, они хотят жить. Если вы в 6 универов даже на контракт не проходите то вы не очень умный человек. ПТУ ваш путь.
Коментувати
МОН, порахували?
Лише по деяких ВНЗ Києва НЕ подали оригінали: НУХТ- 44 чол; КНУБіА - 81чол; КНТЕУ-100 чол; КНЕУ- 111 чол; НТУ- 43 чол; НУБіП- 119чол; КНУТД- 44чол. НЕдобір у НАУ, КПІ, у КНУ ім. Шевченка також. http://www.vstup.info/2016/index.html#home-slider на 06.08.2016 р.
Владимир
Для МОН, порахували?: Ну да тут кто- то кричал 40 % забрали заяв) и какой процент в КПИ? 43 не подали, а ДОБАВИЛИ сколько? 100-200? так что все крики тут только от тех, кто приоритеты не те поставил, или никуда не перестраховался, или вообще понатыкивали, куда не хотели, потом забирают и кричат на совести Министерства всё. на совести тех, кто не думал поступать в какой то ВУЗ, а положили туда заяву, потом в тот, который хотели поступают на контракт.ВОТ от таких ДИБИЛОВ страдают дети, у которых нет возможности учиться на контракте.
Олег Грица
у "нашому" з 10 бюджетних 4 не подали доки (це 40%!!!). один з них взагалі здав у коледж. перевіряв Франка, 15 зі 180 не подали, і також є що віднисли в коледж.
Владимир
У мого сина 32 бюджетні і всі подали. У київських ВУЗах по 40 чоловік це дуже мало
Коментувати
Наталія Ткаченко
Проблеми провальної вступної кампанії потрохи вирішуються http://society.lb.ua/education/2016/08/05/342045_kievskiy_universitet.html
Олег Грица
і сміх і гріх http://osvita.ua/vnz/51984/ срочатку гребуть щоб вивчити а потім за вмвчення.
Наталія Ткаченко
Для Олег Грица: Було б непогано, якщо б викладачі теж проходили такий тест. Тоді це буде справедливо.
Коментувати
Без надії
Народ! НУХТ (Нац.універ харчових технологій) не подали документи на бюджет 44 чол, з них 4 на комп’ютерні науки! http://nuft.edu.ua/acdocument/view/cancellationbakbudpzso_l2016/2 А якщо у кожному універі така ситуація? Де наш міністр освіти набере стільки пільговиків- сиріт АТО ?
Наталія Ткаченко
Проблема не тільки у абітурієнтів КПІ. Рекомендую почитати http://osvita.ua/blogs/51980/
Олег Грица
Для Наталія Ткаченко: КПІ заручники програми криворуких. вони зараз "козли отпущения"
Коментувати
Anna
Я тут подумала и поняла что КПИ в принципе может все весьма законно провернуть. Они зачислят тьму людей на ФИОТ, а преподов и помещения возьмут на том же ТЭФ. Таким образом по докам вы будете учиться на Фиоте на реально на ТЭФе. Вот если КПИ сделает так, то притензий им реально предьявить никто не сможет. А если же они начнут зачислять людей с Фиота на Тэф то это незаконно и люди действительно могут пожаловаться.
Наталія Ткаченко
Для Anna: Фиктивно запропонувати вчитися на одному факультеті, а реально на іншому - за таке рішення ректора просто звільнять. Та й питання реструктуризації навчального закладу швидко не проходить, а питання треба вирішити за день.
Олег Грица
Для Anna:по КПІ варіанти є. але суть у тому - що не вони винні у цій ситуації. МОНУ віповідає за вступ і (імхо) совсун, яка перекнує що все ок.
Уже провернули
На 15 медиков по призванию 37 медиков по принуждению. На 13 химиков по призванию 65 химиков по принуждению.
