Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія 1 серпня абітурієнти дізнаються, хто вступив на бюджет
1 серпня абітурієнти дізнаються, хто вступив на бюджет

Вже 1 серпня абітурієнти знатимуть, чи змогли вони отримати місце державного замовлення

1 серпня абітурієнти дізнаються, хто вступив на бюджет

Вже 1 серпня абітурієнти знатимуть, чи змогли вони отримати місце державного замовлення. Про це під час прес-конференції розказала перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

За її словами, окрім сайту vstup.info, що вже давно є партнером Міносвіти, інформацію про рекомендованих до зарахування на бюджетні місця до 12 години дня 1 серпня повинні оприлюднити університети. Також інформація про зарахування абітурієнта з’явиться в його особистому кабінеті, через який вступник подавав заяву.

З 28 липня по 1 серпня – до оприлюднення результатів – електронна система аналізуватиме дані вступників за алгоритмом автоматичного розподілу.

Також цьогорічне нововведення - принцип "місце йде за абітурієнтом" - дозволяє на 25% збільшити кількість бюджетних місць для університетів.

"Введення цієї системи – критично важливе, оскільки це дасть можливість відійти від практики ручного розподілу, коли Міністерство саме розподіляє місця державного замовлення. Тепер ми робитимемо прив’язку до сильних абітурієнтів та даватимемо місця тим університетам, куди йдуть навчатися вступники з найвищими балами", - зазначила Інна Совсун.

До 18 години 5 серпня 2016 р. абітурієнти, які отримали статус "рекомендований до зарахування на навчання за бюджетні кошти" - тобто місце держзамовлення – повинні привезти оригінали документів (відповідно до переліку, встановленого ВНЗ) в приймальну комісію.

6 серпня будуть оприлюднені списки зарахованих на бюджетні місця. Абітурієнти, які не отримали місце держзамовлення, до 10 серпня можуть написати заяву на вступ на контракт.

