Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Університети оприлюднили умови прийому абітурієнтів
Університети оприлюднили умови прийому абітурієнтів

Більшість українських вищих навчальних закладів оприлюднила правила прийому абітурієнтів

Університети оприлюднили умови прийому абітурієнтів

Більшість вищих навчальних закладів України оприлюднила правила прийому абітурієнтів під час вступної кампанії у 2015 році.

Правила прийому встановлюють порядок проведення конкурсного відбору та строки зарахування вступників за ступенями вищої освіти і освітньо-кваліфікаційними рівнями, перелік конкурсних предметів, з яких абітурієнти подаватимуть сертифікат ЗНО, перелік конкурсних предметів, з яких проводяться вступні випробування.

Також правилами прийому визначено порядок розрахунку конкурсного бала абітурієнта, встановлено вагу середнього бала документа про повну середню освіту, вагу бала за конкурс творчих або фізичних здібностей (у разі його проведення), вагу бала за особливі успіхи тощо.

Правилами прийому також будуть встановленні інші особливості проведення вступної кампанії у вищих навчальних закладах в 2015 році.

З умовами прийому до вищих навчальних закладів за регіонами можна ознайомитися у розділі Умови вступу до ВНЗ.

Як відомо, прийом заяв та документів від абітурієнтів розпочнеться 10 липня та триватиме до 1 серпня 2015 року. Цьому передуватиме проведення зовнішнього незалежного оцінювання, яке буде проведено у червні. Реєстрація учасників тестування здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти починаючи з 5 січня 2015 року.

Розподіл областей між регіональними центрами оцінювання якості освіти для організації реєстрації осіб, які братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року:

З особливостями реєстрації цьогорічних випускників шкіл та випускників шкіл минулих років можна ознайомитися за наступним посиланням. Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, що видані у попередніх роках є недійсними та не прийматимуться приймальними комісіями вищих навчальних закладів.

Для отримання інформації щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у 2015 році приєднуйтесь до групи абітурієнт ВКонтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
26.12.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інформація для абітурієнтів КНУ імені Тараса Шевченка
Всі питання щодо вступу до КНУ на https://www.facebook.com/knu.vstup
Саша
Доброго дня...А можете сказати на якому сайті або в якому розділі Університети оприлюднили умови прийому(предмети)?
Валерій
Все, як завжди "Розділяй і властвуй", коли вже українці перестануть їсти один одного
Роман
Оприлюднити то вони їх оприлюднили... От ще б МОН нарешті таки придумав, що робити із іншими нововведеннями цього року, крім ЗНО - пріоритетами, наприклад. Бо більшість навчальних закладів, та й самі автори цих придумок із МОН, толком не розуміють, що із цим робити. Чіткої інструкції для приймальних комісій все ще немає. І, як виявилося на нарадах, у МОН немає людини, яка може це чітко пояснити. А питань насправді багато. На мою думку, якщо МОН не надасть чітких роз’яснень, а "спихне" проблему на Інфоресурс (ЄДЕБО), то це буде цілковита катастрофа як для приймальних комісій навчальних закладів, так і для абітурієнтів. Причина - як показує досвід минулих кампаній, у ЄДЕБО це дописуватимуть у останню ніч перед початком кампанії і ще три місяці будуть вносити суттєві зміни, гордо при цьому заявляючи, що "у них все працює", винні вузи і абітурієнти, а вони всі білі і пухнасті - в цьому плані, повірте, від зміни керівництва нічогісінько не змінилося :(
Катруся
Доброго дня! Зараз я студентка-бюджетниця другого курсу ВУЗу, але планую вступати до іншого навчального закладу на іншу спеціальність, тобто покинути навчання в університеті, де зараз навчаюсь. Мене хвилює питання, чи зможу я знову навчатися на бюджетній формі? Чи я використала свій шанс 2 роки назад і тепер лише контракт? Дякую.
порадник
Для Катруся: дорогенька, якщо покинете навчання - то лише через ЗНО зможете його продовжити. Спробуйте первестись, але для цього треба Академічну довідку і 2 листи - один і другий ВНЗ не заперечують. По ідеї бюджету вам не буде, хоча бувають окемі винятки
Коментувати
Школяр
Мені потрібен базовий рівень з Українськой мови та літератури. В мене таке питання:"Якщо я оберу поглиблений рівень, але вирішувати його не буду, а весь додатковий час витрачу на базовий. У такій авантюрє є якісь наслідки ?"
Вероніка
Для Школяр: Така авантюра не пройде, як сплине час, даний на розв’язання базового рівня, в тебе заберуть ці завдання і залишать тільки поглиблений)
Коментувати
Юлія
Ой,справді? Нічого що це треба було зробити 1-го січня? Коли вже все начне працювати як треба :(
Svetlana
Шановні, а хіба взагалі існує Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти ? Правда на сайті буде друкуватися чи ні?
Євген
Для Svetlana: хтось погано читає?)) вказано ж бо наприкінці матеріалу - Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти Миколаївська та Херсонська області, Автономна Республіка Крим, м. Севастополь.
Svetlana
Для Євген: Хтось досі не знає, що Миколаївська область (як і раніше) працює з Одеським центром і до Херсона ніякого відношення!!!! Тому цікаво: для якого Севастополя працює Херсонський центр??????? Куди виділяють гроші із держави?????
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!