Фонд досліджень розпочне підтримку наукових проектів

Перші конкурси з підтримки проектів українських учених можуть розпочати навесні 2020 року

Фонд досліджень розпочне підтримку наукових проектів

Національний фонд досліджень зможе розпочати грантову підтримку наукових проектів. Відповідний Порядок, що регулює використання коштів фонду, ухвалений Кабінетом Міністрів.

Також ухвалене рішення дозволить запустити роботу зі створення сайту фонду, електронної системи подання проектів, електронних баз даних експертів та розробок.

За словами міністра освіти і науки Ганни Новосад, якнайшвидший старт роботи Національного фонду досліджень є зараз одним з основних пріоритетів МОН.

«Ми маємо чітку мету, щоб уже весною 2020 року відбулись перші конкурси й кращі українські вчені отримали гранти під свої дослідження. Наразі спільно з представниками фонду МОН активно працює над завершенням необхідних «документальних» процедур. Плюс у бюджеті наступного року ми збільшили фінансування НФД майже вдвічі – до 526 млн грн. Ці кошти повинні максимально швидко запрацювати для підтримки наших науковців», – зазначила міністр.

Як відомо, Національний фонд досліджень було створено у липні 2018 року. Його головною функцією стане грантова підтримка досліджень та розробок українських вчених. Для відбору робіт оголошуватимуться відповідні конкурси. Всі подані проекти обов’язково проходитимуть експертизу, зокрема, із залученням іноземних експертів.

Освіта.ua
04.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Сподіваємось на сайті фонду буде якісно виписана Політика конфіденційності сайту - https://legal-support.top/politika-konfidencijnosti/ В час активного розширення інформаційного простору дотримання законодавства про захист персональних даних має бути пріоритетом для кожного власника сайту, через який збираються персональні дані. І неважливо, чи то державний сайт, чи комерційний.