Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Затверджено зміни до умов прийому до ВНЗ
Затверджено зміни до умов прийому до ВНЗ

Абітурієнти зможуть подавати сертифікати ЗНО видані у 2008-2014 роках, максимальний бал атестату складе 60 балів

Затверджено зміни до умов прийому до ВНЗ

Міністерством освіти і науки України затверджено зміни до Умов прийому до ВНЗ України в 2014 році.

Згідно з документом, дату прийому заяв та документів від абітурієнтів перенесено на 11 днів. Вступна кампанія 2014 року розпочнеться 11 липня. Незважаючи на це, Міністерством освіти не змінено дату завершення прийому документів. Прийом заяв від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчується о 12.00 годині 1 серпня.

Прийом документів від осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і мають проходити співбесіду закінчіться 24 липня. Співбесіди та вступні екзамени у вищих навчальних закладах будуть проведені з 25 липня до 1 серпня.

Абітурієнти, які проходитимуть творчі конкурси у вищих навчальних мають встигнути подати документи до 24 липня. Творчі конкурси проводитимуться у кілька сесій з 21 липня до 1 серпня.

Прийом заяв та документів від осіб, які вступають на навчання на основі базової загальної середньої освіти, закінчується 24 липня. Вступні екзамени проводяться з 25 липня до 1 серпня.

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, має бути оприлюднений вищими навчальними закладами не пізніше 12.00 години 2 серпня.

Перший строк вибору вступниками місця навчання закінчиться о 18.00 годині 4 серпня. Оновлений список рекомендованих до зарахування стане відомий не пізніше 12.00 години 5 серпня.

Другий строк вибору вступниками місця навчання закінчиться о 18.00 годині 7 серпня. Оновлений список рекомендованих до зарахування вступників оприлюднюється не пізніше 12.00 години 8 серпня. Третій строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 годині 10 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбудеться не пізніше 15.00 години 11 серпня. Зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 18 серпня.

У 2014 році абітурієнти матимуть можливість подати заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу, як у паперовій, так і в електронній формі. Традиційна паперова заява має подаватися вступником особисто.

При вступі на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, а також бакалавра, вступник може подати заяви не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів та не більше ніж на три напрями підготовки (на три спеціальності) у кожному з них.

Заяви, подані на певний напрям підготовки (спеціальність) до одного вищого навчального закладу за різними формами навчання, вважатимуться фактом подання однієї заяви. У заявах, поданих до одного вищого навчального закладу, вступник має зазначити пріоритет кожного напряму підготовки (спеціальності).

Як і у попередні роки абітурієнти зможуть скористатися сертифікатами ЗНО попередніх років. Цього року вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2014 році, або сертифікати чи їх дублікати, видані у 2013, або 2012, або 2011, або 2010, або 2009, або 2008 роках.

Цьогорічною особливістю є зменшення ваги шкільного атестату при вступі до ВНЗ. Максимальний бал атестату про повну загальну середню освіту складатиме 60 балів.

Додаткові бали при вступі отримають абітурієнти, які є призерами IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук й нагороджені дипломами I-ІІІ ступенів або вступники, які є чемпіонами та призерами чемпіонатів України.

Як відомо, враховуючи події, що відбуваються у Донецькій та Луганській областях, було ухвалено рішення про перенесення термінів проведення ЗНО для абітурієнтів, які проживають на території Донецької та Луганської областей. Абітурієнти з цих областей складатимуть ЗНО під час додаткової сесії тестування, що відбудеться з 1 до 15 липня.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2014 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2014 Вконтакте.

