Затверджений склад Ради з питань профосвіти

Основним завданням консультативно-дорадчого органу є моніторинг розвитку галузі

Затверджений склад Ради з питань профосвіти

Президент України затвердив персональний склад Ради з питань розвитку професійної та професійно-технічної освіти.

До складу Ради увійшли 26 стейкхолдерів сфери, серед яких народні депутати, посадовці МОН, представники органів місцевого самоврядування, бізнесмени, директори закладів вищої та професійної освіти тощо.

Очільником Ради призначено керівника Апарату Офісу Президента України Олексія Дніпрова.

Новоутворена Рада матиме статус консультативно-дорадчого органу.

Основним завданням новоствореного органу є моніторинг розвитку галузі.

Також Рада має надавати пропозиції щодо змін у законодавстві, яке стосується професійної освіти, робити прогнози пріоритетних напрямів розвитку освіти та розробляти пропозиції щодо формування сучасних професійних компетентностей у сфері професійної (професійно-технічної) освіти.

Освіта.ua
28.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tet-a-tet
Хочу порадити п.Дніпрову підняти усі наші коментарі і дописи на сайті за останні два роки,уважно їх перечитати і тоді ніякої Ради йому не потрібно. Усі все знають,залишилося увімкнути здоровий глузд і радикально змінити управління та фінансування профзакладів. Ну хоча б запровадити податок на прибуток 1% на підготвоку робітничих спеціальностей,а ще краще залишити у держвласності ці заклади,які забезпечують кадрами підприємства держвласності,а решта відпустити на власні хліби. І тоді виявится така цікава картина,що Ви,п.Дніпров,будете пчихати багато разів.
Володимир
Українську мову забули, посіпаки! Соромно було, значить, написати "Зацікавлені сторони"?
Непопулярний петріот
Головна реформа в освіті і виховані- це привчити Укранця до продуктивноі праці з дитинства, до здорового способу життя і розуміння, що без гарних знань нічого доброго не буде. А далі і всі реформи:: посильна праця в ігровій формі в садку, сім‘і , бізнес - кооперативи в школі, підприємництво реальне з математичним розрахунками, практична хімія і біологія, фізика .... Вчителя для цього готувати в Кпі, Лну , Нубіп , ХПі ... і Найголовніше- сформувати пошану, любов до рідноі землі, історія повина бути без чорноти, а патріотично спрямована. Всі внз перелаштувати на реальні знання, створити лабараторіі ШІ прикладного характеру; пту для регіону з реальними майстернями , кафе і перукарні.
Смотривперед
Посмотрел на тематику панелей образовательного Форума Украина-2030 . Это далеко не о нашей перспективе и стратегии. Это грантоедные прожекты. Красивые игрушки... А надо - Главное- каковы экономические, оборонные и моральные Стратегемы страны, а отсюда - каковы задачи должно решать образовательное и научное сообщество. При этой ясности появится и ясность политики Мон, правительства, школы и вуза... Роль науки в образовательном процессе? Связь с бизнесом, ответы на вызовы обороны и безопасности . Надо отдельную панель-Учитель и общество, как готовить педагога, перестройка педвузов, на корню. Немедленно ввести школьный налог с оборота , хоть 1%?! Ну , вообщем , думать надо!!
Лисий
Скоро не буде про що радитись...