Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія У 2012 році держзамовлення буде зменшено на 10%?
У 2012 році держзамовлення буде зменшено на 10%?

Попри те, що цього року на третину збільшується кількість випускників шкіл, порівняно з 2011 роком, обсяги державного замовлення планують скоротити на 10%

У 2012 році держзамовлення буде зменшено на 10%?

Про це на нараді з питань організації вступної компанії 2012 року, яка відбулася 23 квітня у НУ "Львівська політехніка", повідомила головний спеціаліст департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Алла Рибалко, повідомляє ЗІК.

За словами фахівця, цього року збільшилася кількість закладів освіти, підпорядкованих Міносвіти, які були передані до сфери управління від інших міністерств. Тому загалом відсоток державного замовлення буде збільшено за рахунок цих вищих навчальних закладів. Але зараз на погодженні у Мінфіні є постанова про державне замовлення, де зберігаються цифри попереднього року.

"Тобто, фактично, державне замовлення може бути зменшено на 10%, порівняно з минулим роком. На жаль, в абсолютних цифрах, це великий показник", – зазначила Алла Рибалко.

Вона нагадала, що в 2011 році на 42% було менше випускників 11 класу, в цьому році їх кількість буде більша десь на третину, натомість обсяги держзамовлення будуть зменшені. "Але це ще орієнтовні показники", – додала фахівець міністерства.

Освіта.ua
23.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія Конашук
як менв дізнатися чи допущена я до конкурсу до вну ім.Лесі Українки??
Іра
яка кількість балів необхідна пільговикам для вступу?
aladdin85
Для Іра: залежить від напрямку і вишу... на окремі спеціальності можна пройти, маючи 590 балів, а на окремі і 750 буде замало. А для допуску до конкурсного відбору — як і всім: 140 з профільного предмета, 124 з непрофільного.
Коментувати
Олег
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, коли повинна з"явитися інформація про кількість бюджетних місць в окремих ВНЗ?
Наталка)
Для Олег: Файл VNZ.xlsx
Наталка)
Для Олег: http://vk.com/id96632073#/club39544527-в тій групі є така інформація)
Коментувати
cheers
но это не значит что они не нужны совсем.в этом году наблюдается тенденция повышения госзаказов на специалистов с IT и сокращение на тех же юристов и экономистов.сокращать госзаказ не нужно ни в коем случае!не каждый умный человек способен заплатить за образование.больше образованых людей -больше прогресса в стране!но качество образования нужно бузусловно повышать.и на продвинутые страны Европы нужно ровнятся,а не на какую-то там Россию!они гегемоны! ps;вы наверное не только скептик, но и максималист :)
123
россияне пошли интересным. возможно правильным???, путём. Бюджет для физико-математико-инженерного направления. Остальные учаться на контракте.
cheers
Для 123: they have no brains
Sceptik
Для cheers: Россияне как раз о мозгах и заботятся(ну хотя бы пытаются),чего о нас не скажешь!!Экономисты-юристы Вам дом не спроектируют,самолет не запустят,и компьютер с интернетом не ими придуманы!!!А при таком огромном количестве выпускаемых нашими вузами экономистов-юристов экономика станы в огромной глубокой опе,а о законах вспоминают с одной целью - развести нарушившего на деньги!!!
Коментувати
Анна
Да,с таким госзаказом не все медалисты(из числа малообеспеченных) смогут получить высшее образование.На бюджете будут учиться только вундеркинды,гении и "необыкновенные" дети.
Sceptik
Для Анна: Какие медалисты?!Если на бюджете (не льготники) учатся студенты,набравшие при поступлении 546 баллов(три предмета + аттестат)!
Коментувати
АНДРЕЙ
Чем думает министерство? Нужно сокращать вузы, а не госзаказ.
Mam
http://osvita.ua/vnz/news/25791/ "Фактично при зменшенні кількості абітурієнтів на 42%, держзамовлення зменшилося лише на 20%. Тобто, з кожних 100 випускників середньої школи 50 змогли вчитися на бюджеті", - зазначив Луцький, додавши, що такі пропорції мають залишитися. Вже маємо іншу думку?
Mam
http://osvita.ua/vnz/news/22730/ "Міністерство освіти і науки, молоді та спорту має намір зберегти державне замовлення на рівні 40% від кількості випускників у 2012 році. Про це повідомив міністр профільного відомства Дмитро Табачник." Рахуємо: 265389*0,4=106155 випускників може навчатися за державний кошт? Але зареєструвалися на ЗНО 328910 осіб, тому 328910*0,4=131564 місця.
Sceptik
Абитуриентам 2011 несказанно повезло!То что держзамовлення-2012 меньше плохо для нынешних выпускников,но нужно ли стране такое количество вузов и специалистов из них ,как сейчас?Ведь большая половина студентов,претендующих на высшее образование сегодня, при союзе даже техникум не потянули бы!
Маруська
Для Sceptik: Абсолютно согласна. Дети, которые с большим трудом окончили школу, чудесным образом очутились у ВУЗе. А как странно смотреть их зачетки с отличными оценками?????Они и в своей фамилии ошибки делали и таблицу умножения не выучили...
llllllllll
Для Sceptik: да...оно то верно
Перехожий
*Ведь большая половина* З такою граматикою, Ви, напевно точно не потягнули б навчання у технікумі!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!