Освітян запрошують на курси англійської

Вивчення англійської мови усіма бажаючими дозволить запустити процес змін не тільки в освіті

Освітян запрошують на курси англійської

Міністерство освіти і науки та соціальний проект «Lingva.Skills» запрошують освітян, студентів та науковців пройти безкоштовні онлайн-курси англійської мови. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Автори проекту «Lingva.Skills» зазначають, що специфіка запропонованої методики полягає в активному використанні мови та постійному тренуванні як вже засвоєного раніше матеріалу, так і нового з урахуванням психологічних аспектів навчання.

За словами заступника міністра освіти Володимира Ковтунця, співпраця відомства і проекту «Lingva.Skills» відбувається в рамках року англійської мови, але не обмежується короткостроковими завданнями.

«Міністерство твердо стоїть на позиції, що мовна кваліфікація, рівень мовної грамотності в іноземних мовах повинні стати обов`язковим елементом освітніх стандартів, елементом освітньої кваліфікації», - зазначив Ковтунець.

На думку чиновника, випускники третього рівня освіти – аспіранти - повинні володіти принаймні англійською мовою не нижче рівня В2.

Участь у проекті безкоштовна. Для участі в ньому потрібно сформувати колективну заявку від організації та подати дані про всіх бажаючих навчатися. Таким чином, зареєструватися у проекті може колектив будь-якої школи, освітньої чи наукової установи.

Навчатися можна в будь-який час. Зараз є можливість пройти рівні А1 – А2. З нового року будуть доступні рівні В1 и В2. Окрім того, за словами розробників, зараз опрацьовується можливість впровадження вивчення за допомогою проекту інших іноземних мов.

реєстрація

Освіта.ua
04.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nata
Для для вчителя: Напевно, Вам треба почати з російської та української мов, а вже потім вирішувати, чи необхідна англійська?
для вчителя
Зачем мне аглицкий для общения с каким-то незнакомым мне иностранцем,которого я в глаза не вижуи видеть не буду? Он мне интересен? Чем? Пофессиональные издания на аглицком? ЗАЧЕМ? Мне бы на русском-украинском их выписывать, поскольку то,что пишут в инете часто бред несусветный. Так что, дорогой, идея Ваша бестолкова для массы учителей, которые и по стране то поездить вволю не имеют возможности с такой то зарпатой.А те, кто зарабатывает на поездки, те в школе уроки отчитывают и шуруют зарабатывать. Недалёкость, она недалёкость и есть...
вчитель
Дорогенькi плакси у коментарях. Ця можливiсть для тих, хто ХОЧЕ пiдвищити свiй рiвень англiйськоi хоча б для того, щоб спiлкуватися з колегами та читати фаховi видання не тiльки украiнською та росiйською, але й англiйською мовами. Вам це не обов’язково. Сидiть i далi у куточку i скиглiть
Валя
Для чого????? Щоб більше "подавали", коли під час літніх канікул вчителі за кордоном завдяки "безвізу" зможуть жебрати???!!! Уроки Бендера в дії...
Жужа
Сир в мишоловці безкоштовний, а ще вчителі працюють безкоштовно. АААААААА це для вчителів "сирок англійский"? Тоді все ясно! Чекаємо нових "халявок". А зарплату не треба нам. Ні!
bela
надзвичайно тупий комент вiд Людина (((( нiхто вас за кордоном вливати i виливати не буде. В мовне середовище. Самiм треба вчитися.
«Не звертайте увагу»
Разве можно нормально выучить иностранный язык, (т.е. на уровне свободного владения), на каком-то сайте, где будет размещен какой-то учебный материал (даже если не просто для виду). Это МОНУ осваивает деньги и трудоустраевает своих.
Galina Kashko
Хорошая инициатива. Курс к тому, чтобы выпускники ВУЗов, аспиранты должны иметь уровень английского В1-В2. Поправьте меня, если я ошибаюсь, но выпускники школ сдают ЗНО, задания которого уже не ниже этого уровня. Нелогично, более того, извините, популизм.
Nataly
Для Galina Kashko: ЗНО по английскому сдают 10-15% выпускников школ, поскольку его результаты подаются только в лингвистические универы, на компьютерные специальности и специальности типа "международный туризм". Остальные выпускники не сдают. Когда приходит время поступать в магистратуру или начинать серьезно работать - все уже изрядно подзабыто
Коментувати
Не, ну не овощи,
а?-----------------------------------------------------------------------------------------------------
людина
Скажіть, будь ласка, чи потрібно вивчати англійську всім учителям, оскільки не всім потрібно виїжджати за кордон, а в Україні нею не спілкуються. Відомо, що при тривалому непослуговуванні мовою остання забувається. То, може, хай наші шановні освітяни самі вирішують, чи потрібно їм стрімголов вивчати англійську, а нешановне міністерство сприяє можливостям людей вільно їхати за кордон, вливатися в мовне середовище й повертатися звідти зі знанням іноземної мови. Найшвидше та найкраще вивчати мову в контакті з людьми, які є носіями цієї мови.
Вчитель
Для людина: Освітянам нема що робити, як такою дурньою страждати. При цій злиденній зарплаті, виїхати в межах України проблема. Хіба що на роботу в Польщу, та й ту нелегальну
Освітянин
Не зовсім зрозуміло чому потрібно реєструватися лише колективами,а чому кожному самостійно неможливо?
Любов Шайдур
Я теж хочу вчити англійську. Але я пенсіонерка. Для нас нема можливості?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!