Коментувати
Наталія Ткаченко
Коефіцієнти вагомості предметів для розрахунку конкурсного балу у ВНЗ різні. Наприклад, абітурієнт, який подав у ВНЗ 1 має 156 балів, а в іншому ВНЗ за такими самими предметами для вступу, але з іншими коефіцієнтами вагомості, має 149 балів. То виходить, що ці дані не співставні, а це означає, що середня по спеціальності визначена неадекватно. Опису моделі немає у нормативно-правових актах МОНУ. Електронна система "Вступ" проходила акредитацію?
Anna
Для Наталія Ткаченко: та не определяли среднюю по специальности, откуда вы вообще это взяли??
Наталія Ткаченко
для Anna: Див. відео Совсун І.Р. (5 хв. 12 сек.), система орієнтується на показник спеціальності. Термін "середня по спеціальності" хай Вас не лякає. Це переклад того, що сказала Совсун І.Р. на математичну мову. Просто Вам трохи це не зрозуміло.
Коментувати
Карина
А я в конце списка на автоматизацию,мне и учиться на химико- технологическом.Сказали,что при распределении главное,это рейтинговый балл.Да и прошла в КПИ случайно,уж лучше бы и не подавала туда,жаль нельзя по второму приоритету пройти.
Валентина
КПІ.!!!!!!!! так що саме цікаве говорять у приймальній комісії, що це запсиано у правилах прийому в них.. Навіть роздрукували. Вдома я дійсно знайшла ці зміни у правилах прийому. Тільки вони чомусь були тільки на ФІОТі. а не в загальних правилах інституту, в приавилах МОНу. Я взагалі не хочу навчатися на програмній інженерії на факультеті ТЕФ чи ФПМ. Я ставила перші всі пріоритети на ФІот, програмна інфженерія, компютерна інженерія. А вони мене силой хочуть заставити вчитися на ТЕФі. Я взагалі не вибирала цей факультет. Що мені робити тепер, пане міністре. Хто таке натворив . Чи КПІ можливо так вигідно?? Чому ми ще повинні колотитися , куди ми попадемо на навчання? КУди миписали заяви. куди здавала оригінали? Де в якій країні таке є? Такий ідіотизм, таке приниження ?
Сергій
Для Валентина: Повністю виправити ситуацію можна лише почавши вступну кампанію спочатку за новими правилами. Але це вже фізично неможливо, тому до когось застосують метод примусу, нажаль.
Марія
Справді вважаєте, що ФПМ гірший за ФІОТ? Погугліть відношення роботодавців. І на те є підстави. Та й ТЕФ - зовсім непоганий варіант. Конкурс - така річ, куди вже потрапите. Хоча, звичайно, за те, що наробили цього року хтось має відповідати перед законом. Хоча, про що я? Виповзе Совсун і пояснить, що все йде за планом. А Гриневич і зовсім на це уваги не зверне.
Олена
ФПМ - очень хороший факультет. И в это трудно поверить, но ТЭФ тоже очень неплохой. Там отдельная кафедра, ее к ТЭФу притулили, потому что куда-нибудь надо было притулить. Готовит таких же программистов, как ФИОТ и ФПМ. Валентина, Вы извините, но если у Вас не самые высокие баллы, может, так для Вас будет и лучше. На ФИОТ очень тяжело учиться
Коментувати
Наталія Ткаченко
Безвідповідальність абітурієнтів як фактор ризику вступної кампанії можна б було Міністерством освіти і науки передбачити, як і інші ризики, з наслідками якого стикнувся КПІ і стикнуться усі ВНЗ, коли почнуть набирати контрактників. Тому вважати недоліками вступної кампанії тільки безвідповідальність вступників не варто. Думаю, більшості зрозуміло, що основний принцип вступної кампанії цього року - економія бюджетних коштів.
Сергій
Для Наталія Ткаченко: Як можна називати використання свого права безвідповідальністю? Якщо система не враховує подібних чинників - це погана система. Хочу також нагадати, що це перший випадок масової появи невикористаних бюджетних місць.
Сергій
Є ідея набрати у керівництво міністерства освіти шахістів, бо це навіть на один крок вперед не думає.
Наталія Ткаченко
для Сергій: Ви праві!
