Студенти вимагають від уряду виплати стипендій

Студенти наголошують, що уряд Азарова довів країну до такого стану, що в казні немає коштів для студентства

Студенти вимагають від уряду виплати стипендій

Студентська координаційна рада має намір мобілізувати студентів, якщо найближчим часом не буде виплачена стипендія студентам українських вишів. Про це йдеться у заяві СКР, що оприлюднена на сторінці ради у Facebook.

"В університетах країни тривалий час затримується стипендія. Це пояснюють відсутністю фінансування з держбюджету. Напередодні свят нас залишили без копійки в кишені", - повідомляють в СКР.

"Уряд Миколи Азарова довів країну до такого стану, що в державній казні немає коштів для студентства. Влада бере кредити у Кремля, стираючи суверенітет держави. Доводить країну до стану дефолту. У той час коли студентам тижнями затримують стипендії, фінансування «правоохоронних» органів у наступному 2014 році збільшують!", - йдеться у повідомленні Студентської координаційної ради.

"Ми даємо владі 24 години на виплату стипендій студентам. У випадку якщо наша вимога не буде виконана Студентська координаційна рада оголошує загальну мобілізацію студентів 25 грудня о 11.00 біля пам’ятника Т. Шевченку", - повідомили в СКР.

"За словами Д.Табачника "кожен зобов’язаний, якщо він отримує стипендію, працювати, а для студента, який отримує стипендію, робота – відвідування занять". Закликаємо всіх студентів бойкотувати навчальний процес, оскільки за нашу роботу не платять", - наголосили у Студентській координаційній раді.

Як відомо, Студентська координаційна рада є загальностудентською організацією, яку було створено 30 листопада 2013 року учасниками студентських стайккомів Євромайдану після скандального розгону мирного мітингу на Майдані Незалежності під час якого постраждали студенти.

Освіта.ua
24.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Бойкотировать занятия? Когда меня отчислят студ.совет меня восстановит? а? тупые советы.
Ольга
"Комсорги" 21 века пробиваются по партийной линии, используя при этом студентов, у которых действительно нет "копейки в кармане"