Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Абітурієнти Донбасу зможуть поступити заочно
Абітурієнти Донбасу зможуть поступити заочно

Абітурієнтів Донецької та Луганської областей вузи зможуть зараховувати без оригіналів документів

Абітурієнти Донбасу зможуть поступити заочно

У зв’язку з суспільно-політичною ситуацією, яка склалася в Донецькій і Луганській областях, керівникам вищих навчальних закладів необхідно взяти до відома, що вступники, які постійно проживають в Донецькій і Луганській областях та подали копії документів про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень для участі у конкурсі при вступі на навчання, в окремих випадках не мають можливості прибути до вищих навчальних закладів, розташованих в інших областях України, у встановлені Умовами прийому строками для подання оригіналів документів у разі їх рекомендації до зарахування.

Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки України № 1/9-389 від 1 серпня 2014 року «Про подання оригіналів документів про освіту».

У листі зазначається, що у разі неможливості подати оригінали документів, за рішенням приймальної комісії, вищі навчальні заклади приймають від вступників Донецької і Луганської областей, рекомендованих до зарахування на навчання, заяву-гарантійний лист, який вступник надсилає на електронну адресу та поштою до вищого навчального закладу, обраного ним для навчання (зразок заяви-гарантійного листа додається).

У такому випадку в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) відповідно до заяви-гарантійного листа вступника приймальною комісією проставляється відмітка про прийняття від нього оригіналів документів про освіту з відповідною позначкою, а зарахування абітурієнта на навчання відбувається відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

Освіта.ua
01.08.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Букі Репетиторська школа
Школа "Знання Онлайн" надає вільний доступ до онлайн курсів підготовки до ЗНО всім учням Донецької та Луганської областей! Ознайомитися з онлайн курсами ви можете на сайті школи http://znaniya.znonline.org/ А для отримання безкоштовного доступу - напишіть нам на емейл info@znonline.org
Вика
Для Букі Репетиторська школа:
Коментувати
Ксенія
нужно ли отправлять письмо обычной почтой? или достаточно по электронке?
Игорь
Поступайте и учитесь у себя дома. Слишком много им поблажек.
Игорь
Для Игорь: я бы на тебя посмотрел если б ты оказался на нашем месте.
данон
Кричали ДеНеееР и ЭлЕеееНееер! А теперь поступать захотели?
Коментувати
Алексей Усов
нет возможности
777
Для Алексей Усов: А позвонить в приемку? Лучше все узнать "с первых уст", а может это и будет предлогом "забить" для тебя местечко в списке зачисленных.
Коментувати
Алексей Усов
этот закон точно работает?
777
Для Алексей Усов: Все-таки лучше, если есть возможность, привези оригиналы.
Коментувати
Алексей Усов
это точно работает?
12345
Вы для начала обеспечьте нормально работающую связь в этих областях, а то ни телефона, ни интернета и вообще электричества.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!