Іноземні студенти завершать навчання достроково

Враховуючи звернення іноземних дипломатів, навчальний рік для студентів-іноземців завершиться достроково

Іноземні студенти завершать навчання достроково

Міністерство освіти і науки рекомендує вищим навчальним закладам організувати проведення дострокової літньої заліково-екзаменаційної сесії 2013/14 навчального року для іноземних студентів денної форми навчання до 20 травня. Про це повідомляється у листі Міносвіти, що отримали керівники вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування.

Необхідність проведення дострокової літньої сесії для іноземних студентів пояснюється результатами наради МОН та парламентського Комітету з питань науки і освіти з представниками дипломатичних установ зарубіжних країн, а також за участю представників інших міністерств і відомств, метою якої було обговорення питань, пов’язаних з координацією спільних дій, спрямованих на забезпечення безпеки перебування іноземних студентів в Україні у контексті соціально-політичної ситуації, що склалася в окремих регіонах держави.

"Враховуючи звернення представників дипломатичних установ інших держав, Міністерство рекомендує вищим навчальним закладам усіх форм власності та підпорядкування до 20 травня 2014 року організувати проведення дострокової літньої заліково-екзаменаційної сесії 2013/2014 навчального року для іноземних студентів денної форми навчання, які здобувають вищу освіту або навчаються на підготовчих факультетах (відділеннях)", - йдеться у листі Міносвіти.

Водночас, літню заліково-екзаменаційну сесію 2013/14 навчального року для іноземних студентів заочної форми навчання та, за можливістю, державну підсумкову атестацію іноземних випускників денної та заочної форм навчання, міністерство рекомендує перенести на вересень 2014 року.

В освітньому відомстві повідомили, що міністерством найближчим часом буде направлено відповідне звернення до МЗС, Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби щодо координації дій для забезпечення сприятливих умов для в’їзду іноземних студентів, яким буде перенесено літню заліково-екзаменаційну сесію на осінь 2014 року, а також таким, які планують вступати на навчання за акредитованими напрямами (спеціальностями) після закінчення у 2013/14 навчальному році підготовчих факультетів (відділень) починаючи з 01 серпня 2014 року.

Крім цього, Міністерство освіти просить забезпечити переведення іноземних студентів з вищих навчальних закладів Автономної Республіки Крим (за їх бажанням) до вищих навчальних закладів материкової України.

Як відомо, в Україні навчається більше 60 тисяч студентів-іноземців.

Освіта.ua
29.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
DOCENT
Все вже 12 травня мої іноземці мають, згідно сьогодні створеного розкладу дострокової сесії складати іспит. Я в шоці
DOCENT
От же ситуація. На перший курс деякі іноземці прибули на навчання в Україну лише в грудні і фактично пропустили весь перший семестр. А тепер, ще й другий семестр їм скоротити. Про яку якість освітніх послуг, що надається Українськими ВНЗ можна говорити за таких умов? На яку престижність здобуття іноземцями освіти в Україні можна розраховувати?
оце так
Тікають іноземці ...
Гость
Заварили кашу і тікають! Крысы!!!
DOCENT
Цікава комбінація. У одному висловлюванні як літери виключно російської мови "Крысы" так і не характерні для російського алфавіту " і тікають" :)
Коментувати