Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Абітурієнтам буде надано відстрочку від призову
Абітурієнтам буде надано відстрочку від призову

Призовники, які планують вступати до ВНЗ у 2014 році, не будуть включені в план призову

Абітурієнтам буде надано відстрочку від призову

Призовники, які до 31 липня 2014 року закінчують освіту в середній загальноосвітній школі або професійно-технічному училищі та надали у військкомати заяви про вступ на навчання до вищих навчальних закладів та довідку про реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) в червні поточного року, не будуть включені в план призову.

Про це йдеться в розпорядженні Генерального штабу України № 300/1/C/1708 від 22.05.2014р., повідомляє прес-служба Харківської обласної державної адміністрації з посиланням на заяву харківського обласного комісара Юрія Калгушкіна.

Крім того, в розпорядженні зазначається, що призовники, які за результатами ЗНО не набрали відповідну кількість балів, та не можуть бути прийняті на навчання до вищих навчальних закладів, а також визнані за станом здоров'я придатними до строкової військової служби, отримають повістки з військкомату.

«У Розпорядженні рекомендовано обласним та Київській міській призовним комісіям за поданнями районних (міських) призовних комісій згідно ч.15 ст.17 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» давати відстрочку до чергового призову призовникам, які за результатами ЗНО можуть бути прийняті в вузи», - зазначив Юрій Калгушкін.

