Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Пошук університету за предметами ЗНО
Пошук університету за предметами ЗНО

Абітурієнти можуть автоматизувати процес вибору ВНЗ та спеціальностей, використовуючи он-лайн пошук

Пошук університету за предметами ЗНО

Напередодні вступної кампанії сайтом Освіта.ua створено спеціальний сервіс, що допоможе абітурієнтам спростити процес пошуку вищих навчальних закладів та спеціальностей.

За допомогою онлайн-сервісу абітурієнт може знайти спеціальності у вищих навчальних закладах України для вступу на які необхідно подати певні сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання.

Для використання сервісу необхідно вказати предмети, з яких абітурієнт склав зовнішнє незалежне оцінювання та обрати необхідний регіон пошуку.

Після відправлення запиту пошукова система надасть перелік вищих навчальних закладів, у яких пропонуються спеціальності для вступу на які необхідно подати вказані абітурієнтом сертифікати ЗНО.

При створені сервісу використана інформація, що міститься у правилах прийому до українських вищих навчальних закладів 2015 року.

Перейти до пошуку спеціальностей та вузів за предметами ЗНО >>>

*Сервіс має довідково-інформаційну функцію і не є інструментом для вступу до ВНЗ.

Освіта.ua
23.06.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталья
Поиск выдает не весь список вузов, например, по критериям: Киев, математика (угл.), физика, - только КПИ, а где КНУ и пр.?
Наталья
Поиск выдает не весь смисок выузов, например, по критериям: Киев, математика (угл.), физика, - только КПИ, а где КНУ и пр.?
V.L.
Більш абсурдного "сервізу" зустрічати не доводилося (:
Капаліка
От з цього і починаються кризи у освіті та суспільстві в цілому. Школи зацікавлені у якомога вищих результатах ЗНО і намагаються загнати дітей на невідомо які предмети. З чудернацькими наборами сертифікатів абітурієнти намагаються знайти бодай якийсь фах. Якщо студент свідомо не обирав майбутній фах, а вступив куди крива витягла, як він буде навчатись, який з нього виросте професіонал? Питання риторичне. А до того ж і сама система вищої освіти в цілому у занепаді, і добре, якщо бодай 1 з 10 вишів намагається випростатись з тієї багнюки.
Irina
Користувалася цим пошуком минулого року, випадково натрапила на КУ ім. Грінченка. Вже рік відучилась і не шкодую, Тут надзвичайно багато цікавих заходів: концерти, навіть оперети, фестивалі студентської творчості, презентації книг, фільмів, візити гостьових професорів з інших країн) Викладачі завжди йдуть назустрів, стараються допомогти, підтягнути, тому сесія здається навіть із задоволенням) Тому всім абітурієнтам раджу вступати саме в Грінченка!) І бажаю удачі на ЗНО!
Helena
Запитання до адміну сайту: "Чому були видалено коментар, відпралений о 17.53? Причина?" Дякую.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!