Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Відмова від "Конкурсу" не вплине на вступ, - МОН
Відмова від "Конкурсу" не вплине на вступ, - МОН

У Міносвіти не виключають участь інших організацій у моніторингу вступної кампанії

Відмова від "Конкурсу" не вплине на вступ, - МОН

У Міністерстві освіти переконані, що зміни в Умовах прийому до ВНЗ у 2014 році не вплинуть на прозорість перебігу вступної кампанії.

Відповідна заява Міносвіти поширена у відповідь на інформацію ЗМІ щодо відсутності згадування Інформаційної системи "Конкурс" у проекті Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році.

Нагадаємо, що у попередні роки за допомогою системи "Конкурс" здійснювалося інформування громадськості про подання заяв на вступ до вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації.

У Міністерстві освіти відповідні зміни в Умовах прийому в 2014 році пояснюють небажанням позиціонувати права приватних структур та наголошують, що інформація, яка розміщується у системі "Конкурс" останніми роками, є лише копією Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

"В Умовах прийому до вищих навчальних закладів України не позиціонуються переважні права окремих приватних структур щодо інформування громадськості про перебіг вступної кампанії", - наголошують у Міносвіти.

"Окрім цього, інформація, яка висвітлюється в системі "Конкурс" останні два роки, є копією з Єдиної державної електронної бази з питань освіти, яку "Конкурс" отримує від ЄДЕБО безкоштовно, і тому не може містити некоректних даних про перебіг вступної кампанії", - зазначають у профільному відомстві.

Чиновники зазначають, що міністерством ще розглядається питання щодо продовження співпраці з Центром освітньої політики щодо надання інформаційних послуг на договірних умовах – зокрема, системою "Конкурс".

У МОН також не виключили участь інших офіційних організацій у моніторингу вступної кампанії та інформуванні громадськості.

Як відомо, 25 вересня Міністерство освіти оприлюднило для обговорення проект Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році. Обговорення триватиме впродовж місяця.

Освіта.ua
10.10.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
марія
Так докрутять, що залишать абітурієнтів без інформації.
Капаліка
Як тільки інші країни не додумались до ідеї ЄДЕБО. Яка чудова можливість зібрати в одному місці купу персональних даних, профінансувати державне підприємство з бюджетної кишені, паралельно збити грошей на рахунок якогось ПП з державних та недержавних ВНЗ (за послуги ЄДЕБО). Створити в кожному ВНЗ мінімум кілька робочих місць операторів та адміністраторів ЄДЕБО. Куди не плюнь одні покращення - і система працює, і зиск маємо, і з безробіттям воюємо на рівному місці.
Надія
Наш міністр свято вірить і в те, що корупцію він подолав. то чому ж і не відмовитися від програми "Конкурс", тим більш що від неї в кишеню нічого не падає...
Перехожий
Ключова фраза "..."Конкурс" отримує від ЄДЕБО БЕЗКОШТОВНО ..." Треба й на цьому "зрубати бабла" через якусь фірмочку типу "Нові знання"... В усьому має бути комерційний зиск... Сумно...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!