Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Право на зарахування поза основним конкурсом
Право на зарахування поза основним конкурсом

Умовами вступу до вузів 2017 року передбачають надання окремим особам спеціальних умов участі у конкурсі

Право на зарахування поза основним конкурсом

Згідно з умовами вступу у вищі навчальні заклади, вступники окремих категорій мають право на спеціальні умови на здобуття вищої освіти за державним замовленням та за рахунок цільових пільгових державних кредитів.

Спеціальні умови зарахування на здобуття вищої освіти за державним замовленням та за рахунок цільових пільгових державних кредитів передбачають право на зарахування за результатами співбесіди або участь у окремому конкурсі за певними квотами.

Формування рейтингового списку

Рейтинговий список вступників формується за категоріями в такій послідовності:

 • вступники, які мають право на зарахування за результатами співбесіди (тільки на основі повної загальної середньої освіти). Зазначений список вступників впорядковується за алфавітом;
 • вступники, які мають право на зарахування за квотами (тільки на основі повної загальної середньої освіти). Зазначений список вступників впорядковується за конкурсним балом від більшого до меншого.
 • вступники, які мають право на зарахування на загальних умовах. Зазначений список вступників впорядковується за конкурсним балом від більшого до меншого.

Право на спеціальні умови зарахування

Право на зарахування за державним або регіональним замовленням за результатами співбесіди мають:

 • особи визнані інвалідами війни відповідно до пунктів 10-14 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
 • особи яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане право на прийом без екзаменів до державних вищих навчальних закладів за результатами співбесіди;
 • особи з інвалідністю, які неспроможні відвідувати навчальний заклад (за рекомендацією органів охорони здоров’я та соціального захисту населення).

Право на зарахування за державним або регіональним замовленням в межах квоти-1 мають:

 • особи, яких законом визнано учасниками бойових дій та які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, у тому числі ті, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України;
 • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;
 • особи у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2008 року № 124/95.

Право на зарахування за державним або регіональним замовленням в межах квоти-2, за умови вступу на основі повної загальної середньої освіти мають:

 • громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї після 01 січня 2017 року.

Право на зарахування за державним або регіональним замовленням в межах квоти-3 мають:

 • особи, що здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах певної адміністративно-територіальної одиниці при вступі на конкурсні пропозиції, для яких встановлено квоту-3.

Складено відповідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2017 році.

