Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Як абітурієнтам шукати себе у рейтинговому списку
Як абітурієнтам шукати себе у рейтинговому списку

Роз'яснення для вступників про те, де і як шукати себе у списках рекомендованих до зарахування

Як абітурієнтам шукати себе у рейтинговому списку

У Міністерстві освіти і науки надали роз'яснення про те, де і як абітурієнти можуть перевірити інформацію про себе у списках рекомендованих до зарахування.

Зокрема, у МОН повідомили, що особистий кабінет вступника, сайт vstup.info, а також та сайти обраних абітурієнтом вищих навчальних закладів є основними  джерелами, де абітурієнт може перевірити, чи отримав він місце держзамовлення.

Найшвидший спосіб, яким абітурієнт може дізнатися, чи отримав він місце держзамовлення та в якому виші – подивитися цю інформацію в особистому кабінеті.

Перейти до кабінету

Крім цього списки зарахованих в кожний окремий університет мають з’явитися на сайті vstup.info та на сайтах кожного вищого навчального закладу.

Щоб подивитися держзамовлення на сайті vstup.info, абітурієнт може зайти на сторінку вишу, яка його цікавить, та переглянути список рекомендованих до зарахування. Прізвища всіх вступників, що отримали місце держзамовлення будуть виділені жовтим кольором і виглядатимуть наступним чином:

До 18.00 5 серпня усім, хто потрапив в список рекомендованих до зарахування, потрібно надати оригінали своїх документів до вищого навчального закладу. Перелік потрібних документів може різнитися в кожному окремому вищому навчальному закладі, тому це питання краще уточнити або на сайті вишу, або у його приймальній комісії.

Після того, як абітурієнт передасть вишу оригінали документів, його ім’я на сайті vstup.info буде виділено повністю зеленим кольором.

Списки зарахованих на місця державного замовлення будуть оприлюднені до 12.00 6 серпня. Імена зарахованих на сайті vstup.info будуть виділені блакитним кольором.

Умовні позначення на сайті vstup.info.

Якщо абітурієнт не потрапив до списку рекомендованих до зарахування, до 10 серпня він ще може подати документи на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб – на контракт. Списки зарахованих на контракт будуть оприлюднені до 12 години 12 серпня.