Освіта.ua
24.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
Того року сина з інститута забирали в армію. закінчити 4 курс не дали. була відстрочка. син поновився після нового року знову. забирають знову. Що робити.
Єгор
Відновили призов, хочу отримати повістку. Свою ситуацію виклав тут: http://www.criminal-attorney.od.ua/forum/viewtopic.php?f=5&t=13&start=10 Допоможіть порадою
петро
відстрочка на другу вищу освіту
Юрій
Доброго дня!!! Скажіть будь ласка чи надається відстрочка на другу вищу освіту!! я закінчив педуніверситет з дипломом бакалавра і поступив в аграрний університет на другу вищу освіту на бакалаврат!!! мені 21 рік
петро
Для Юрій:
петро
Для петро:
Коментувати
dimadnipro
Підскажіть будь ласка, цього року закінчивши 4 курс університету, я прийшов до воєнкомату і сказав, що планую поступати на магістратуру, на питання чи можна написати мені якусь відповідну заяву, мене обдурили сказавши, що ніякої відповідної процедури нема, відповідно я нічого не написав хоча усно висловив це воєнкому. Далі мені вручили приписне дійсне до 1 серпня. Після цього я віддав свої документи до університету, на сьогодні (2серпня) я склав вступний іспит. Чи можуть в мене після цього виникнути проблеми з призовом, якщо я буду рекомендований до зарахування?
Максим
Чи надається відстрочка якщо я закінчив коледж не в цьому році а раніше (були обставини за якими я не міг одразу після закінчення коледжу поступати у вуз)
Іван
доброго вечора. в цьому році закінчую прф. училище. є 18. коли чекати повістку? можете відповісти? відстрочки немає, так як далі посутпати не збираюсь. хочу в армію піти влітку, чи чекати повістку вже восенни?
Олег
Доброго дня! Щойно закінчив магістратуру, планую отримати другу вищу освіту або ж продовжувати навчання в аспірантурі. Я можу розраховувати на відстрочку?
Оксана
Мій син 30 червня закінчує медичний коледж (стаціонар). Вступив до нього в 2012 році, коли йому було 17,9. До цього часу мав відстрочку. Зараз має намір брати участь у вступній кампанії (КМУ УАНМ на 2 курс за скороченим терміном), яка починається з 11 липня 2014 р.; з 24 по 31 липня має намір здавати іспити. Чи має син право на відстрочку від призову на період вступної кампанії, а в разі вступу - на весь період навчання? Дякую.
Ярослав
Доброго дня, я закінчив школи в 2013 році і не вступ у ВУз, а поступив у професійно-технічне ущилище, проте мені проходила повістка у вересні 2013, мені ще тоді не було 18 років, це означає, що я вичерпав свою відстрочку, яка надається один раз??? і чи нададуть мені відстрочку, якщо я цього року прохожу зно і буду поступати у вищий навчальний заклад????
Lina
Син закінчує ВПУ 1 липня і планує вступати до профільного вузу на скорочений термін. Прийшла повістка. Пішов, щоб написати заяву у військомат. Мав також запрошення з ВУЗу. Все одно відправили на комісію, після цього написав заяву. Чи мали право змусити його пройти комісію, якщо є розпорядження Генштабу?
Andriy
Син студент 4 курсу стаціонару.В звязку із закінченням дали обхідний лист.Прийшов на воєнкомат для виписки-відправили на комісію,сказали,що не виписують,бо не вистачає до плану призову.Пройшов районну -дали на міську.При цьому всьому,що сесія,немає часу-нікого не обходить.Чи має право він не зявлятися по повістці і що робити далі,щоб поступати на магістратуру?
DOCENT
Для Andriy: 1. Призовників, які до 31 липня 2014 року закінчують навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, інших навчальних закладів та надали до військових комісаріатів заяви про вступ на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра до професійно-технічних та вищих навчальних закладів, завірених керівництвом навчального закладу, або довідки про реєстрацію щодо проходження зовнішнього незалежного оцінювання регіонального центру оцінювання якості освіти за місцем проходження тестування, протягом червня-липня поточного року не включати в план призову. http://www.mil.gov.ua/diyalnist/vijskova-osvita-na-tauka/
Коментувати
ліза
Доброго дня DOCENT, висновок знімка : ІІІ ступінь пласкостопості з вираженим дефартрозом. Чи беруть із цим до армії, якщо ні то на що можна послатись під час розмови у воєнкоматі ? Дякую!
Олександр
Получаю в этом году диплом бакалавра и планирую поступать в магистратуру, отсрочку потерял, когда переводился на контракт на 2 курсе. Мне дадут опять отсрочку при успешном поступлении
mahcanko@yandex.ru
cын заканчивает 4 курс техникума 2 июля, вступительная компания с 11 июля, как ему поступить если идет призыв и его мгут забрать ?
Олександр
Доброго дня,я закінчив школу у 2013 році,через певні обставини не зміг поступити,але планую поступати цього року.Чи нададуть мені відстрочку у військкоматі,чи краще там не з’являтися? (Уже виповнилося 18 років)
DOCENT
Для Олександр: Не нададуть
Коментувати
Олексій
ДЛЯ DOCENT: учень закінчує професійно-технічне училище і планує продовжувати навчання у коледжі, де ЗНО не вимагається згідно правил прийому. Розпорядження генштабу розповсюджується на таких осіб чи лише на тих хто вступає у ВНЗ?
DOCENT
Для Олексій: Напишіть заяву. А длаі буде видно
Коментувати
Анатолій
я навчаюся в технічному коледжі, закінчую 4 курс,навчання до кінця червня, мені потрібно піти на воєнкомат з обхідним листом на диплом, казали коли зразу приходиш то дають зразу повістки, мені 19 років, і хочу дальше поступати в політехнічний інститут, що мені робити?
степан
якщо мені 18років виповнилось цієї весни і зараз я закінчивши 1й курс хочу забрати документи і вступити знову на інший факультет то чи підлягатиму я призову(бо ж в осінньому призові мені ще 18 не було і відстрочки виходить я не брав)??
DOCENT
Для степан: Вас не призвали зараз, тому що у Вас є відстрочка. У разі відрахування, Ви втрачаєте право на відстрочку
Руслан Дубчак
Для DOCENT: Цього року закінчую 4-й курс, вчусь на молодшого спеціаліста. Планую вступати у ВНЗ. Заяву на вступ написав. Але у військоматі нам повідомили, якщо вони не наберуть потрібної кількості призовників, то ці заяви до уваги братись не будуть. Таке можливо?
DOCENT
Звичайно можливо
Коментувати
Andrey
В июне заканчиваю техникум, планирую поступирую поступать в ВУЗ по смежной специальности на скроченный срок. Вопрос: где взять заяву о том что я планирую поступать в ВУЗ что бы меня не включали в список призыва, или армия уже не избежна?) П.С. 24 мая декан дал мне и всем 4тым курсам повестку на прохождение мед осмотра в военкомате...
DOCENT
Для Andrey: Спробуйте зразу після подачі заяви на вступ 11 липня, засвідчити її у тому ВНЗ і звернутися до військкомату, аналогічно тому, як я писав нижче
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!