Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Відкрито гарячу лінію з питань вступної кампанії
Відкрито гарячу лінію з питань вступної кампанії

Також міністерством організовано прийом громадян щодо консультування з питань вступу до ВНЗ

Відкрито гарячу лінію з питань вступної кампанії

Для забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2014 року у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, консультування громадян з питань вступу та оперативного реагування на можливі факти порушення законодавства Міністерством освіти і науки організовано роботу консультативних телефонів. Про це повідомили у прес-службі МОН.

Телефони гарячої лінії "Вступна кампанія у професійно-технічних навчальних закладах" - (044) 279-16-56, 279-38-65.

Телефон гарячої лінії "Вступна кампанія у вищих навчальних закладах" - (044) 481-32-15.

Окрім того, Міністерством освіти і науки організовано прийом громадян щодо консультування з питань вступу до вищих навчальних закладів України за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10, кабінет 122.

Освіта.ua
08.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ліля
через скільки часу після оплати пробного тестування приходить інформація про отримання коштів?
наталя
чи зобов’язаний першокурсник проходити практику(миття парт, прибирання у гуртожитках)?
Наталия
Для чего создана страница, если ответов на вопросы никто не даёт. Дозвониться на "гарячую линию" нереально-трубку. Для чего все эти игры с электронными вариантами, если они не продуманы? На сайтах, в поисках результата обнаружили одного абитуриента, который умудрился аж 16 заявлений подать(когда возможно только 15). По поводу РДГУ:в пятницу (08.08.14 на сайте ребёнок не был в списках рекомендованых, в личном кабинете -тоже не было обозначения "рекомендовано"). Дозвониться узнать в ВУЗ не возможно по указанным номерам (с номера на номер "перепосылают"). Вечером 10.08.14 нажав кнопку "оновити" виден стал результат" рекомендовано". И это в воскресенье вечером тоесть по окончании вступительной компании(. Звонка из РДГУ естественно не получили. Отношение РДГУ к абитуриентам удивило ещё с момента подачи документов-когда записались по списку как положено,а в итоге под дверями приёмной комиссии для подачи заявления и документов-обнаружилось 4 человека, которых в списке даже не было.
вячеслав
2 дні не можливо дозвонитись в приймальну РДГУ м. Рівне. На сайті інф. застаріла! Гаряча лінія МОН не відповідає. Живемо по новому.
Юрій
Доброго дня! Надайте будь-ласка консультацію по такому питанню: Після 11-го класу абітурієнт провалив ЗНО. Він може поступати в коледж на базі 9-го класу. Чи може дана особа претендувати на місце державного замовлення, чи тільки за оплату? Буду вдячний за відповідь.
ольга
Скажіть, будь-ласка чи можна вчитися на заочному навчанні , у вищому навчальному закладі і заочному у коледжі? У коледжі на державному, а у вузі на платному. Де нам здавати оригінали?
ольга
Для ольга:
Коментувати
Людмила
Станом на 13:21 не можемо зайти на сайти, щоб переглянути інформацію, щодо вступу. У Східноєвропейському інформацію не надають, відповіли, щоб шукати на сайті, а там тяжко знайти цю інформацію. Навіщо робити ці електронні форми,якщо в призначений час 12,00 на сьогодні нічого переглянути неможливо? Це якийсь жах
Наталия
Не могу вообще понять для чего созданы два сайта: abit-poisk, http://www.vstup.info/. Если позвонила в ВУЗ, который подал документы ребёнка, то результаты от результатов сайта отличаются (на 10 пунктов ниже почему то оказались в списке). Как это происходит и для чего? Каким образом ещё появляются 10 человек в списке, когда приём документов окончен ещё 31.07. Неужели "мёртвые души"???
Анна
Телефонували у РДГУ. Прймальна комісія надала номер телефона за напрямком. Чоловік, що відповідав за номером 62-35-76 всю розмову розмовляв у підвищено-нервовому тоні, та казав, що він поспішає і немає часу. Суть його відповіді: на сайті abit-poisk немає сенсу дивитись, мені не телефонуйте, дивіться тільки сайт ВУЗа й нікого не чіпайте. Для чого ж тоді вказують телефон і хто буде інформувати абітурієнтів?
Наталія
Телефонували у Східноєвропейський Національний Університет ім.Л.Українки 05.08.2014 року, дівчина, що обслуговує не вміє взагалі надати ніяку інформацію. Я телефонувала з мобільного на стаціонарний. Відповідь одна: дивіться на сайті, на питання хто зможе дати відповідь на моє питання -відповідь "незнаю". На сайті ВУЗа досить тяжко знайти інформацію що цікавить. Яка ж тоді функція приймальної комісії (або людини, що відповідає на телефоннф дзвінки), якщо на кожне питання немає відповіді?
С.Р.М.
Які конкретні вимоги до вступника, котрий скористався таким пунктом, як "Квота прийому сільської молоді", чи накладає це на вступника після закінчення навчання певні зобов’язання? І чи можна ще на даному етапі скористатись цією пільгою?
ната
У мене виникла проблема, хочу подати документи до вас у коледж але подала документи уже у 5 ВНЗ, чи можу я забрати документи з одного ВНЗ і подати вам? тоді я буду допущена до конкурсу?
Марина
Доброго дня. У мене таке питання. Якщо в вступлю до медичного коледжу на фельдшера або фармацевта, то після того, як закінчу там навчання, чи зможу я перевестися в університет?
Ангеліна
Доброго дня всім. Я подала заявку в електронній формі в ВУЗ на факультет на денну форму навчання.Дата творчого конкурсу співпадає з датою в іншому ВУЗі.Чи можу я переподати заявку в електронному виді на той-же факультет на заочну форму навчання?
Юрій
Якщо я необдумано подав документи не на той напрям, де дійсно хотів б навчатися, чи можна потрапити на навчання на контрактній основі на цей напрям? Мова йде про один і той же вуз. Наприклад, документи подані на економічний напрям, а хочу на комп’ютерний. До кого звернутися та що для цього потрібно?
Юля
Якщо на бюджет не пройду, чи можу на контракт піти на інший напрям, якщо на нього документи під час вступної кампанії не подавала? Як це зробити? Дякую
ЛЕНа
Хочу учиться в Донецке, но не уверена, что ВУЗы откроются ( как ЗНО), можно ли остаться в базе ВУЗа Донецка(окончание подачи заявлений 15 сентября, а во всех ВУЗах Украины 01 августа), если пройдешь в другом регионе и естественно, чтобы не рисковать, что останешься у разбитого корыта, подашь туда оригиналы и тебя зачислят в ВУЗ.
Остап
Загубив карту щеплень, що робити?
Мар'яна
чи не могли б надіслати силку рейтингів абітурієнтів ЛНУ ...ніяк не можу знайти( ..буду вдячна)
Татьяна
Подскажите, можно ли подать электронные заявления а после поднести лично справку льготника (сирота), или все документы обязательно подавать вместе?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!