Освіта.ua
09.04.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
З ким укладати угоду про відпрацювання трьох років в сільській місцевості для позачергового зарахування до педагогічного вузу в 2017 році
MaX
Хотів би дізнатися, я кругла сирота. Які я маю пільги на вступ до ВНЗ у 2017 році?
Валерия
Поясните пожалуйста, если у меня отец умер, у мамы пожизненная группа по инвалидности, наша с мамой семья имеет статус малообеспеченной, то имею ли я право на льготное зачисление на бюджет?
Оксана
Скажіть, будь-ласка, чи має якісь пільги на вступ,дитина,що народилася після аварії на чорнобильській аес від батька, потерпілого 2 категорії від аварії? Дякую
Аня
Доброго дня!скажіть будь ласка чи можуть вигнати з навчання дитину кругоу сироту?
Маша
Доброго дня, я інвалід 1ї групи, тато учасник АТО інвалід 3ї групи і мама інвалід 2ї групи чи маю я пільги при вступі?
Аліна
Чому ніде не говорилось що під час вступної кампанії електронний варіант не для пільговиків і треба було відвозити пільгові документи в усі вузи? Я дитина-сирота і подала тільки електронні заяви, так як думала що пільги везуться вже з оригіналами, на держ не пройшла і що мені тепер, на контракт залишається?? І що тепер з пільгами, залишається засунуть іх подальше і навчатись так? Чи все ж я маю право хоча б на безкоштовне проживання в гуртожитку?
Anna
Для Аліна: в правилах было прописанно что льготники везут документы лично. В правилах на сайте мон и на сайте вашего вузы это было. Теперь ваши льготы никому не нужны.
Ника Павлова
Аліна, ще не все втрачено! Щойно зявилась інформація: http://osvita.ua/vnz/consultations/51983/ Якщо побачите завтра вранці, що по вашій спеціальності не всі, хто проходив на бюджет, подали оригінали, якнайшвидше звертайтесь у деканат, щоб готували звернення до МОНУ з проханням зарахувати вас на незаповнене бюджетне місце з урахуванням усіх ваших пільг !!!
Коментувати
Аліна
Чому ніде не говорилось що під час вступної кампанії електронний варіант не для пільговиків і треба було відвозити пільгові документи в усі вузи? Я дитина-сирота і подала тільки електронні заяви, так як думала що пільги везуться вже з оригіналами, на держ не пройшла і що мені тепер, на контракт залишається?? І що тепер з пільгами, залишається засунуть іх подальше і навчатись так? Чи все ж я маю право хоча б на безкоштовне проживання в гуртожитку?
Аліна
Чому ніде не говорилось що під час вступної кампанії електронний варіант не для пільговиків і треба було відвозити пільгові документи в усі вузи? Я дитина-сирота і подала тільки електронні заяви, на держ не пройшла і що мені тепер на контракт??
Батрак Александр
Я шахтер с о стажем в 21 год. Сын абитуриент. Имеет ли он право на льготы при поступлении и каких реализовать.
Яна
У мене дитина інвалід. Маємо всі документи. Подали до технікум і його не зарахували на пільгове місце. Куди звертатися. Він пройшов лише на контрактних.
Anna
Для Яна: это статья 2014 года. В этом году льготников сильно урезали. Посмотрите новые правила приема, думаю что там инвалидов уже нет
Ника Павлова
http://osvita.ua/vnz/consultations/51983/
Коментувати
Максим
Если папа лейтенант пропал без вести в АТО в 2014 году, семья многодетная - четверо детей, трое из которых не совершеннолетние, если ли какие-то льготы для поступления?
Anna
Для Максим: ситуация конечно жесткая но вроде ни многодетным семьям ни детям участников АТО льгот в этом году нет. Но лучше позвоните в приемную комиссию вуза, мало ли
Ника Павлова
Есть ! http://osvita.ua/vnz/consultations/51983/
Коментувати
Ольга
Якщо 4 роки навчалася по цильовому направленню, то на специалиста буде продовжено цильове???
влад
доброго дня, підскажіть будь ласка чи має право на пільги при вступі в ВНЗ дитина із багатодітної сімї в котрій пятеро дітей?
Anna
Для влад: нет
Коментувати
Ирина
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, каковы шансы поступить на льготную основу образования ребёнку , который лишён родительской опеки с красным дипломом?
Іванко
Чи маю я право на вступ поза конкурсом, якщо мене побив сусід і мені напухло око? Якщо ні, то я скажу щоб ще раз побив. А серйозно, то єдиним критерієм зарахування має бути З Н А Н Н Я !!!!
настя18
Чи маю я право на вступ поза конкурсом, якщо мій батько потерпілий першої каегорії, смерть якого повязана з ЧС?
Anna
Для настя18: нет
Коментувати
Lena
Я кругла дитину -сирота,чи маю я пільги при вступі до внз?
Anna
Для Lena: да, поступление вне конкурса
Коментувати
Віка
Я дитина з бататодітної сім’ї і напів сирота скажіть чи маю я якісь пільги при вступі у ВНЗ
Anna
Для Віка: http://pedpresa.ua/162296-8-osnovnyh-zmin-u-vstupnij-kampaniyi-2016.html нет не имеете никаких льгот
Коментувати
Андрей
я ребенок-сирота,можно ли поступать вне конкурса,если да то какие документы нужно подавать в вуз?
Anna
Для Андрей: можно поступать вне конкурса но на льготные места ввели квоту не более 10% от бюджетных мест, так что на них тоже конкурс будет)) А подавать наверное документ который доказывает что вы сирота. Но вам нужно будет сдать или экзамены или ЗНО. Вот тут посмотрите http://pedpresa.ua/162296-8-osnovnyh-zmin-u-vstupnij-kampaniyi-2016.html
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!