Освіта.ua
01.08.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oksana Lisakovskaya
Як чином будуть перевіряти чи дійсно студент може здобувати ступінь магістра вдругий раз, але за рахунок держави чи він вже використав цю можливість і попросту надав неправдиві дані приймальній комісії
Аня
Якщо я подала заявки тількі на бюджет і не пройду,то що мені потрібно робити як подати на контракт за кошти фізичних осіб
Марічка
Для Аня: ніяк
Коментувати
ольга
як дізнатися чи я поступила? (подавала на платне), в рейтингових вписках мене немає на сайті. який всказаний на вашому сайті
ВЕРОНІКА
Доброго дня! Таке питання, якщо я не принесла документи у ВНЗ до 5 серпня, пізніше їх не приймуть? В абіт пошуку я позначена блакитним кольором, тільки прочерк де знак " - " тобто документи позначений жовтим кольором.
Карина
как понять на бюджете ты или нет по этому сайту?
Ніні
Вчора були відділені синім кольором , після оновлення сайту пропали із списків, а діти з нижчими балками залишились. Що нам робити?
аделя
чи можна,вступити в вуз в який не подавав документи(на контракт)
Vasiliew10
Для аделя: ні
родитель
для аделя: можно. надо прийти в приемную комиссию вуза и написать заяву на месте. Главное, чтоб балы были нормальные, тогда возьмут.
Олег Грица
Для родитель: яка заява, якщо вас у списку не має?
Коментувати
Влад
Якщо у системі конкурс прізвище було виділено фіолетовим на бюджет а в списках вузу рекомендованих немає. Значить на державне місце не пройшов777
Влад
Мені позвонили з КПІ і сказали "Що в мене є шанс потрапити на контракт, потрібно вести докумменти"(не потрапив на бютжет).Це означає що я ще прохожу конкурс?
Олег Грица
Для Влад: конкурсу на бюджет уже не має. він завершений і якщо у списках вузу на бюджет вас не має, приймайте рішення щодо конкракту, дивіться списки, думайте куди пройдете і де хочете навчатись.
Коментувати
Виктория
що таке "конкурс" ? і що там робити?
світлана
чи будуть змінюватися списки рекомендованих на бюджет в цьому році?
Олег Грица
Для світлана: не будуть. якщо навть хтось відмовиться - місце пропаде. читайте статтю із розясненням совсун.
Коментувати
Валентина
Кто знает что-нибудь про внутренний конкурс в КПИ? Сегодня подали оригиналы. Зачислены на бюджет на "Программную инженерию" по 1 приоритету вместо ожидаемого 5"Компьютерная инженерия". Но на какой факультет, будет решать приемная комиссия вручную (!!!!!). А всё потому , что ЄДЕБО посчитало лицензионные места как бюджетные! И теперь вместо ФІОТа или ФПМ мы попадаем на ТЕФ. Мы на ТЕФ вообще не хотим, никак! И теперь со 184 баллами будем брать контракт, чтобы не учится там, куда вообще подавать не хотели!!!!
Олег Грица
Для Валентина: опа. хотів інше писати, але все таки, можливо закинули додаткові дюджетні з інших вузів, як пишуть що у Харкові пропали ..., а тепер МОНУ на ходу велосипед вигадує, щоб нижче нижчого плінтуса не впасти і крутятьз вузами?
Anna
Не, там просто вузы типу КПИ и Шевы распределяют места между факультетами на которых одна и та же специальнсоть как хотят( они делают одинаковый проходной по вузу) и выходит немного странно. А вы уверенны что вы на ТЕФ? Просто если вы на ТЕФ не подавали то и зачислить вас туда не могут.
Валентина
Могут. При подаче оригиналов дали заполнить бланк заявы, где были указаны все факультеты, на которых есть специальность"Программная инженерия ". Я сама слышала, как девочка, вызывающая по спискам , сказала:"Не забудьте расставить приоритеты, или за вас это сделает приемная комиссия на своё усмотрение." Без подписанного заявления оригиналы не принимали. То есть то, что было в электронном виде, уже не учитывается! Это так называемое перераспределение бюджетных мест внутри института. Если не хотите учится на непрестижном факе, то до побачення! И если разброс по факультетам делается вручную, я ни за что не поверю, что нет коррупции)))
Коментувати
Олег Грица
дивіться Про розподіл держзамовлення між вишами (відео) нааосвіті.
Ольга
Син 4 у рейтинговому списку системи "Вступінфо" за кількістю набраних балів після складеного іспиту та пройденої співбесіди. Поступає на бакалавра після коледжу на 3 курс в університет, всього державних місць 5 . Відмічений блакитним кольором, принесли оригінали документів, а його зараховують на платне, тому що не профільна спеціальність. Де справедливість???????
Roman
Для Ольга: Подивіться, що з цього приводу написано у правилах прийому. Якщо у правилах про це не написано - потрібно виясняти, наскільки правомірна така відмова на бюджет.
Коментувати
Олег Грица
для контрактників! враховуйте, що списки пока не "худнуть"! ми є у списку МОНУ що подали оригінали документів, і в інших вузах також ще в конкурсі. перед вами можуть бути половина тих що уже кудись подали документи. майте терпіння і чекайте. можете по абіт пошуку перевіряти кожного з списку чи подані ними доки. швидше так отримаєте інфу ніж від МОНУ
А
Абит поиск не обновляется. На вступе списки не худеют. Когда картина станет понятной не ясно.
Олег Грица
по абіт пошуку видно куди подані заяви. по вузам можна перевірити подачу оригіналів док.
Boris
Сегодня подали документы на контракт. В приемной комиссии сказали, что у вас хорошие баллы (150) поэтому документы принимаем. Кто с маленькими баллами - просим прийти после 8 числа, если места останутся, то возьмут. У знакомых в др. вузе та же картина. Вот вам и конкурс для контрактников. У кого нормальный конкурсный балл, ждать 6 августа смысла нет. Можно просто не успеть, будут заняты все места.
Коментувати
А
Это какой-то треш люди прошедшие по 1 приоритету забирают доки и отдают на контракт на другую специальность пачками, сколько детей потеряло возможности пройти! вчера одна дама орала, что прошла в Одессу, но ехать не хочет, примите доки тут без очереди... Зачем было подавать если она туда не собиралась? Людям дали шанс, они его просрали... пусть занимают очередь с конца.
Маша
Для А: В прошлом году было то же самое,но была возможность подтянуть на бюджет детей ниже по списку.Сейчас нет.170 это "розумний "абитуриент,а 169 уже нет...
Коментувати
Михайло
Доброго дня. Що за заяву на контракт потрібно писати? Як її здавати? Без цієї заяви не розглядатимуть мене на контрактне місце? І чи є шанс поступити на контракт, якщо я в списку 8**, а місць 50? Як дізнатись?
Андрій
Для Михайло: Питайте в своєму закладі.
Олег Грица
Для Михайло: заява у вузах стандарна. але не прохання зачислити (електронка уже там є) а анкетні дані. а 8... на 50 може і не мати значення. ви можете бути і 40, якщо 760 підуть в інші вузи. а ймовірність таке є висока.
Александр
как я могу узнать поступил ли я на контракт? ответьте пожалуйста, очень переживаю
Коментувати
Олег Грица
ще раз наголошую. криворукі робили програму. більше 12 год пройшло як нами подані документи. однак у всіх вузах ми дальше у списку. (дуже сумніваюсь що вузи не подють дані, оскільки ажіотажу не має взагалі). а мали б бути зазначені в одному вузі як подані документи і автоматом з інших вузах видалені із списку. і тоді б по контракту кожного дня чи години всі бачили ситуацію. гнати треба МАНУ в три шиї.
Неля
Для Олег Грица: От і я про те писала. Наш виш всі дані по кілька разів оновлює з "пташками" біля поданих оригіналів. Тільки сайт МОН вічно щось не може.
Коментувати
Іванка
якщо я потрапила на бюджет всі заявки які я подавала на контракт скасовуються?
Олег Грица
Для Іванка: не скасуються поки ви не подасте оригінали.
Коментувати
Іванка
Якщо зараз я поступила на бюджет але не та спеціальність яку я хотіла але боюсь на бажану спеціальність на контракт не пройду. Чи можу я подати оригінали на бюджет а якщо пройду на контракт оригінали забрати і з 6 числа подати на контракт?
Олег Грица
Для Іванка: теоретично якщо пройшли на бюджет, повинні пройти і на контракт. але можна і помилитись якщо вибір бюджет "рога і копита" а контракт топовий. звернітся безпосередньо в деканат "контрактого" вузу. може Вас і обнадіють та відразу візьмуть офіційно документи (розписка вузу що прийняли документи для зарахування).
А
как только подаете доки в одно место. то вылетаете из всех списков автоматически если сдадите на бюджет, то на котракт не пройдете. Если сдадите на контракт и не пройдете, то не пройдете больше никуда. Надо ждать рейтинговых списков
Юлия
Для Іванка: звоните туда, куда хотите на контракт и проситесь, не нужно ждать списков (ВУЗы с радостью быстро берут на контракт). Мы подавали документы на бюджет 1 августа и с нами уже оформлялись контрактники, так что не тяните и не ждите
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!