Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Ближче до світу з Університетом Грінченка
Ближче до світу з Університетом Грінченка
На правах реклами

Розвиток мобільності є одним з пріоритетних напрямів міжнародної діяльності Університету Грінченка

Ближче до світу з Університетом Грінченка

Міжнародна діяльність Київського університету імені Бориса Грінченка спрямована на пошук та створення нових академічних можливостей для наукового та професійного зростання студентів і працівників. Розвиток мобільності є одним з пріоритетних напрямів міжнародної діяльності університету, що надає змогу студентам покращувати рівень знань, підвищувати рівень володіння іноземною мовою, знайомитись з культурою та історією інших країн, розширювати свій кругозір.

Університет співпрацює з навчальними закладами Білорусі, Болгарії, Китаю, Франції, Ізраїлю, Німеччини, Казахстану, Латвії, Литви, Польщі, Чехії, Словаччини, Іспанії, Швейцарії, Туреччини, Кіпру, Греції, США та інших країн, а також є учасником освітньої програми ЄС, спрямованої на активізацію міжнародної співпраці та підвищення мобільності студентів, викладачів, науковців європейських університетів та ВНЗ асоційованих країн на всіх континентах – Еразмус+. Завдяки такій співпраці студенти-грінченківці мають змогу навчатися в університетах-партнерах.

«Ми не могли уявити, що коли-небудь поїдемо навчатися за кордоном. А тепер, обертаючись назад, бачимо купу прекрасних вражень та емоцій, пережитих за ті чотири з половиною місяці навчання в Польщі!», – діляться студенти-учасники однієї з програм мобільності. Студентка китайської філології, Яна Виповська, розповідає про свої враження від навчання у Китаї: «Окрім величезного багажу знань, я познайомилась зі звичаями, традиціями Китаю, з мовними особливостями, переконаннями та поглядами народу».

Університет Грінченка продовжує активно провадити студентську мобільність. Чимало грінченківців у весняному семестрі 2016 року здобувають знання в Італії, Литві, Польщі, Китаї та інших країнах світу. Вже цього літа наші студенти, майбутні юристи, навчатимуться у Літній школі, яка діє при Кіпрському університеті Центрального Ланкаширу. З початку нового навчального року грінченківці поїдуть вивчати турецьку філологію в Університет імені Сулеймана Шаха (Туреччина), міжнародні комунікації та математику до Вільнюського університету (Литва), китайську філологію до КНР.

Міжнародний досвід, отриманий студентами Київського університету імені Бориса Грінченка, безумовно, стане їм у нагоді у професійному житті!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО УНІВЕРСИТЕТ

Освіта.ua
20.05.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
"Евроремонт" :D Ох вже ця приставка євро... :D А які ще є ремонти?
Гість
"Евроремонт"
Skeleton
Да харе уже рекламировать этот "поплавок". Единственное, что хорошего в этом вузе - евроремонт.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!