Фонд випускників України запрошує на конкурс

Фонд випускників України у рамках проекту з критичного мислення проведе конкурс «Зміни світ»

Фонд випускників України запрошує на конкурс

У рамках всеукраїнського проекту із критичного мислення «Наука повсякденного мислення» Фонд випускників України оголошує про проведення відеоконкурсу «Зміни світ».

Конкурс розрахований на тих учасників, які пройдуть онлайн-курс «Наука повсякденного мислення» та поділяться своїми відкриттями.

Восени минулого року фондом був здійснений переклад та озвучення одного із найпопулярніших онлайн-курсів у світі – «Наука повсякденного мислення» професора Тангена з австралійського університету Квінсленда.

Завдяки співпраці із платформою онлайн-курсів Prometheus курс набрав популярності і серед українців: на даний момент на ньому зареєстровані вже понад 23 тисячі учасників.

Саме для учасників, хто успішно пройшов вищезазначений курс, і буде ініційований відеоконкурс «Зміни світ» – ідеї учасників про те, яким чином можливо застосовувати отримані знання із критичного мислення у власному житті.

Для участі в конкурсі необхідно у період з 5 до 26 лютого завантажити власне відео, а також надати сертифікат про проходження онлайн-курсу «Наука повсякденного мислення» на платформі Prometheus.

Оголошення результатів відбудеться 19 березня 2017 року.

Переможці конкурсу отримають можливість продовжити своє навчання та отримати призи. Нагорода за перше місце становить 10 000 грн, за друге та третє місця – по 2 500 грн. Ці кошти можна буде використати на навчання: англомовний табір для дитини, курси англійської мови для дорослих/дітей тощо.

Зареєструватись на курс та виконати необхідні завдання можна на онлайн-платформі Prometheus.

Зареєструватись на курс

Освіта.ua
25.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів