Майже половина безробітних має вищу освіту

Близько 47% осіб, які реєструються у службі зайнятості, є безробітними з вищою освітою

Майже половина безробітних має вищу освіту

Близько 47% осіб, які реєструються у службі зайнятості є безробітними з вищою освітою. Про це повідомила в.о. голови Державної служби зайнятості Ольга Макогон під час засідання Ради з питань професійної орієнтації населення.

Також, за її словами, 35% зареєстрованих осіб, мають відповідну професійно-технічну освіту, але не знайшли себе на ринку праці.

«Ми маємо допомогти нашій молоді віднайти свій майбутній напрям професійної діяльності. Держслужба зайнятості має певний досвід у цьому. Ми вже більше двох років проактивно робимо профорієнтаційну діяльність. Зокрема, в цьому році наші профорієнтаційні послуги охопили понад 1,5 млн осіб. І наша профорієнтаційна платформа також набуває дедалі більшої популярності», – додала Макогон.

Освіта.ua
03.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владимир Белый
Перша причина - це прохідний "здав/не здав" до університетської "лавки" протирання штанів на рівні сліпого вибору відповіді з числа запропонованих. Друга причина - відсутність відсіву з університетів неспроможних по-справжньому до вимог програм вищої освіти. Третя причина - імітація держуправління в освіті: не вищий держменеджмент формує умови діяльності закладів, зокрема вищої освіти, а ректори диктують МОН свій формат неофеодалізму під виглядом автономії, що є прямо протилежним до стратегічно-національних та державних інтересів, чому дисбаланс між професійно-технічним сегментом для продуктивно-сервісної сфери та сегментом "розвитку людського потенціалу" заради самого особистісного розвитку у стінах університетів та "університетів" є прямим свідченням.