Профтехам радять створити власну систему якості

МОН розроблені рекомендації з розбудови системи якості в закладах профосвіти

Профтехам радять створити власну систему якості

Міністерством освіти розроблені Методичні рекомендації щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах професійної освіти.

Рекомендації розроблені для надання допомоги керівникам та іншим педагогічним працівникам у створенні та функціонуванні внутрішньої системи забезпечення якості освіти, а також проведення самооцінювання освітніх та управлінських процесів.

Документ містить опис механізму визначення компонентів внутрішньої системи закладу професійної освіти та забезпечення їх функціонування.

Окрім того, рекомендації визначають основну стратегію забезпечення якості освіти – гарантувати якість професійної освіти та формувати довіру суспільства до закладів професійно-технічної освіти.

Також з метою аналізу стану сформованості та функціонування внутрішньої системи закладу в Міністерстві освіти рекомендують проводити самооцінювання освітніх та управлінських процесів, яке може відбуватись за кількома моделями.

Регіональним департаментам освіти доручено довести зміст рекомендацій до відома керівників закладів професійної освіти. 

Освіта.ua
07.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tet-a-tet
Ще одні методичні рекомендації і наша профтехосвіта аж "заіскриться".А головне, ніякого фінансування, написали чергові рекомендації і справа підвищення якості профосвіти вирішена. А керівники закладів ПТО як отримають ці рекомендації, так замруть в екстазі від щастя.
Лисий
Даже ніякий дурень не хоче коментувати...