У МОН підготували нові вимоги до документів про вищу освіту

Міністерством освіти і науки підготовлений проект постанови про документи про вищу освіту

У МОН підготували нові вимоги до документів про вищу освіту

Міністерством освіти і науки підготовлений проект постанови Кабінету Міністрів про документи про вищу освіту.

Документ визначає перелік обов’язкової інформації, що повинна міститися в документах про вищу освіту та наукові ступені.

Зокрема, проект постанови визначає інформацію, яка повинна міститися в дипломах молодшого бакалавра, бакалавра, магістра, а також у дипломах доктора філософії, доктора мистецтва та доктора наук.

Документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка та додатки до них, що видані раніше, будуть дійсними та не підлягатимуть обміну.

Зауваження і пропозиції до проекту постанови можна надсилати на електронну адресу: volkova@mon.gov.ua до 05 березня 2020 року.

Як відомо, у грудні 2019 року парламент ухвалив закон щодо змін у сфері вищої освіти. Законодавчі зміни виключають поняття «диплом державного зразка» та, натомість, пропонують вишам видавати документи про вищу освіту за зразком, затвердженим власною вченою радою.

проект постанови

Освіта.ua
19.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
преподаватель
нужно правильно закрепить научные звания... например много докторов физхиммат наук которые не внесли никакого вклада ни в физику ни в химию и по сути являются в лучшем случае докторами педнаук
Ярило
Автономія аж пре!! Кожного дня якась регламентація, якесь положення, якийсь регламент!! Понабирали соплячню в міністерство і пишуть - що в голову стукне!! Ще напишіть про застосування дірки від бублика, Шаров - Стадний називається!
Человек
Медицину развалили,теперь взялись за образование "умные люди". И учить будет некого и учиться не у кого. Зачем столько ненужных министров,никаких прав никаких законов
Наталья
Одни не идут учиться,т.к.ЗНО не сдают,а другим платить нечем. И в итоге ни учёбы,ни работы... Все для детей и молодёжи. Раньше учили,экзамены сдавали и лучшими специалистами были,а сейчас тесты,ни знаний,ни толку
Галина
Для Наталья: який зв’язок між навчанням і відсутністю роботи? Якщо людина не сає спеціальності, то може працювати на бцдь-якій некваліфікованій роботі (тільки сьогодні бачила декілька об’яв: санітарка в аптеку, вантажник тощо). Окрім того їснують ПТУ, де можна отримати робітничу спеціальність (теж є об’яви щодо токарів на завод). Раніше дійсно були іспити і вступалм до вишів лише одиниці. А потів в 90-ті навідкривали приватних вишів і контрактних місць і почали приймати всіх підряд. Мало того через корупцію під час іспитів розумних дітей валили, а багатих приймали на бюджет. Якщо знання є, то тести виконаєш.
Коментувати
Олена
Немає людям чим зайнятись в міністерстві,вигадують весь час щось і ні для чого ,щоб відвертати увагу людей від основних проблем,або щоб ніхто не звертав увагу на їхні зарлати