Освіта.ua
27.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
коля
добрий день два роки тому в мене помер батько я залишився без годувальника скажіть чи є в мене шанси пройти поза конкурсом в ВНЗ?
Лена
Якщо я вже подала документи до 5 внз на денну форму навчання на базі повної загальної середньої освіти, чи можу я також подати заяви на заочну форму в ці ж внз на такі самі напрями, як подала і на денну форму? Чи приймають заяви на заочну форму без працевлаштування? Які терміни прийому документів на заочну форму?
Андрій123
Чи має право громадянин України, який здобув освітньо-кваліфікаційні рівні "бакалавр" та "спеціаліст" за рахунок бюджетних коштів, на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" за рахунок коштів державного бюджету у тому ж навчальному закладі за тією ж спеціальністю?
Віолетта
Чи у всіх ВУЗах враховуються пільги дитини - напівсироти ?
Міша
Для Віолетта: такої пільги нема. є діти-сироти.а для напівсиріт пільг немає
Коментувати
nastya1254
Що саме запитуюсь на співбесіді?
ola
Скажіть будь- ласка , як подавати документи до ВНЗ , я маю на увазі скільки потрібно подавати папок , наскільки я зрозуміла, що 1 папка документів в один вуз чи потрібно окремо на кожну спеціальність, і яку кількість фотокарток 3х4 подавати та чи потрібно подавати до кожного вузу (фотокартки)чи тільки в той в який ви подали оригінали документів?
маша
Відомо, що документи можна подавати у 5 вузів на 3 напрями в кожному. А чи можна, наприклад, у 7 вузів на 2 напрями в кожному?
Ірина
Для маша: Ні, не можна.
TTT
А в 27 вузов на 10 направлений можно? Маразм ходячий, честное слово. Ковыряетесь в вузах, как свиньи в корме.
Коментувати
Кафедра Ткшв
Запрошуємо на навчання! Кафедра технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету http://kafedrashv.at.ua/ Вступаємо до групи http://vk.com/kafedrashv
Сириус Блэк
Скажи, пожалуйста, как лучше подавать заявление о поступлении: в электронном виде или лично?
DOCENT
Для Сириус Блэк: Немає значення.
Коментувати
Ваня
В ЛГУВД или в ДЮИ набор будет?
Anna Mitropan
Скажіть ,будь ласка, чи можна медалістам подавати документи в електронному вигляді?
DOCENT
Для Anna Mitropan: Без можливості скористатися правом першочергового вступу
John Doe
Достаточно подать копии в какой-либо вуз и ваша медалька будет добавлена в реестр.
Коментувати
Ганна
Скажыть чи можна цього року подаввти документи через ынтернет? Чи можуть виникнути якысь проблеми?
Анна
Для Ганна: можна подавати через інтернет
Коментувати
іра
який прохідний бал на державне?
Катя
Для іра: 140 але університети можуть ставити якісь свої планки
DOCENT
Це не прохідний, а мінімальний необхідний для допуску до участі у конкурсі.
Коментувати
Катя
чи реально пройти на бюджет з 170 балами на філологію (іспанську), коли 2 інші предмети здані краще?)
Лера
не ниже 170 баллов нужно получить по профильному предмету?
DOCENT
Для Лера: якщо не профільний 124 і менше, то для часті в конкурсі треба мати 170 з профільного. В іншому випадку, для допуску до участі в конкурсі не менше 124 з непрофільних і не менше 140 з профільного, якщо інші більш високі вимоги непередбачено правилами прийому ВНЗ
Коментувати
Що за Ляп?
Заяви, подані на певний напрям підготовки (спеціальність) до одного вищого навчального закладу за різними формами навчання, вважатимуться фактом подання однієї заяви. У заявах, поданих до одного вищого навчального закладу, вступник має зазначити пріоритет кожного напряму підготовки (спеціальності).
Марина
Що значить вступні екзамени і співбесіди?Це у всіх вузах на всі факультети?Навіть на заочне відділення?
DOCENT
Для Марина: Так. Якщо передбачено правилами прийому
Коментувати
Катерина
Скажіть, чи правда що в разі подання документів в електронному вигляді медаль не зараховується? Дякую.
DOCENT
Для Катерина: Медаль не надає суттєвих переваг. Врахування медалі зводиться до права на першочерговий вступ. Іншими словами, якщо на останнє місце буде кілька осіб, то за умови що у інших такого права не має, рекомендують до зарахування на це місце саме медаліста. При подачі заяві в електронному вигляді не можливо провести урахування особливих умов участі у конкурсі і зарахуванні, тому так - не враховується.
Коментувати
Олекандр
В мене диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської ІНТЕРНЕТ-олімпіади "Крок до знань" в секції "екологія", яку проводив НЕНЦ. Чи я отримаю за це додаткові бали?
DOCENT
Для Олекандр: Ні
DOCENT
4. Положення пунктів 1 – 3 цього розділу поширюються на учасників міжнародних олімпіад, призерів IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, що відбулися у поточному навчальному році, за переліком, визначеним Міністерством освіти і науки України.
Коментувати
Ліка
А як щодо вступної кампанії на магістратуру? Які дати? І у скільки ВУЗів на скільки факультетів можна подавати документи? І чи можна на магістратурі паралельно навчатись на денній формі в одному ВУЗі, а на заочній - в іншому за одним дипломом бакалавра? Дякую за допомогу.
DOCENT
Для Ліка: 12. Строки вступної кампанії на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста, магістра (на основі базової або повної вищої освіти) визначаються Правилами прийому. У Правилах прийому зазначаються наявність/відсутність місць державного замовлення, строки прийому заяв та документів на навчання, строки проведення та оголошення результатів фахових випробувань, строки оприлюднення рейтингового списку вступників, які вступають на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста, магістра. http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/9990/
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!