Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Систему "Конкурс" буде легалізовано, - міністр освіти
Систему "Конкурс" буде легалізовано, - міністр освіти

Абітурієнти та батьки в ході вступної кампанії зможуть відслідковувати конкурсну ситуацію online

Систему "Конкурс" буде легалізовано, - міністр освіти

Під час експертного обговорення змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів, міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив, що інформацію про розподіл державного замовлення у вишах буде оприлюднено в Інтернеті, а вступники матимуть можливість відслідковувати конкурсну ситуацію online.

"Ми легалізуємо систему "Конкурс", інформація з якої матиме офіційний характер. Ще до початку вступної кампанії весь розподіл державного замовлення у вищих навчальних закладах буде оприлюднено на сайті Міністерства освіти і науки України та системи "Конкурс". Абітурієнти та їхні батьки зможуть відслідковувати конкурсну ситуацію online", - зазначив міністр.

Він нагадав, що вступна кампанія розпочнеться 1 липня. Абітурієнти матимуть місяць для подання заяв.

За словами Сергія Квіта, три хвилі оприлюднення списків, рекомендованих до зарахування, будуть здійснюватися наступним чином: перший список – 1 серпня, другий – 5 серпня, третій – 8 серпня. 11 серпня будуть видані накази щодо зарахування на державне замовлення. Після цього триватиме робота над заповненням місць на контрактну форму навчання. Наказ щодо контрактників має бути підписаний не пізніше 25 серпня.

Освіта.ua
11.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Перш ніж говорити про "легалізації" і "офіціалізацію" ІС «Конкурс», потрібно навести лад і забезпечити відповідну роботу ЄДЕБО, дані із якого будуть відображатися «Конкурсом». Я маю на увазі те, що програмне забезпечення ЄДЕБО на момент початку вступної кампанії повинне бути відтестоване, взаємодія із «Конкурсом» повинна бути відтестована і МОНУ повинно наказом ЗАБОРОНИТИ Інфоресурсу що небудь міняти у програмному забезпеченні ЄДЕБО (ну, хіба, крім виправлення знайдених критичних помилок) до закінчення вступної кампанії. Бо якщо у систему "на повному ходу" починають додавати нові функції чи змінювати роботу вже наявних, то ні про яку нормальну взаємодію систем говорити не можна - працювати воно не буде толком. Крім того, тоді потрібно частіше оновлювати дані у «Конкурсі», бо дані минулого дня, особливо у другій половині кампанії (рекомендації), не можна вважати актуальними - дуже швидко змінюються списки.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!