Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Триває «третя хвиля» зарахування абітурієнтів
Триває «третя хвиля» зарахування абітурієнтів

Абітурієнти до 10 серпня повинні подати до приймальних комісій оригінали необхідних документів

Триває «третя хвиля» зарахування абітурієнтів

8 серпня, вищі навчальні заклади оприлюднили останні – треті списки рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення.

Під час «третьої хвилі» із рейтингових списків виключаються вступники, які були рекомендовані до зарахування, але не подали в період з 5 до 7 серпня оригінали документів до вищого навчального закладу. У підсумку їх місця повинні зайняти абітурієнти, які знаходились нижче у списку.

Абітурієнти, які мають бажання навчатися у ВНЗ, де їх рекомендовано до зарахування 8 серпня, протягом трьох днів – до 10 серпня включно, повинні подати до приймальних комісій оригінали необхідних для вступу документів.

Також, як зазначають у Громадянській мережі «ОПОРА», яка здійснює громадський нагляд за проведенням вступної кампанії, якщо абітурієнт не був рекомендований до зарахування у «третій хвилі», але має бажання подати оригінали документів до ВНЗ, приймальна комісія зобов’язана їх прийняти.

Крім того, абітурієнт має право у разі необхідності забрати оригінали документів з приймальної комісії вищого навчального закладу, про що йдеться у відповідному роз’ясненні Міністерства освіти і науки України.

Фахівці Громадянської мережі «ОПОРА» також акцентують увагу на тому, що 10 серпня припадає на вихідний – суботу, тому більшість приймальних комісій вищих навчальних закладів працюватимуть за скороченим графіком роботи, на що абітурієнтам варто звернути увагу.

Нагадаємо, із оновленим рейтинговим списком абітурієнтів можна ознайомитися на стендах приймальних комісій. Крім стендів приймальних комісій оновлені рейтингові списки також мають бути опубліковані на сайтах вищих навчальних закладів та сайті Інформаційної системи «Конкурс» www.vstup.info.

11 серпня вищі навчальні заклади мають видати накази про зарахування абітурієнтів на бюджетну форму навчання.

Номер консультативного телефону Міністерства освіти з питань вступу до вищих навчальних закладів: (044) 481-32-15.

Телефон гарячої лінії Громадянської мережі «ОПОРА»: (044) 222-57-27.

Освіта.ua
07.08.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Европейский универ
Европейский университет г.Кривого Рога продолжает набор абитуриентов на заочное обучение по специальностям:финансы и кредит,менеджмент организаций,компъютерные науки.Оплата-6 тыс.гривен в год,помесячно. Иногородним-недорогое общежитие-150 гривен в мес. тел.приемной комиссии:(056)404-48-47 г.Кривой рог,ул.Ленина 55 Прием документов по 7 сентября 2013 года.
Европейский универ
Европейский университет г.Кривого Рога приглашает абитуриентов на обучение по специальности "менеджер-экономист организации здравоохранения". Вы имеете уникальную возможность приобрести высшее экономическое образование всего за 2,5 года заочного обучения-бакалавр.Актуально только для лиц,уже имеющих среднее мед.образование-эти лица зачисляются на 3-й курс университета без тестов ЗНО,по предъявлении диплома мед.училища. Обучение-6 тыс.гривен в год,помесячная оплата. Иногородним-недорогое общежитие-150 гривен в мес. тел.приемной комиссии:(056)404-48-47 г.Кривой Рог,ул.Ленина 55 Прием документов продлен по 7 сентября 2013 года.
:)
Якщо я 1500, а ліцензований обсяг 300, то я зможу пройти на контракт?
ирина
Скажите пожалуйста смогу ли я пройти по добору если написала заявление на контракт,но соответственно с рейтингов из 15 бюджетный я 13.???Имеют ли права меня пропустить и зачислить другого человека ниже меня в списке?
Broller
Для ирина: ты 13 из 15 бюджетных и ещё что то писала по поводу контракта до конца зачисления на бюджет?
Коментувати
Европейский университет
Европейский университет г.Кривого Рога приглашает абитуриентов на обучение по специальности "Менеджер-экономист организации здравоохранения". Вы имеете уникальную возможность приобрести высшее экономическое образование всего за 2,5 года заочного обучения-бакалавр.Актуально только для лиц,уже имеющих среднее мед.образование-эти лица зачисляются на 3-й курс университета без тестов ЗНО,по предъявлении диплома мед.училища. Обучение-6 тыс.гривен в год,помесячная оплата. иногородним-недорогое общежитие-150 гривен в мес. тел.приемной комиссии:(056)404-48-47 г.Кривой Рог,ул.Ленина 55
ленокк
СКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА КОГДА ОБЬЯВЯТ СПИСКИ ЗАЧИСЛЕННІХ НА БЮДЖЕТ ??
Broller
Для ленокк: окулиста нормально прошла? 11 серпня вищі навчальні заклади мають видати накази про зарахування абітурієнтів на бюджетну форму навчання.
Коментувати
prosto_vika
а можно будет после 11 числа подать оригиналы в вузе с одного факультета на другой?
Sheldon
Всьо! Останній раз пишу це повідомлення)) Якщо ти здав ЗНО на 650-700 балів і хочеш поступити на бюджет - ЧИТАЙ ДАЛІ: У тебе непогані шанси пройти ПО ДОБОРУ!!! НЕ ПО КОНКУРСУ!!! (для цього просто подай оригінали документів і чекай, поки не оголосять фінальні рейтингові списки, якщо після 3-ої хвилі будуть вільні місця, то на них зарахують тих людей, які подали оригінали(але не пройшли в 1-3 хвилю) за конкурсом, тобто в кого із них більший бал, той має більше шансів)
Sheldon
Кого не рекомендували в 1-3-тю хвилю - маєте час до завтра включно.
Туманова
А о котрій буде опублікований список зарахованих 11 серпня?
Коментувати
Влад
Скажите, а что будет если на мою специальность не заполнят все бюджетные места?
Sheldon
Для Влад: Буде недобір і наступного року скоротять держзамовлення.
Коментувати
Женя Страшко
Скажіть будь ласка до якого числа потрібно подати оригінали на контракт?
informator
Для Женя Страшко: до 20 серпня
1966
Каждый ВУЗ может самостоятельно определить эту дату, лучше перезвонить им.
Sheldon
Для Женя Страшко: Ще не все втрачено - пробуй поступити на бюджет!
Коментувати
Оля
Как происходит зачисление контрактников?
Олена
а обов’язково забирати копії документів з вузів?і до якого числа?
мама
Для Олена: Забирать копии не надо
Коментувати
Татьяна
Чи дадуть мені знати якимось чином, якщо я пройду по конкурсу оригіналів, чи треба 10 бути в інституті?
ли м
Для Татьяна: о да, кто-нибудь подскажет?сообщают ли ВуЗы об этом?
мама
надо прийти 11 числа посмотреть списки
1966
это нужно вам и только вам и никто сообщать не обязан. учитесь искать информацию сами
Коментувати
Віталік Козло
Мене цікавить те саме питання що й Анастасию. Хто може нормально відповісти?
Анастасия
А в какой день будет проходить конкурс оригиналов? как быстро я узнаю прошла я по нему на бюджет или нет?
мама
Для Анастасия: 11 будут вывешены списки тех,кто прошел на бюджет,сдавайте оригиналы и едте смотрите списки на стендах
Sheldon
Для Анастасия: "конкурс оригіналів" починається 1 липня (коли починається прийом документів) і закінчується 10 серпня (коли закінчується третя хвиля)
Sheldon
Для Анастасия: А ще " как быстро я узнаю прошла я по нему на бюджет или нет?" - 11 серпня подивися на стенд із списком зарахованих в ВУЗі
Коментувати
Анастасія
15:19, а списків досі не має....
Виктор
Уже 13:42 , где списки?
Ліза
Коли будуть рейтингові списки?
Сергей
уже 12:28 где рейтинговые списки??
inna_08@inbox.ru
Ми подали документи на два факультети,відповідно оригінал залишився на одному.В третю хвилю не входимо і будемо приймати участь у конкурсі атестатів.Чи можуть нам запропонувати з факультета ,де немає оригіналів?Дякую.
Марина
Для inna_08@inbox.ru:Нет, не могут. После третьей волны не предлагают, а просто зачисляют тех, кто подал оригиналы, но опять-таки по рейтингу.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!