Україна зацікавлена у навчанні іноземних студентів

Голова освітнього комітету ВР зазначає, що навчання іноземців є міжнародним іміджем країни

Україна зацікавлена у навчанні іноземних студентів

Україна дуже зацікавлена у навчанні іноземних студентів. Про це під час зустрічі з послами іноземних держав, що відбулася у Міністерстві освіти і науки, заявила голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

"Для нас це дуже важливо, адже це – імідж України на міжнародній арені. Саме тому ми будемо сприяти полегшенню бар’єрів та підвищенню якості освіти в Україні", - зазначила Гриневич.

Також голова профільного комітету порушила питання системи відбору іноземних студентів на навчання в Україні та спрощення реєстрації іноземних студентів органами Державної міграційної служби України.

У свою чергу, міністр освіти Сергій Квіт зазначив, що у першому читанні парламент вже прийняв новий закон "Про вищу освіту".

"Вища освіта України знаходиться на шляху інтеграції в єдиний освітній простір Європейського Союзу. Це стосується всіх професійних стандартів вищої освіти. Оскільки ми реформуємо наші університети, що включає підвищення якості освіти, то наслідком буде підвищення вимог до іноземних студентів", - наголосив міністр освіти і науки.

Як відомо, в Україні навчається більше 60 тисяч студентів-іноземців.

Освіта.ua
25.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
DOCENT
Об’єктивно студенти-іноземці злякалися неспокійної ситуації і залишають НЗ. Особисто мене вразило, як в понеділок 17 березня індуска ще була на лабораторних заняттях, а в четвер 20 березня на лекцію вже не прийшла.