Виші зможуть отримати ліцензії дистанційно

Міносвіти планує запустити прозорий сервіс ліцензування вишів через Єдину електронну базу

Виші зможуть отримати ліцензії дистанційно

Міністерство освіти і науки планує запустити прозорий сервіс ліцензування вишів через Єдину державну електронну базу з питань освіти. Про це під час зустрічі з представниками вишів Одеської області повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

За її словами, зараз Міносвіти змінює програмне забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти, через яку в перспективі функціонуватиме новий прозорий механізм ліцензування.

«Вперше Міністерство вийшло на систему ЄДЕБО, що на 100% належить державі. До цього уся система повністю була у приватних руках, включно з неймовірної кількістю персональних даних, що зберігаються у системі. Це було проблемою ще й тому, що МОН не мало можливостей вдосконалити систему з огляду на потреби. Тому минулого року були негаразди під час вступної кампанії. Сподіваюсь, що завдяки новій системі нам вдасться зняти ці проблеми», - зазначила міністр.

Разом зі зміною системи в МОН триває підготовка нового положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти. Зміни передбачатимуть зменшення кількості даних, що вносяться вишами до системи.

«Ми хочемо полегшити життя ВНЗ й автоматизувати систему ліцензування. Якщо ця процедура здійснюватиметься через ЄДЕБО, вам не доведеться більше возити папери в МОН. Існуватиме дистанційний та прозорий електронний сервіс», - зазначила Лілія Гриневич.

Освіта.ua
18.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ollesia
Для кіра: Кіра, які подарунки. В ректораті сидять чесні і порядні люди- вони ніколи ніяких подарунків і ніколи не давали взятки ніяким міністрам. Хтось роздув цю казочку про подарунки, і всі повірили.
кіра
а як подарунки і преподношенія які ректори вишів роками возять чиновникам в МОН для позитивного вирішення проблем чи затвердженя бюджету, ліцензій сертифікатів?
winworg
Для Ollesia: чому маячня? Це правда. Сам особисто передавав презент!
Коментувати