Освіта.ua
28.07.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
Добрий день . Що означає рекомендовано контракт . Але мене нема в тому списку , там 10 чоловік з найвищимм балами. Але я вже була в інституті і мені сказали що я пройшла і дали заповнювати договір і дали рахунок для оплати. Тепер не розумію я не пройшла чи що . Для чого тоді рахунок давати для оплати?
Анна
Для Надія: Можливо вам треба просто збільшити список, адже на вступ інфо показує перші 10, а вам треба нажати "дізнатися більше"
Надія
Там нема куди нажати там виділено синім кольором 10чоловік. А взагальному 30чоловік є. 10 пише рекомендовано контракт, ще 12 допущено. А 8 зареєстровано.
Коментувати
Валерій
Не зрозуміло як система смавить результат. Дивлюсь списки на https://vstup.edbo.gov.ua Спочатку ідуть абітуріенти зі статусом "Рекомендовано (бюджет)" - тут все зрозуміло. Далі "Допущено Рекомендовано на бюджет за пріорітетом #1" або #2, #7 і т.д. Тоді "Допущено Не рекомендовано на бюджет" але далі з являються знову "Допущено Рекомендовано на бюджет за пріорітетом #1" або #2, #7 з більш низькими балами???? Поясніть хто пройшов на бюджет і чому є Не рекомендовані з більш високим балом.
Анна
Для Валерій: Можливо, ті, люди з низькими балами реально оцінювали свої бали і подавали на той факультет де невеликий конкурс( до прикладу, факультет "Середня освіта. Українська мова і література."
Коментувати
Мар'яна
Вибачте, а якщо я вже відвезу документи на контракт в університет то значить я вже точно туди на платне проходжу? А чи можна подавати в університет документи якщо тобі звідти не дзвонили?
Анна
Для Мар’яна: Звичайно можна, вони і не повинні дзвонити
Коментувати
Юра
чому ще немає відповіді на зарахування(бюджет)?потрібно звонити у приймальну комісію чи що?що робити в такій ситуації?
Анна
Для Юра: Подзвоніть в університет і спитай, чи є вже наказа про зарахування бюджетників
Коментувати
Марія
У мене таке питання: якщо я рекомендована до бюджету за 1 пріоритетом, все начебто нормально... Мені вже два різних незнайомих номери дзвонили. Це з ВНЗ? Обов’язково відповідати? Знаю, дивне питання, краще відповісти, але у мене така вже параноя через відповіді на незнайомі номери (цього місяця разів 4-5 звонили шахраї, тому я перестраховуюсь).
Галина
Для Марія: дивно. Зазвичай так себе ведуть старі люди. Це вони зазвичай бояться брати трубку, коли дзвонять з незнайомих номерів. Навіть якщо Ви зараз не будете брати трубку, а поосто віднесете документи, вам ще прийдеться багато раз стикатись з дзвінками з незнайомих номерів, бо Ви не можете знати всі номери деканату, куратора, студпрофкому. Якось змініть своє ставлення до цього. Якби всі люди не брали трубку коли їм хтось здвонить з невідомого номеру, я б нікому не змогла додзвонитись на роботі (а мені доводиться дзвонити і в різні заклади і в райони і в основному на мобільні телефони людей)
Марія
І зовсім не дивно. Якби вам останній місяць дзвонили незнайомі номери (через які кілька разів знімали гроші з рахунку, та ще й пробували шантажувати), ви б теж не поспішали піднімати трубку. І, на жаль, ваше повідомлення не має ніякого сенсу — на жодне з необхідних мені питань ви не відповіли.
Коментувати
Саша
Коли буде відомо чи зарахований для тих хто на платне поступає??? Бо відомо тільки для бюджетників .
Галина
Для Саша: "зарвхованих", лише коли буде опубліковано наказ. А для цього слід подати спочатку документи, якщо Ви не рекомендовані на бюджет, подавайте документи на контракт.
Коментувати
Тетяна
Вчора навпроти прізвища в списках абітурієнти з’явився смайлик. Скажіть будь ласка що це означає?
Міша
чи обов*язково абітурієнту завозити оригінали документів чи це можуть зробити і батьки ?
Галина
Для Міша: ні не можуть лише самі абітурієнти.
Коментувати
Coca
мда, а я думал что раньшe будeт извeсно кто как поступит ..............................................
Олег Грица
і сміх і гріх http://osvita.ua/vnz/51984/ срочатку гребуть щоб вивчити а потім за вмвчення.
Олег Грица
і сміх і гріх http://osvita.ua/vnz/51984/ срочатку гребуть щоб вивчити а потім за вмвчення.
Діма
Коли буде відомо чи вступив на контракт на стомат, тобто рекомендований?
Деля
Скажіть можна ще кудись вступити на заочну форму,або після 9 класів?
Вікторія
от не можу зрозуміти.. якщо студент був "рекомендований до зарахування" але не привіз оригінали документів тоді його бюджетне місце згорає чи на його місце переходить наступний студент у списку?
Anna
Для Вікторія: сгорает
Олег Грица
Для Вікторія: пропадає/згорає, розумій як хочеш. є розяснення совсун читай на освіті
Коментувати
в'ячеслав
Коли везти документи на контракт? Чекати рекомендації на сайті, чи вже можна везти? Я пріоритети не виставляв.
Віта
Для в’ячеслав: дзвоніть в приймальну комісію.
Олег Грица
Для в’ячеслав: Для в’ячеслав: якщо високі бали - вуз візьме хоч сьогодні. передзвоніть у приймальну комісію вузу і запитайте.
Liliya
Для в’ячеслав: не важно які бали - високі чи низькі, право подавати документи мають всі, А ОТ конкурсний список рекомендованих на контракт буде розміщений на сайтах ВУЗів 06 серпня. Єдиний плюс - коли будуть чиститися місця (ті чи інші рекомендовані абітурієнти не несуть документи), Ви можете бути в пріоритеті, оскільки документи комісія має на руках.
Коментувати
Сергей
на якому сайті можна переглянути чи всі я документи подав, так я бюджетник
Олег Грица
Для Сергей: якщо вас офіційно брали (ви є в списках) вуз дає розписку в отримані доків. якщо ви подали до 01.08 чи зараз (вуз не гарантує що візьме вас на контракт) ідіть у вуз і узнавайте чи пішли ваші документи у рух і чи є всі доки.
в'ячеслав
Коли везти документи на контракт? Чекати рекомендації на сайті, чи вже можна везти? Я пріоритети не виставляв.
Олег Грица
Для в’ячеслав: якщо високі бали - вуз візьме хоч сьогодні. передзвоніть у приймальну комісію вузу і запитайте.
Коментувати
Олег Грица
дивіться Про розподіл держзамовлення між вишами (відео) на осіта
Ірина
Для Олег Грица: Згідна з Вами на всі 100%. Моя донька не пройшла у ВУЗ на 1 пріоритет, куди хотіла поступити і вчитися, хоча бали мала хороші. Тепер, щоб дочекатися 6 серпня і подати документи на платне (терпіння вже не вистачає) - можна пролетіти із платним навчанням, бо платники здають документи вже з 1 серпня і ніхто не дивиться на ті бали. Прийшов, здав документи, оплатив - і все! Хоча я писала в приймальну комісію - відповідь була, що по балах будуть дивитися. Моя порада-хто не пройшов на бюджет і має хороші бали, має змогу вчитися на платному там, де хоче дитина, документи потрібно везти негайно!
Олег Грица
Для Ірина: а я б посудився з МОНУ і вузом, якщо б побачив що поступили у вуз де були мої документи з нижчими балами ніж у мене.
Коментувати
Будем поступать
Ребёнку поступать на следующий год.Почитала ,что люди пишут, пришла в ужас.Судя по всему народ вообще не врубается,как проходит зачисление.Не поленились почитать правила и разные рекомендации,стало ещё менее понятно.Ходящие за абитуриентом бюджетные места, и во многих случаях,я так понимаю,почему-то не приходящие,а наоборот ,убегающие.А как их словить,интересно?В следующем году нам расскажут основные принципы ловли бюджетных мест?Спасибо.
Олег Грица
Для Будем поступать: читайте можливо щось допоме уникнути https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=154633398299263&id=100012578110583 тут читаю діти з височезними балами на бюджет не поступили.
Anna
было пару видео на эту тему. Я потратила какое-то время но все же полностью разобралась в системе. Так что это возможно))
Олег Грица
Для Anna: поясніть тоді систему. можливо я щось не правильно розумію.
Коментувати
Карина
Дуже хочу вступити до вищого навчального закладу. Пріоритет я не ставила , адже в мене низькі бали. З університету ще не телефонували. Що мені робити ? Чи можна везти оригінали?
Наталья
Для Карина: Самой звонить в ВУЗ (или ехать туда) по поводу заключения договора.
Коментувати
Сергій
Допоможіть!У мене в статусі "допущено до конкурсу" - це що означає що я пройшов на бюджет? чи на контракт?
Бивис1488
Для Сергій: ЭТО ТО ЧТО ИДЁШЬ В АРМИЮ( НА ДОНБАСС). ПОКА ПАЦАН !
Олег Грица
Для Сергій: на бюджет має писати - "рекомендовано до зарахування". чекай на контракт таке ж або дзвінка з вузу.
Соломія
А коли ми будем знати чи ми рекомендовані на контракт?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!