МОН затверджено вимоги до оформлення дисертацій

Нові вимоги визначають структуру, правила та інші особливості оформлення дисертацій

МОН затверджено вимоги до оформлення дисертацій

Міністерством освіти затверджені нові вимоги до оформлення дисертацій. Відповідний наказ підписаний міністром Лілією Гриневич.

Вимоги визначають структуру та правила оформлення дисертації. Зокрема, вимоги до оформлення титульного аркуша, оформлення анотації, основної частини, обсягу основного тексту, розділів дисертації, оформлення списку використаних джерел тощо.

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора наук, доктора філософії має готуватись державною мовою у вигляді спеціально підготовленої наукової праці на правах рукопису. За бажанням здобувача дисертація може бути перекладена англійською мовою або іншою мовою, пов’язаною з предметом дослідження.

Вимоги до оформлення дисертації

Освіта.ua
03.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Для оформлення списку використаних джерел зараз розробляється сервіс Citebook, який дозволяє оформлювати наукові джерела відповідно до Національного стандарту ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання». Посилання на сайт для складання бібліографічних посилань: https://citebook.net
Oleksa
Дисергейт в Україні Джерела: "Дисергейт" призывает отозвать 3-х членов НАЗЯВО http://ru.osvita.ua/vnz/54275/ "Дисергейт" оприлюднив переможців "Академічної негідності року" http://studiarium.net/page/564-disergejt-opriljudniv-peremozhciv-akademichnoyi-negidnosti-roku У вчених закінчується терпіння - Кабмін прикриває високопоставлених плагіаторів http://studiarium.net/page/563-u-vchenih-zakinchuyetsja-terpinnja-kabmin-prikrivaye-visokopostavlenih-plagiatoriv Дисергейт визначає найбільшого плагіатора року http://studiarium.net/page/550-disergejt-viznachaye-najbilshogo-plagiatora-roku