Виші також зможуть підключитись до е-журналів

Розпочато роботу над підключенням вишів та закладів профосвіти до системи електронних журналів

Виші також зможуть підключитись до е-журналів

Інститут освітньої аналітики розпочав роботу над можливістю підключення закладів вищої освіти та професійно-технічної освіти до системи електронних журналів.

Про це повідомили у Міністерстві освіти після запуску роботи платформи для закладів середньої освіти.

«Наразі Інститут освітньої аналітики отримав звернення від закладів вищої освіти та професійно-технічної освіти щодо бажання також використовувати функціонал державних електронних щоденників та журналів і працює над реалізацією цього завдання», - повідомили у МОН.

Як відомо, наприкінці грудня в Україні була презентована державна система електронних класних журналів для шкіл Electronic Journal.

Платформа забезпечує вчителів, батьків та учнів цілодобовим доступом до шкільних оцінок, статистики відвідуваності та інших ресурсів електронного класного журналу.

Освіта.ua
06.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Це коли коту робити нічого.
Леонид
Это хорошее решение, если оно уменьшит бюрократию. Вот сейчас были защиты квалификационных работ, так это полный бред: ведомости с оценками, протоколы с оценками, отчет с оценками для учебного отдела, отчет для деканата с оценками, зачетки. Кроме журнала лучше бы можно было подгружать фото экзаменационных работ. Так как за меня без моего ведома иногда ставят оценки в зачетки и ведомости тех людей, которые не посещают занятия, а так думаю побоятся.
Цікавий
Для Леонид: Вкажіть назву закладу, конкретні прізвища і т.д.
Евгений
Підтримую Леонида! Бюрократія в універах зашкалює. В НАУ ще вигадали таке: наприкінці кожного місяця подавати Звіт, скільки "реально" (?) провів лекцій, практичних, лабораторних. Ще один Звіт для тих, хто працює за т.з. англомовним проектом -- ніби-то Розклад занять перестав бути Законом для викладачів. І що дивує: на всяку нову бюрократичну вигадку нашого "Першого корпусу" слухняні декани, зав.кафедрами і викладачі завжди кажуть "Єсть! Напишемо!"... Ніби-то працюємо заради лише звітів...
Зря радуетесь
Для Леонид: Ко всему вышеизложенному придется еще и электронный журнал заполнять (и бумажный вести, на всякий случай: например, електричества или Интернета нет, а отчеты требуют:)
Коментувати