Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Затверджено Умови прийому до ВНЗ у 2014 році
Затверджено Умови прийому до ВНЗ у 2014 році

До 25 листопада вищі навчальні заклади оприлюднять власні правила прийому вступників

Затверджено Умови прийому до ВНЗ у 2014 році

Міністерством освіти і науки оприлюднено Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році. Документ є обов’язковим для вищих навчальних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування.

Вступна кампанія 2014 року розпочнеться 1 липня. Прийом заяв від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчиться о 12.00 годині 31 липня.

Абітурієнти, яким необхідно буде проходити співбесіду, складати вступні екзамени або проходити творчі конкурси мають подати документи до 18.00 годині 19 липня.

Перші рейтингові списки вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, мають бути оприлюднені вишами не пізніше 12.00 години 1 серпня. Традиційно списки рекомендованих до зарахування абітурієнтів будуть оновлюватися 5 та 8 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання за державним замовленням має відбутися 12 серпня. Зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 26 серпня.

Абітурієнти 2014 року матимуть можливість подавати заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу як в паперовій, так і в електронній формі.

Міністерством освіти не обмежено кількість спроб подання заяв про вступ у порівнянні з минулим роком. Абітурієнти зможуть подавати заяви не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів та не більше ніж на три напрями підготовки у кожному з них.

Навчальні заклади прийматимуть сертифікати ЗНО, що будуть видані УЦОЯО у 2014 році, а також сертифікати попередніх років, отримані абітурієнтами в період з 2008 до 2013 років.

Як і у минулому році, вищі навчальні заклади зможуть встановлювати вищу планку конкурсного бала з профільних предметів. Також за рішенням приймальних комісій у конкурсному відборі зможуть взяти участь ті абітурієнти, які матимуть бал ЗНО з непрофільного предмета нижче ніж 124, за умови результату ЗНО з профільного предмета не нижче 170 балів.

Для участі у вступній кампаніі-2014, абітурієнти, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти, мають подавати до приймальних комісій результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів.

Середній бал атестата, буде частиною загального конкурсного бала та перераховуватиметься за 60-бальною шкалою.

Конкурсний бал обчислюється шляхом додавання балів сертифіката ЗНО з конкурсних предметів (балів вступних екзаменів, творчих конкурсів), середнього бала атестата та додаткових балів.

Додаткові бали отримають вступники нагороджені дипломами I, ІІ та ІІІ ступеня, які отримають 50, 40 та 30 балів відповідно. Абітурієнти, які в рік вступу успішно закінчать підготовчі курси вищого навчального закладу, зможуть отримати до 20 додаткових балів.

Затверджений документ також визначає правила проведення вступних екзаменів та творчих конкурсів, допуск абітурієнтів для участі в конкурсі за результатами вступних екзаменів, зарахування вступників за співбесідою та поза конкурсом, інші особливості проведення вступної кампанії-2014.

Найближчим часом вищі навчальні заклади мають розробити власні правила прийому, враховуючи вимоги Умови прийому до ВНЗ у 2014 році та не пізніше 25 листопада 2013 року погодити їх з Міністерством освіти і науки.

Докладніше про вступ до вищих навчальних закладів див. в Умовах прийому до вищих навчальних закладів України у 2014 році.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2014 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2014 Вконтакте

Освіта.ua
12.11.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Якщо, я подала оригінал на один факультет,але хочу забрати і подати на інший, якісь додаткові документи для цього потрібні чи тільки паспор?
Віктор
"Традиційно, середній бал атестата, буде частиною загального конкурсного бала та перераховуватиметься за 200-бальною шкалою." Хіба бал атестату переводять не в 60 бальну систему???
Аліса
В скільки коледжів можна подати заяви після 9 класу?
Іванна
Теж виникли проблеми з цим сайтом http://ez.osvitavsim.org.ua/
Татьяна
Скажіть, будь ласка, коли можна буде реєструватись на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua ? Тому що поки що сторінка із цією адресою не відкривається ((
Анастасія
У 2014 році, особам, які мають найкращі інтелектуальні досягнення будуть додатково нараховані 70 балів. Також додаткові бали отримають вступники нагороджені дипломами I, ІІ та ІІІ ступеня, які отримають 50, 40 та 30 балів відповідно. Абітурієнти, які в рік вступу успішно закінчать підготовчі курси вищого навчального закладу, зможуть отримати до 20 додаткових балів. Диплом медичного коледжу теж додає балів ?
Тарас
Що за 170 балів з профільного предмету, якщо ж на всіх сайтах вузів, з профільного не менше 140(ну 144)?
Мирослава Балега
Для Тарас: якщо в тебе наприклад хімія не профільний і в небе123 бали, а з біології 170 то ти можеш взяти участь в конкурсі.
Коментувати
ЛедіЮ
Все таки цікаво написано про необмежену кількість варіантів вступу....їх кількість необмежена, проте не більше аніж 15 факультетів.....шо це за дурниця.....хто пише ці тексти....ЗАБЕРІТЬ В МАКАКИ КЛАВІАТУРУ
марина
якщо у мене наявні дипломи 1 ступеня, у мене є якісь привілеї при вступі у ВУЗ?
леся
Скажить буть ласка,я в 2011роци закинчила вищий вуз и хочу здобути 2вищу освиту сени потрибно проходили зно,чи як
Таня
Для леся: не потрібно, йдіть в бурсу
Коментувати
Оля
Після завалу літньої сесії я зможу перевступити у ВНЗ на держзамовлення?
влад
как быть если абитуриент мобилизован
Олег
Чи додаються додаткові 20 балів після закінчення підготовчих курсів у медичному університеті?
Дарія
Міністерством передбачені якісь додаткові бали за медаль?(
vstup-info
Для Дарія: Наразі бали ні, лише першочергове зарахування, в новому блозі про вступ http://vstup-info.blogspot.com/ очікуйте більше інформації.
Коментувати
Віталій
Я навчаюся на першому курсі очного відділення. Чи можу я перейти на заочну форму у цьому ВНЗ і піти на очне навчання в іншому після складання літньої сесії?
Лілія
Чи можна знову вступати у ВНЗ з тогорічними сертифікатними балами ЗНО?
марина
Для Лілія: Для влад: так) можна)
Коментувати
Владислав
Якщо я отримаю у 2014 році по профільному предмету бал менший, ніж 170, то ВУЗ мене включить у конкурс?
Антон
Для Владислав: Так, але якщо у тебе за непрофільні буде менше 124, то ні
Коментувати
Іван
Чи зможу я поступити в 2014,якщо в 2013 я здавав ЗНО,але був відрахований з ВНЗ.Мій сертифікат за 2013 буде дійсний?
Надія
Для Іван: Так, можете.
Коментувати
Roman
я зараз навчаюся на 3-му курсі. цьго року хочу забрати документи і перепоступити в інший. при поступлення в вуз необхідно подати копію або оригінал посвідчення про приписку, а також медичної картки. мені необхідно їх повторно виробляти через військкомат? старі не підійдуь? і ще. я планую забрати документи десь через місяць. в такому випадку, я буду прикликанний цієї осені на службу? якщо так. то за яких умов я матиму змогу поступити в вуз? можливо, краще довчитися до літньої сесії?
Надія
Для Roman: Відтермінування від строкової служби надається один! раз.
Roman
дякую, та я знаю. мене цікавит зараз цікавить, чи я можу по старій припісці поступити чи ні. то як, можу?
Коментувати
лі
підкажіть будь-ласка, чи всі документи віддаються студентові за умови виключення з ВНЗ? і що робити з довідкою 086-о, якщо я перевступатиму вдруге?
Надія
Для лі: Довідка має бути 2014 року, в деяких ВНЗ вимагають щоб "не старіша" за 1 місяць.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!