Педпрацівників звільнено від мобілізації

Призову під час мобілізації також не підлягатимуть студенти, аспіранти та докторанти денної форми навчання

Педпрацівників звільнено від мобілізації

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України №570-VIII "Про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" про звільнення від призову на воєнну службу під час мобілізації окремих категорій педагогічних, наукових і науково-педагогічних робітників". Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Відповідно до нової редакції частини другої статті 23 закону, призову на військову службу під час мобілізації не підлягають студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання.

Окрім того, від призову звільняються наукові і науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні представники загальноосвітніх навчальних закладів, за умови, що вони працюють у навчальних закладах за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки.

Нагадаємо, 1 липня 2015 року Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації окремих категорій наукових і науково-педагогічних працівників".

Освіта.ua
23.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правдоруб
Від мобілізації звільняються "педагогічні представники загальноосвітніх навчальних закладів, за умови, що вони працюють у навчальних закладах за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки". Так що вчителі можуть тепер сміливо показувати середнього пальця воєнкомам!
Якщо вони Вчителі
Для Правдоруб: то знайдуть СЛОВА замість середнього пальця
Тетяна Лазарєва
А в наших школах і так мало чоловіків, то й тих до АТО призвали. А заміну їм де взяти? Вчительок початкових класів поставити інформатику чи фізкультуру викладати?
Игорь Соломонов
Для Правдоруб: за вчителів шкіл там ні слова...
Коментувати
Игорь Соломонов
Вчителів, як брали так і будуть брать. Що за журналісти на сайті, таку ахінею пишуть?
Президент, який підписав зміни до закону до статті 23
Для Игорь Соломонов: І чого ви такий безтолковий....
Коментувати
Док
Как этот закон касается педагогических работников колледжей и лицеев?
Игорь Соломонов
Для Док: Точно не як
Коментувати
Олег
А,що відносно директора школи ?Бо вони виявляється не вчителі....
Алекс
Для Олег: Вони також "педагогічні представники загальноосвітніх навчальних закладів"
Олег
Було доведено до відома,що директор то не вчительська (??????) посада. А якщо директор має вчительські години,9год то це лише 0,5 ставки...Тож шановні дирекетори готуйте портянки......................
Коментувати
Антон
Вчителі підлягають мобілізаціі????так цікаво написано заголовок.
Сергій
Для Антон: Якщо робота в школі - основне місце роботи і навантаження >=0,75 ставки то НЕ підлягають. Навіть ті хто вже служить і підпадають під цю умову будуть демобілізовані "призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період до набрання чинності цим Законом, підлягають звільненню, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу"
Ivan Filin
Для начала, мы хотели бы увидеть сам закон с полным текстом изменений, т.е. саму формулировку. Но а пока, это только вилами по воде писано.
Ольга
Для Ivan Filin: закон є на сайті Верховної ради, читайте уважно, там вже внесено усі зміни
Коментувати