Коментувати
Олег Грица
не полінувався і перевірив по абітпошуку. на час завершення подачі заяв ми були 50 (куди пройшли на бюджет 7-ми) на 10 б.місць. перевірив всіх що були перед нами. всі пройшли десь на бюджет і подали документи. лише3 3 особи не подали документи, оскільки швидше всього помилились із пріоритетами (2 - очевидно це видно). ще 4 пока не здали у вуз де ми пройшли. просто дехто безвідповідально поставився до вибору пріоритетів.
Инна
Для Олег Грица: у нас из 35 рекомендованных не подали докум 4 чел,и скорей всего не подадут,приоритет 4,6,
Олександр
Я дивився факультет кібернетики в КНУ там теж порядка 10 абітурієнтів не здало заяв.Ні вони не помилилися з пріорітетом,вони просто навчатимуться за кордоном і ще знаю ряд студентів які здали документи і чекають іспитів у вузи за кордон ,швидше всього вони за 10 днів не приступлять до занять.і це діти не хочуть навіть в КНУ і навіть на кібернетика-о це розвалили освіту.Цікаво а скільки дітей не здавало третій предмет із ЗНО(це теж поїхали за кордон,два було обов"язково на атестат).Дайте статистику третього ЗНО,не поданих ориг.документів і дітей які не почали навчання
Anna
Для Олександр: в моем классе 7 человек поступали заграницу ( США, Израиль,Германия, Польша, Великобритания) Все эти люди знали что они поступили примерно за месяц до начала вступительной кампании в Украине и не в один укр вуз заявку не подали. 4 из них сдало лишь 2 зно так как на момент проведения 3 уже знали что поступили. Еще один знакомый поступал в Россию и там вступительная кампания примерно тогда же когда и у нас так что он подал в укр вузы и его место згорит. В общем исключение только Россия.
Коментувати
простой учитель
Никто и никогда за историю Украины не сделал больше вреда для образования, чем бакалавр-недоучка Совсун И.Р. И даже ее увольнение по итогам проваленной и скандальной Вступительной компании-2016 не сможет ликвидировать ту разруху, которую она создала за 2 года своего правления!
АндрійОксана ГускаНестеренко
Для простой учитель: Влучно скзано
Коментувати
Абітурієнт
Я вот не пойму: Лиц. обс. составил 100, гос.зак.-60, но на эту специальность было рекомендовано 121. вот а фак??! лучше бы я прошел по следующему приоритету, где специальность была не менее престижная, и мест, к стати, было вполне достаточно. и всей этой котовасии не было бы. Но в МОН работают очень "умные" люди, они бы этого ни за что не допустили..
ніка
Для Абітурієнт:Аналогічна ситуація. Зароджується думка, що розподіл вручну комусь вигідний. А реально розумні діти терплять і стають заложниками чужих ігор.
Рита
Для Абітурієнт: тоже самое,бюджетных мест 86 ,рекомендовано 172.и я спокойно бы ушла по 2 му или даже 3му приор,чем толочься в таком столпотворении.но выбора нет
Оксана
Блин,а я уже б лучше ушла бы в НАУ,на хрена мне этот бардак в КПИ,будет потом по 30 чел в группе,и факультет ещё неизвестен.ну о чем они только думали,эти идиоты,когда писали свои программы,боже кого только к власти привели
Коментувати
Марина
замечательная вступительная кампания этого года,что тут сказать.Я подавала документы в КНУ на ист.фак.Зная,что,например,на американистику всегда проходят с очень высокими баллами,я не стала даже отправлять туда заявку.Решила подать на археологию,это был мой реальный шанс поступить на бюджет на ту специальность,которая была мне близка.И что в итоге?В КНУ на археологию вышло всего одно!!! бюджетное место.Ну что за бредовое распределение?+200 заявок,и 1 бюджетное место.А контракт там стоит 25 штук.Разве это справедливо по отношению к тем,кто серьезно готовился?У меня были хорошие баллы,только какое теперь до них дело?На контракт хватит и 110..Год в никуда,в общем :(
Anna
Для Марина: нужно было изучить правила приема! Тогда вы бы поняли что надо подавать туда куда хочется первые пару приоритетов ( даже если шансов нет) .
Марина
Для Anna: а я и подала на археологию,так как именно там хотела учиться больше всего.
Коментувати
Anna Rusakova
Дети не едут на низкие приоритеты на бюджет,а идут туда где хотели учится на контракт!Позор этой стране!Позор всей системе,которая обманула наших детей!!!!Сколько в итоге отказов от бюджетных мест мы никогда не узнаем!!!!
Справедливость
Для Anna Rusakova: Пусть только попробуют не опубликовать статистику, сколько абитуриентов вместо бюджета пошли на контракт. Если не опубликуют, значит таких детей 40-50%. Так и будем считать!
Олег Грица
Для Anna Rusakova: одне зпритання. а навіщо тоді було подавати документи на бюджет з низькими пріоритетами (скажем нетопові)? щоб потім відмовитись? тут я повністю згідний з Аллою - ви самі винні. МОНУ вас за руку не тримав коли ви виставляли пріоритети. те що криворуко зроблена програма щодо розподілу держмісць - це інша мова. я подавав документи у вузи де мала бажання вчитися дитина і розраховував шанси. розумів що взагалі бюджет не світить, але сталось диво.
Виктория
Простите, но этого я никак не пойму. ЗАЧЕМ подавать заявку на бюджет, если не собирались там учиться? В КПИ в этом году сложилась другая ситуация. Там игнорируют расставленные ранее приоритеты детей и требуют нового распределения под страхом оставить без бюджета вообще или распределить произвольным образом. А других, кто регистрировал заявки в ВУЗы, не планируя там учиться, я НЕ ПОНИМАЮ! Это безответственно! О том, что бюджетное место не перейдет нижнему по рейтингу - было известно с самого начала!
Коментувати
Оленка Свідок
P.S. Додати до цього саму організацію прийому заяв: люди, що приїхали з різних міст України змушені були чекати по 7-8 годин стоячи біля входу у корпус ФІОТ, чекаючи коли у рупорі пролунає власне прізвище (інноваційна технологія сервісу) і в страху відлучитися, щоб не пропустити своєї «черги». Дитина повернулася додому сумна, обдурена і зневірена. І таких дітей багато. Такий вступ до КПІ знищує у дітей віру у справедливість та соціальний захист у власній державі. Знову сіється сім’я корупції та брехні, яке буде проростати…….
Оленка Свідок
При виборі ВИШу і факультету син відразу визначився: КПІ, ФІОТ!! Коли на електронну пошту прийшло повідомлення, що він зарахований саме туди, дитина була просто щаслива. Залишалася дрібниця – занести документи. Приїхавши до КПІ о 9.00 ранку виявилося, що на омріяний ФІОТ бюджетного місця для дитини немає, Було сказано, що пріорітети у міністерському конкурсі – то дурниця, про яку треба забути, а самі пріорітети необхідно обирати безпосередньо у КПІ. Оригінали взяли лише після заповнення заяв та пріорітетів на інші факультети: ті, де моя дитина навчатися не хотіла, і електронних заяв туди не подавала.
Виктория
Для Оленка Свідок: Вот это жульничество чистой воды!
ніка
Аналогічна ситуація. Якщо відмовляєтесь, ідіть на контракт. А ми спокійно проходили і на ІПСА і у Львівську політехніку. Справедливо, кажете.
Alex Veber
Оленка Свідок, заявления, которые заставили писать Вашего сына, даже не предусмотрены правилами приёма в КПИ ( правила офиц. размещены на сайте КПИ). Обращайтесь в Министерство образования (а если не будет положит. результата - в суд, но, скорее всего, до суда не дойдёт), желательно приложить к жалобе скриншот со страницы абитуриента, на которой указан факультет ФИОТ, а также письмо о зачислении на ФИОТ, присланное Вам по электронной почте.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!